0 oy
2,243 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Gündüz bir post açmıştım eşim 6 ayda 1 defa gelen misafirlerime laf ediyor diye şimdi kızlar karar almışlar bir daha bana gelmeyeceklermis. Mecburen söylemek zorunda kaldım çünkü çok gizledim bu zamana kadar kıskançlığı yüzünden hiç bir yere göndermek istemiyor bize gelseler hep bi laf söylüyor Allah aşkına onun arkadaşları gelcek olsa ben laf söylesem istemiyor gibi olmaz mıyım. Resmen istemiyor işte bana sonra diyor hakkima giriyorsun düşünmediğim şeylerle beni itham ederek dün geceden beri belirli aralıklarla ağlıyorum zaten burda gurbetteyim bir kaç arkadaşım ile gelip gidiyorduk onlar da artık gelmeyecek çok bunaliyorum eşimin her şeyime karışmasına sinir oluyorum. Ya menü hazırlıyorum misafirlerime sizde damak tadı yok öyle börek mi olur kurabiyeden ne anliyosunuz Allahım bir tek kendi damak tadı var bi kendi her şeyi biliyor..

Ya duş alıyorum sıcaklığına karışıyor

Çorba pisiriyorum hangi ekmeği koyacağımkoyacağıma karışıyor 

Bulaşık yıkarken kollarimi siviyorum kolum islanmasin diye ona karışır yok usutcen de yok bilmem ne de görüşeceğim insanlara karışır eş mi aldım kaynana mi bilmiyorum sinir oluyorum artık hayatimda görmek istemiyorum onu her şeyime karışıyor ya her şeyime ya çocuğumu severken molfix mo mo mo molfix diye seviyorum ona bile laf yapıyor ya çocuğa saçma sapan şeyler ogretmicekmisim onun beyni gelisiyormus şu an yolda yürürken karşıdan karşıya geçerken kızıyor her defasında yok niye gecmiyosun neyi bekliyosun ya karısı değil kopegiyim sanki burama kadar geldi ya. Rahat bırak beni diyorum yok sen artık evlisin ben senin kocanim :'( 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok kötü niyetli gibi gelmedi bana sadce biraz lüzumsuz :) ama seni çok seviyor bence ben öle hissettim
tarafından
Böyle sevgi olmaz olsun bunaldım artık bu gidişle kaybedecek bir yol bulabilsem kurtulacagim ondan
tarafından
Acaba sende sürekli onu elestirsen hatasını anlar mı yoksa ters mi teper bilemedim
tarafından
Ya bende öyle yapayım dedim hiç öyle biri değilim biliyor musun beceremiyorum ben öyle karışamam ki kimseye bir kaç defa söylendim tam tersi hoşuna gidiyor. Umursamaz davrandığıma kiziyo arayıp duruyor gün içinde bile 1000 kez dedim arama diye hala aynı çünkü çocuğu telefon sesleri ile uyutuyorum bazen o.arayinca uyanıyor
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Ayh sinir bozucu otur konuş böyle olmaZ bıktım de Bi doktor gidin bence 
tarafından
Doktor bana ilaç verdi de beni delirten asıl o bence ona vermeliydi
(12,777 puan) tarafından
Tabiki bence de o na verilmelk
0 oy
tarafından
Kaynanan olsa daha az laf yapar desene 
tarafından
Aynen öyle hiç kaynana gerekmez
0 oy
tarafından
Benim eşim de kolunu çok açma üşüyeceksin çorap giy hasta olacaksın der terlilleini giy onu yeme miden ağrır der seninki kadar katı değil ama ne biliyim diyecek bir şey bulamadım konuşmayı denedin mı buraya yazdigin gibi bir konuş istersen belki ose yarar 
tarafından
Konuşuyorum of diyorum karışma yeter bana diyor kocanim senin karisirim elbet artık o eski özgür moddan cik ya sinir oluyorum ya bana yeminler ettirdi google gecmisini wp mesajlarini hiç bir şeyini silmiceksin senle ilgili her şeyi bileceğim diye ettimbbende guvenmiyorsan boşa yeter artık dedim öyle bise sezsem hak edersen bosarim merak etme diyor bir de kaç defa uyardı kolum açılıyor sokakta diye çarşaf giydircem bak diyor.
