0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (468 puan) tarafından
Kızlar Allah nasip ederse bayramda  uzun yola tatile çıkacağız ve 3 yaşındaki kızıma araba tutuyor bu durumu yaşayan ve önlemek için herhangi bir şey kullanan var mı aranızda yani bir şurup bir şey vermesem yol boyunca kusar sağlık ocağına götürüp yazdırmayı tamamen unuttum sizin çocuklarınızda kullanıp tavsiye ettiğiniz bir şey var mı 

5 Cevaplar

+1 oy
(6,306 puan) tarafından
Ben ben şöyle bir şey duydum. Çocuğun göbek deliğine yara bandı yapıştırırsan mide bulantısı olmazmış. Denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum 
-Reklam-
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Mide bulantısı için metpamid vs kullanıyoruz çocuklar için olanında var ama bence bir eczaneye yada bir sağlık ocağına danışın da kullanın derim 
0 oy
tarafından
30 yaşındaym hala bulanır ben önde oturururm ya vallahi çaresi yok 
0 oy
(3,667 puan) tarafından
Metpamid şurup var eczane veriyor zaten ondan kullanabilirsin
0 oy
(472 puan) tarafından
En kötü yolculuk bir çocuğunun sürekli arabada kusması benim oğlum öyle de çok şükür geçti ama en önde oturduğunda kusmuyor Çok şükür şimdi arkaya da alıştı
(574 puan) tarafından
Kaç yaşında geçti.biz de muzdaribiz metpamid bile ise yaramiyor
(472 puan) tarafından
Şu an 10 yaşında oğlum 9 yaşında falan geçti arabanın önünde oturduğunda sorun olmuyordu arkada oturunca kusuyordu çok şükür Şimdi bir senedir hiçbir sıkıntı yok
(574 puan) tarafından
Çok geçmiş ya oğlum 2 yaşında henüz :)
(472 puan) tarafından
Çok zor bir durum canım maalesef insan uzak yola gitmek istemiyor öyle olunca :((

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 78 göst.
18 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsraNur_56 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 279 göst.
22 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esma elif (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 109 göst.
23 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yeni Dertli Gelin (867 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,227 göst.
5 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,606 cevap

34,822 kullanıcı

...