0 oy
441 göst.
Aile kategorisinde (59 puan) tarafından
Dava görülürken sorunları gideren orta yolu bulanlar var mı ?  Boşanmak istemiyorum demek davayı düşürür mü ? Yaşayan bilen tanık olan var mı 

7 Cevaplar

0 oy
(465 puan) tarafından
Dava görülürken orta yol bulunmaz. Boşanmak istemiyorum dersin dava düşer ama anlaşmalı ise. Çocuktum annemle babamın boşanmasına şahit oldum 
(59 puan) tarafından
Çok etkilendin mi peki :(
(465 puan) tarafından
Çocuktum annemin lafınin üstüne söz soylemezdim beni sevmiyordu istediğini yaparsam sever düşüncesiyle bana ne dediyse babama söyledim hakime de babamın o zamanki durumu hiç gitmiyor gözümün önünden 15 yıl oldu onlar bosanali ben hâlâ o günde kaldım :((
(59 puan) tarafından
Yavrum küçük o yüzden boşanmayı istemiyorum ama düzeleceğini de hiç sanmıyorum. Zaten ne oluyorsa çocuklara oluyor :((
(465 puan) tarafından
Herkesin ayrılmak için gerekçesi başka başkadır evlilikler aynı değil tabi ki. Sorun babam da değil annemdeydi. Babamı aldatiyormus sonradan anladım gerçi hoş zamanında farketseydim neyi değiştirebilirdim ki
-Reklam-
0 oy
(433 puan) tarafından
Boşanma yoluna girildiyse mahkeme açıldıysa artık hiçbirşey eskisi gibi olmaz. Bence bu durumu kabullenip yolunuza bakın 
(59 puan) tarafından
Yok zaten artık olmaz da sadece belki demiştim bugün bir kez daha gördüm
0 oy
(56 puan) tarafından
Yok dava açıldıysa boşanma gerçekleşiyor  iki kızım vardi ikidide çok küçüktü o zamanlar  a iyiki bitti elhamdülillah
(1,189 puan) tarafından
Eşiniz nasıl biriydi iyiki boşandım diyorsunuz
(56 puan) tarafından
Serefsi.zzzin tekiydi her pisliğini  
Gördüm ihanet dayak  küfür ne desen
(1,189 puan) tarafından
Him anladım hicmi iyi yani yoktu yani boşanmaya siniz diye demiyorum ama iyi yani hicmi yoktu
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Biz ayrıldık ama dava açmadım. Görmek istedik ayrı nasıl oluyor diye, şuan ayrı evlerde yaşıyoruz. Sadece gelip kızını görüp gidiyor. Bir yandan psikolojik tedavi görüyor vs. eğer bu şekilde devam ederse belki barışabilirim ama dava vs bilmiyorum yaşamadığım için 
(59 puan) tarafından
Keşke hic bir yuva bozulmasa hakkınızda hayırlısı olsun
0 oy
(186 puan) tarafından
Ben yaşadım boşanma asamasına geldık hamıleyken bır yıl sonra barıstık ıkıncı cocugum var ıyıkı barısmısım kımse dort dortluk degıl sma esımı birazda olsa degsıtırebıldım
(59 puan) tarafından
Dava açılmış miydi peki. ?
(186 puan) tarafından
Evet iki durusma gorulmustu
0 oy
(1,637 puan) tarafından
Arkadaşım birkaç defa açtı dava bosanmadilar ama esinde olumlu anlam da hiçbir değişiklik olmadı boşandılar
(59 puan) tarafından
Bosanmadilar derken nasıl boşanma gerçekleşmedi? Bazı şeyler değişmez kabullenmek lazım malesef
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Amcamin kizi yillar once bosandi iki cocuguyla amcamda kaldi çalıştı etti adam nafaka vermemek icin sigorta bile yaptırmadı. İckisi filan vardı. İkisi de kimseyle evlenmedi.Aradan 15 sene gecti tekrar evlendiler. Kader kismet bazi seyler. Olacagi varsa oluyo olmiycaksa olmuyo
(59 puan) tarafından
Ben bunu mantıklı bulmuyorum ayrılıyosun tekrar aynı adamla evleniyorsun arada bir sevgi saygı kalmaz diye düşünüyorum kader tabiki de

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,283 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 187 göst.
24 Ocak 2024 Aile kategorisinde Aylinmn (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 299 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,129 göst.