Umreye gidelim diyorum seni götüremem orada beyaz kadinlar çok ilgi görüyor diyor bu gidişle delietecek beni
tarafından
Belki de delirdim her gün baslamasini istemediğim bir gün
0 oy
tarafından
Kendi ailesinden oyle görmüs galiba sende uygulamaya calisiyor 
tarafından
Nasıl yani anlamadım
tarafından
Anladım canım kafam çok dağınık ya bilmem kayinoederim başta demişti bunaltip kacircan kızı diye
0 oy
tarafından
okurken ben yoruldum gerildim Allah kolaylık versin canım naptin nap taşındin mi
tarafından
Amin canım askere gidecek ya 4 gözle bekliyorum gitmesini :)) gitsin gelsin öyle artık çocukla şu an zor canım ya soğuk falan.
tarafından
aynen tasinma zor gercekten
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Sevdiginden boyle yapiyo ben hic duymadim esimin kollarininsivama usutursun dedini bence cok poncik
tarafından
Aman böyle sevgi mi olur ya diyorum bir kumanda vereyim beynimi yönet artık.
0 oy
(74 puan) tarafından
Ayy cnm ya allah yardim etsin kimsenin gelmemesini istememesi çok sacma benim babamda ayni böyle anneannemin gelmesine bile kizardi biri gelirdi  annemi ağlatrdi ardindan ama annem katlandi hâlada katlaniyor çunku arkasinda kimsesi yok senin arkanda annenler duruyosa git bi kaç gun akli başina gelsin
tarafından
Valla canım o kadar isterim ki o sahneyi ona yaşatmayı anlatamam. Ama bebeğim 4 aylık daha korkuyorum yollarda usutur eder ona kiyamadigimdan eksinlara giremiyorum
(74 puan) tarafından
Canm ya cidden annemin hayatini gördüm sende ben daha 10 yaşindayken annemi gözümün önünde döverdi beni ve kardeşimide döverdi tabi keşke diyodum anneme böyle bi babamiz olcagna hiç olmasaydi diyodum hep
tarafından
Işte kızım babasına çok düşkün bir de ne bileyim cesaret edemiyorum boşanmaya. Allah hayırlısıni versin koca kahri çok zor çok. Adam beni ne olarak görüyor çözemedim.
(74 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canm
tarafından
Amin canım sagolasin
0 oy
(13,030 puan) tarafından
Bence Beyni  farklı çalışıyor olumsuz negatif yönde
tarafından
Olabilir beyni çok farklı bence de.
(13,030 puan) tarafından
Hep mi böyleymiş annesine karşı da
tarafından
Valla ailesi ile bağları çok kuvvetli değil 6 yıl evden uzakta yaşamış zaten. Çok konuşmaz arayıp sormaz oyle aman çözemedim valla benimle uğraşıyor işi gücü yok. Annesi babası da demiş oğlum kızı bu kadar bunaltma sen evde yokken çeker gider ama nerde bizimkinde o kafa bi gün canıma tak edecek ne olursa olsun deyip çekip gideceğim benden olmasın diye sırf hadi sabrediyorum.
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Okurken ben bile gerildim canım sen yaşıyorsun maşallah sabırlıymışsında
tarafından
Sabrın sonu insaAllah selamet olur sabrede sabrede delirdim en son cenem kitleniyor evi kırıp döküyorum her dk ağlıyorum. Avuç avuç saçlarım dökülüyor..
(1,816 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ne diyebilirm ki kötü bi durum
tarafından
Amin sağol canım
0 oy
(94 puan) tarafından
Sende onun her anına karış bunalt ısrarla devam et bir ay yap bunu bunalsin anlasın seni
tarafından
Bende öyle yapayım diyorum 1 karisiyoeum 2 karisiyorum sonra unutuyorum. Bi yerleri dağıttığına kızıyorum en çok ona karışmak diyor o karışmak değil ki ucu bana dokunan bir şey yani
0 oy
(180 puan) tarafından
Canım benim eşimde aynı senin eşin gibi hangi yolda yürüyeceğime bile karışır misafire değil ama daha kötüsü kardeşime gitmeme gelmelerine laf söyler üstüne bide trip atar konuşmaz anlayacağın herşeye laf herşeyi sanki kendi biliyormuş gibi bir tavır duyma söylediklerini sen çok biliyorsun de geç o laf mı diyor sende lafını söyle ben öyle yapıyorum alıştım artık sevdiğini biliyorum ama huyu böyleymiş çocuklar doğduktan sonra anladım bende eskiden bu kadar değildi. 
tarafından
Valla canım konuşmuyorum ne zaman konuşurum bilmiyorum sinirim geçmiyor bir türlü bu kadar kısıtlama olmaz ki ya bir insana
Sinir oluyorum her şeyi o biliyor. Ben de tahammül edemiyorum.
(180 puan) tarafından
Anlıyorum canım konuşma illa ki kendi gelip konuşacak bazen bende tahammül edemiyorum ama ne yapacaksın sabretmekten başka çare yok çok dedim huylarını değiştir sevmiyorum diye ama yine aynı yine aynı
0 oy
(491 puan) tarafından
Bi an benm kendi eşimin gözümün önüne geldi eşimde herşeye karışır duş almama bile karışır evde ben yokken duş alma tansiyonun falan düşer der hep 
tarafından
Bunlar neyin kafasını yaşıyor ya
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Bence çok sevdiğinden yapıyor ama dozunu baya kaçırmış anlıyorum seni cnm dile getirsen uygun bi şekilde bunu. 
