0 oy
155 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (984 puan) tarafından
İki üç gündür kaşınma vardı sol gözümde. Alerjiktir diyerek damla sıktım. Doktor vermişti. Fayda etmedi. 

Demin kızıma uyandım çok şişmiş ve kapanmıştı. Çapaklar yapışmış hep gittim suyla yıkadım öyle açtım gözümü. Daha doktor da bulamam. Ne iyi gelir buna ya 

10 Cevaplar

0 oy
(6,350 puan) tarafından
Akşamdan beklmeiz çay varsa onun demiyle pamuk la temizle
(710 puan) tarafından
İyi geliyor gerçekten. Makyaj temizleme pamuğunu çaya batırıp gözümde bekletirdim bende. Şimdi poşet çayla yapıyorum.
-Reklam-
0 oy
(235 puan) tarafından
 Teramycin pomad 
0 oy
(4,511 puan) tarafından
kırpık dıbı ıltıhabı yada konjoktıvıtte olabılır dıkkat et bulasıcıdır dıger goze yada evdekılerede bulasabılır ılık su yadacay ıle temız bır pamukla pansuman yapabılırsın gecmez ıse mutlaka göz doktoruna gıtmelısın cnım gecmıs olsun
(984 puan) tarafından
Sağ ol canım inşallah kızıma bulaşmaz
0 oy
(486 puan) tarafından
Çay  cok iyi geliyor düzenli pansumanla gecer inşallah 
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Benim de enfeksiyon kapmiati sismisti arı sokmus gibi. Ilac verdi de ilaclarin yanı sıra cayla sil dedi. Bi de devamlı bebe şampuanıyla yıka dedi.
0 oy
(3,134 puan) tarafından
Çay pansumanı iyi gelir sen göz nezlesi olmuşsun. Muhtemelen çiçeklerin polenleri dokundu. Kavak ağacının pamuğu çok dokunur.
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Dalinle yıka cnm  o çok iyi gliyor 
0 oy
tarafından
Çay birebir hemen demle ılık şekilde press yap pamukla temiz olmasina dikkat et 
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Kesinlikle çay pansumani 
0 oy
tarafından
Bende geçen erindim rimelle uyudum benimki seninki kadar çok değildi ama benimde capaklanmisti. 

İki gün boyunca makyaj pamuguna çay suyunu damlatıp gözümü sildim hemen iyileşti. Çok iyi geliyor. Ben hep yapıyorum gözüm iltihaplandiginda.

Sende iki gün boyunca sabah akşam sil gecer
(984 puan) tarafından
Ayy rimelll.. Korkulu rüyam djdjd. Asla makyaj yapamıyorum ya. Rimel dahi süremem gözüm yüzünden. Hemen ağlıyor iki gün acıyor kızarıyor. Hemen sivilcemi kapatmak için fondöten sürdüm akşam eve gelene kadar ağladı gözüm. İki günde ağrı çektim dhdjdj sen iyi uyumuşsun rimellw
tarafından
Bende normalde öyle uyumam mutlaka silerim. Hatta benimde her seferinde gözüm kötü olur.
Normaldede zaten namaz kildigim için hep silerim . Regl 'dim akşamda öyle uyku bastırdı ki . Nasıl erindim. Hiç bişi yapmadan yattım. Tahmin ettim öyle olacağını ama işte uykuya yenik düştüm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 134 göst.
28 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yirmiki (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 73 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Nevbahar21 (545 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 316 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Elisaa d (1,586 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 403 göst.
17 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu

381,216 soru

11,412,383 cevap

34,956 kullanıcı

...