0 oy
290 göst.
Diğer kategorisinde (198 puan) tarafından
Akşam üzeri 2 yaşında oğlumuz çıldırdı bi türlü uyumadı ben iki saat boyunca odada uyutmaya çalıştım Beyfendi de yemek söylemiş zil çalınca yine uyandı. Sonra bizim orta sehpa var cam üzerine çıkarsa allah korusun kırılır cam girer. Ben koltukta oturuyodum çocuk geldi bu yemek yerken orta sehpaya çıkmaya çalıştı eşimde bağırdı birden ama öyle bi kızdıki çocuk ağlamaya başladı. Bende sarıldım direkt aldım gayet alttan alarak dedim ki psikolojisi bozulcak senin sesin kalın daha çok korkuyo gündüz ben kızıyorum ( ki kızdığım nadirdir yani yumuşatmak için direkt suçlamıyım diye öyle dedim ) yapma dedim. Bu küplere bindi mal mal bağırıyo neymiş alcakmışım o zaman bilmem ne. Gidin içeri yaptı. Hala çocuğa da bağırıyo. Normalde çocuğu uyutur oynar sever işyerinde mi sorun oldu Olduysa da banane bende evde tüm gün yoruluyorum . Şimdi de misafir geldi normal oturmuş gülüyo falan karşımda valla beddua ediyorum sonra pişman oluyorum ama öyle böyle sinirli değilim. Kötü hiçbişey demedim ama hakkımı helal etmiyorum

4 Cevaplar

+1 oy
(2,726 puan) tarafından
Mesaj at pişmiş kelle gibi karşımda sırıtma de . Hahahah pişmiş kelle gibi siritanlardan nem kapıyorum 
(6,512 puan) tarafından
Ahahahajajha ulan yaaa
(2,726 puan) tarafından
Ben olsam öyle derdim ahhah
-Reklam-
+1 oy
(2,586 puan) tarafından

Çok sinir bozucu :ermm:

0 oy
(1,135 puan) tarafından
E kız misafir gelmiş adam kavga ettiğinizi belli mi etsin doğrusunu yapiyor
(198 puan) tarafından
Sırıtmasınn
0 oy
(3,329 puan) tarafından

Yeni yöntem kesvettim evden misafir olunca olmazda 

Tartistik yada beni sinirlendirdi diyelim. Aliyom kızımı aciyom son ses müzik deli gibi dans edip egleniyorum. Kizimi hazirliyorum kendim hazirlaniyorum hadi mama almya gidelim diyorum. Onu görmüyorum ve asla umursamiyorum. Once hosuna gidiyor, rahat rahat tavir sergiliyor. Sonra cocuga oyun mu yapsa benle mi konusmaya calissa. Asla dönüp bakmiyorum bile. Sorunu konuşup kapatiyoruz. 
Benim esim iletişime kapaliydi benim çözümum bu oldu

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,169 göst.
28 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 330 göst.
30 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 114 göst.
0 oy
5 cevap 213 göst.