0 oy
256 göst.
Diğer kategorisinde (61 puan) tarafından
Kızlar reflü yatağı aldım sepet beşiğim var mobilya beşik bakıyoruz baby nest uyguna ve kaliteli 50 liraya buldum ama almalı mıyım sizce kullanılır mı ki

18 Cevaplar

+1 oy
(119,333 puan) tarafından
babynest cok gerekli degil
-Reklam-
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Hiç kullanmadım gereksiz bence
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Bence çok gereksiz benim vardı hediyr gelmişti hiç kullanmadım reflü yatağını hep kullandım 3 aydan sonra da ya yere yatırdım ya da beşiğine babynest kalabalıktan başka bişe değil canım 
(61 puan) tarafından
Reflü yatağının üzerine ne örttünüz nevresim mi müslin örtü mü kundak mı. Nasip olursa tahmini yaz bebeği olacak
(410 puan) tarafından
Reflu yatagi gereklimi
(1,472 puan) tarafından
Benim oğlum ilkbahar bebeğiydi geçen sene bu zamanlar doğmuştu ben hep alta nevresim üstüne de ince müslin veya battaniye örterdim hava durumuna göre yani canım
(1,472 puan) tarafından
Reflü yatağı da gerekli değil yani başka bişe alabilirsiniz onun yerine normal kendi yatağının altına başucu tarafına yastık koysanız zaten reflü yatağı oluyor bana hep hediye geldiği için değerlendirdim iyiki kullanmışım oğlumda 2 aylıkken reflü çıkmıştı gönül rahatlığıyla onda yatırıyodum
0 oy
tarafından
Valla alıp pişman olduğum tek ürün o oldu 4.5 ayına kadar hep reflü yatağında yatırdım sonra da normal sepet beşiğe direkt koydum 
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Ben almadım gereksiz
0 oy
(337 puan) tarafından
Valla ben aldım beşiğin içine koydum kullanıyorum çok iyi oldu 
0 oy
tarafından
Reflu yatagi yeterde artar ben 3 ay kulkandim hem hafif hem cok guzel hemde  güvenli 
0 oy
tarafından
Ablamda bize yaptırmış bende beşiğin icin de kullanırım diye düşündüm bazen yatağa falan almama gerekiyor o zaman alırım yanıma diye düşündüm yani diğer iki kızışma kullanmadım gerek duymadım ama bunda ne gibi işime yarar bilmiyorum bende ")
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Valla ben almadım eksikliginide hiç hissetmedim gerek yok bence
0 oy
(289 puan) tarafından
Ben aldım canim. Kayinvalideme anneme giderken onda yatırırım evde beşiğin içine koyarım diye düşünüyorum. Bana kullanışlı geldi. Salonda filan kanepede yatirmaktansa onda yatırırım 
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Alma boşa para 
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Çok hefes etmiştim ben de ama alamadım cok-da gerekli değilmiş 
0 oy
tarafından

Gereksiz bence yanında yatırmayı düşünmüyorsan ki düşünme bence :) almana gerek yok ben almadım hiç ihtiyaç da duymadım 

0 oy
(653 puan) tarafından
Al sepet beşiğin içine koyarsın araç varsa araca koyarsın uyur benim var çok işime yaradı 
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Canım neden bu kadar şey aldın ki? Ben bi mobilya beşik aldım. Piset hediye geldi içerde pusetine yatırıyordum uyuduğunda da beşiğine
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Aldım bnde bnm işime yaradı
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Valla ben alacaktım alanlara sordum gerekli mi diye boşuna alma biz boşuna aldık dediler bende almadım gerekli değilmiş bencede açıkçası 
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Ben sigmayana kadar kullandim. Evimde de vardi annemde de 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 170 göst.
22 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 114 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Esraalya (1,175 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 250 göst.