0 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde (20 puan) tarafından
Merhaba hanımlar sorum şu ben küçük bir ilçedeyim ve hamileligimi sadece aileme söyledim eşimin aileside buna dahil ama evliligimizin ilk gününden beri çevremizde bizi cekemeyen haset eden çok kıskanç muhatap olmadigim  surekli dedikodumuzu yapan bizi izliyen komsular ve çevre var doktorlara giderken izlemisler hep beni gozleriyle ve onlara soylemedigim halde nerden  duydularsa hamile oldugumu duymuslar eşimin aileside o komşularla muhatap degil biliyorum ama surekli izlenmek özel hayatimin arastirilmasi hosuma gitmiyor ve fesat olduklarını da biliyorum bu durumda ne yapmalıyım?

5 Cevaplar

0 oy
(1,519 puan) tarafından
Ortam derhal terk edilir 
(20 puan) tarafından
Nereye gitcem zaten ortamlarinda degilim
-Reklam-
0 oy
(710 puan) tarafından
Öyle şeyler her yerde her zaman olabilir. Nazar değmesinden korkuyorsan sürekli mas felak ihlas ayetel kürsi oku ve bunları çok düşünmemeye çalış. İnan dedikodu yapsalar da konuşuyorlar ve geçip gidiyor. Salla gitsin
(20 puan) tarafından
Etkisi olmaz yani dedikodularinin
0 oy
tarafından
Buna uyarı niye verilmiş anlamış değilim 
(20 puan) tarafından
Üst üste paylasim yapmisim yanlislikla İnternet çekmedi ondan uyarı aldim
0 oy
tarafından
Kız niye bu kadar uyarı gelmiş 
(20 puan) tarafından
Ya dün İnternet çekmedi bnm sanirim arka arkaya paylasim yapmış kusura bakmayın
0 oy
(1,342 puan) tarafından
Kucuk bir ilçeymis canım adim atsan duyulur cok normal bir durum bu herkes herkesi tanıyor öyle yerlerde. Bence sen biraz takintilisin gibi geldi bana hem duyulsun konuşulsun n'olacak ki herkes herkesin arkasından konuşuyor artık nazardan ötürü korkuyorsan naz Felak oku çörek otu taşı üzerinde 
(20 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim

İlgili sorular

+1 oy
20 cevap 255 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde sweetlady (646 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde sweetlady (646 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 501 göst.
2 Mart 2022 Aile kategorisinde Nisan KC (4,068 puan) tarafından soruldu