0 oy
70 göst.
Diğer kategorisinde (753 puan) tarafından
Kızlarım canlarım Hepinize günaydın hayırlı cumalar Nasılsınız İyisinizdir inşallah ya benim Sorum şu şekilde hani eski postlarımdan bilen bilir. ihtiyacı olmadığı halde işe giden Bir kaynanam var neyse ben de bilerekten bayram temizliğimi son bir haftaya bıraktım Her gün bir odayı yaparım anca yetişir diye düşündüm dün de yukarıya kahvaltıya çağırdı ksynanam beni. bugünden ötürü dedi ki ne yapacaksın dedim Temizlik yapacağım her gün bir yeri halledersem anca yetişir bayrama dedim eee diyor Benim ev Ne olacak Bana kim yardım edecek dedim Vallahi annem Siz iki kişisiniz ben tek kişiyim dedim Ayriyetten hem kızıma bakıp hem temizlik yapacağıma göre sizin benden çok artınız var dedim yüzü düştü hemen Hayır dışarıya temizliğe gidince camından tut mutfağının içine dışına her yerini yapıyor yorulmuyor orada kendi evine gelince mi yardımcı ariyorr ha ben anlam veremedim yani kızı 18 yaşında kızıyla beraber Koskoca evi temizleyemeyecek mi benim daha 23 aylık kızım var yani ben ona mı bakayım ev işimi yapayim yanlış mı düşünüyorum sizce..?

2 Cevaplar

0 oy
(4,651 puan) tarafından
18 yasindaki kizi.ile 1 gunde bütün evini temizlenebilir bence. 
(753 puan) tarafından
Hâlâ diyor yardim etmeyecek misin .? Ki geçen sene sırf Yukarıyı yapacağım diye kendi evimi yapamamıştım kendisiyle inip bana yardım bile etmemişti Bu sene de yapmayacağım vallahi Ben ancak kendi camını perdemi evimi içini dışını anca yaparım yani
(4,651 puan) tarafından
Kızına brikte yap anne 1.gunde bitirirsiniz ben küçük cocukla anca kendi evimi yapabilirim. Hatta mümkünse siz bana yardıma gelin de gülerek:))
-Reklam-
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Kızı varsa birlikte yapsınlar işte eli ayağı tutan kaynanalarin gelinleri köle gibi görmelerine sinir oluyorum birde temizliğe gidiyormus bırak yapsınlar 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 90 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nehirrr (753 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 280 göst.
6 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (753 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (753 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 104 göst.