(5,436 puan) tarafından
Benimkide aynıydı ama zaman geçtikçe bide çocuk olunca düzeldi cnm. Boguluyormus gibi hissediyordum
tarafından
Bende öyle hissediyorum gelmiş bana psikolojik ilaçlarını iç diyor ya sanki ben deliyim Allah'a havale ediyorum.
(5,436 puan) tarafından
Onun yüzünden öyle oluyorsun rabbim yardmcn olsun konuş karşına al tamam beni seviyosun ama bu kadar sıkma de rahat bırak de
tarafından
Kaç defa dedim anlamıyor artık ciddi ciddi ayrılmayı düşünüyorum ah su çocuk nasıl elimi kolumu bağlıyor
(5,436 puan) tarafından
Öyle deme cnm ya vardır bi çıkar yolu düzelir elbet
0 oy
(56 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah aynı benim eşim rahatsız oluyor gelen gidenden yani senin eşin herşeye karışıyo çok şükür bizimki öyle değil ama ilk zamanlar kimse gelmiycek gitmiycek  diyince şaka yapıyo zannettim kızdım tabi çok ağladım kavga ettik ablam birgün eve geldi eşim neden geldi kime sormuş ablam duydu tabi yerin dibine girdim hiç ses etmeden gitti abimler geldi iki kelime dahi konuşmadı kahr oldum  ailesine söyledim   çok kızdılar bnde evde iş yapmadım evi çok toplamadım yanı hiç onunla konuşmadım yemeğini verdim çayını koydum önüne hiç muhatap olmadım bunalıma girmiş gibi davrandım saçım başım dağınık ev batıyo sadece TV izliyorum eşim baktı olmuyor TV kapattı  vurdum kafayı uyudum hiç tartişmadım bile sonra konuşunca kalk bu ne hal evi temizle kim gelecek dedim gerek yok  yaşamaya hevesim yok dedim  biraz düzeldi çok şükür ama ailesi çok kızdı o zaman daha iyi oldu çok şükür şimdi ıyı inşallah sizin ki düzelir ailesine söyle 
tarafından
Şu an aynısını yapıyorum evin her ucrasi dağınık hiç ellemiyorum ne gerek var ki diyorum gelen yok giden yok otur işte pis pis diyorum bunalıma girmiş gibi değil gerçekten girdim bütün hevesimi kaçırdı arkadaslarimdan birisi hamile kız o kadar üzülmüş ki rüyasında bile bizi görmüş düşün en çok da ona üzüldüm.
Konusmayacagim yok gibi davranıyorum umrumda bile değil isterse ayrilsin. Bir de çok comertmis misafire ikram etmeyi severmis. Belli oluyor 6 ayda bir gelen insanlar için demediğini birakmadin.
(56 puan) tarafından
Seni o kadar iyi anlıyorum ki herkese mahcup oluyordum gelenlere bin bir yalan uydurdum bı hoca ya gittim herşeyi anlattım dedim ailesi gelse laf olmuyor ama benim Komşum dahi gelemiyo sürekli huzursuzluk çıkarıyo çok şükür düzeldi istersen git sende belki düzelir
tarafından
Hoca bilmiyorum ki nerde var hiç öyle tanıdığım yok
(56 puan) tarafından
Bi arkadaşın varsa sordun senin için araştırsın ama gizli git canım eşin bilmesin şimdi benim eşim öyle düzeldi ki çok şükür geçen dedim arkadaşlarm bebek görmeye gelicek gelsin dedi ben eskisi gbi değilim :))darısı başına inşallah canım dğzelir
0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsun canm ne diyelim
tarafından
Amin insaAllah
0 oy
tarafından
Benim kocam da  karisirdi ama tabi ona kalsa hergun eve misafir gelsin benim hic arkadasim yok diye kiziyor biraz arkadas edin diye sevmiyorum oyle seyleri seven insan karisir sevmeyen umursamaz misafir konusunu belki yanlis yorumluyorsundur benim esimin en kotu  huyu yemek sorunu corba yaparsin bir kusuru olsa direk yuzune vurur ama seni sanki esini sevmiyormussun gibi algiladim seven insan yapica olur kusurlariyla sever 
tarafından
Bilmiyorum belki de soğudum iyice ya da çok bunaldım artık her noktama hukmetmesine..

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,260 göst.
23 Eylül 2020 Aile kategorisinde sevda dedim (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 568 göst.
18 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,034 göst.
24 Ocak 2022 Aile kategorisinde Elifprenses (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 686 göst.