0 oy
184 göst.
Diğer kategorisinde (1,937 puan) tarafından
Kızlar ben temizlemeyi bilmiyorum hiç yapmadım anneme yada kayınvalidem yapar ama eşim çok seviyor yerim de yok yani yapabileceğim bir alanım da yok temizlemek için bizim burada normalde o tüylerini belki 6-7 saat o ateşin başında kalınır iyice böyle güzelce uğraşa uğraşa yapılır doğranır ondan sonra içide temizlenir midesi sonra da bir güzel kaynatılıp pişirilir yenilir ya kayınvalidem kendisinin olduğu için o kendisininkini yapar Bu Adana sıcağında annem 3 saatlik bir uzaklıkta özel aracım da yok götürüp vereyim işte sordum onlara bilmiyorlar dedi yani bu tüylü bi şekilde derin dondurucuya atılır mı

9 Cevaplar

0 oy
(2,572 puan) tarafından
Biz kestigimiz zaman dondurucuya atıyoruz direk.Sonradan k.validem tandırda ekmek yaptığı zaman çıkartıp o zmn yapıyor.Sorun olmaz yani at dondurucuya istediğin zman temizlersin
(1,937 puan) tarafından
Öyle mi koku falan olmuyor mu
(1,763 puan) tarafından
Derisi yuzulup tugleri hamurla temizlenir
(1,937 puan) tarafından
Sever eşim öyle sevmiyor işte yakilma seviyor ama zor işte ve yerim yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay olur mu bilmiyorum ama ben koyamam direk sanirim
(1,937 puan) tarafından
Neden
tarafından
Ya ne bilim o şekilde kalsa sona çıkar temizle içim almaz zaten tüylü şeyler çok sevmiyorum diyedir
(1,937 puan) tarafından
Yani ben açıkçası sevmiyorum yemem de yani sakatat hiçbir şey yemem eşim çok seviyor
0 oy
(119,318 puan) tarafından

kiz nasi koycan oyle insan korkar dondurucuyu actikca :unsure: 

(1,937 puan) tarafından
Yok kız niye korkasin
(119,318 puan) tarafından
yani sonucta kesik bi kafa ve kıllı bence urkutucu
(1,937 puan) tarafından
Ya vallahi bende bir korku yok ama sakatat ürünlerini yemiyorum sevmiyorum ama eşim de bir o kadar seviyor
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Cnm halamlar atıyorlar canları isteyince de çıkarıyorlar ütüyorlar sonra pişiriyorlar
(1,937 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
(1,538 puan) tarafından
Rica ederim cnm
0 oy
(169 puan) tarafından
Canım 1kere öyle yaptım pişman oldum şimdi hemen temizliyorum
(1,937 puan) tarafından
Neden
(169 puan) tarafından
Tadı değişti koku kaldi
(169 puan) tarafından
Başını soydurabilirsin ayaklarında at
(1,937 puan) tarafından
Ya öyle güzel değil eşime göre asıl güzellik ayak ve kafada derisini de saydurmuyor
0 oy
(7,733 puan) tarafından
Bağırsaklarını filan cakarmadam mi verin bı kasaba onlar haleder eşim normalde kestirir kemiklerini kirdirir getirir ben ufak ufak keser ayırır paketler dondurucuya öyle atarim
(1,937 puan) tarafından
Hayır canım öyle değil ya sadece ayaklarını başını ütüleme yapmadan atılır mı dedim yani yapacak alanım yok kayınvalidenin kendisininkini  yapıyor bağırsakları falan zaten biliyorum temizlemem gerektiğini temizlerim yıkarım öyle de atarım ama kafa ve ayakları bilmedim
(7,733 puan) tarafından
Onu bilemedim ya ama kasaplar kafayı da temizliyor
(7,733 puan) tarafından
Derisini yüzüyorlar
(1,937 puan) tarafından
Ya öyle güzel değil işte eşim istemiyor
0 oy
(758 puan) tarafından
Kafa derisini yüz 
(1,937 puan) tarafından
Eşim öyle sevmiyor
0 oy
(470 puan) tarafından
Ateş yak kozun içine at bıçakla kazı bisey yokki yapılacak 
(1,937 puan) tarafından
Yerim yok canım benim kayinvalidem gilde üç Elti görümce gelen giden haddi hesabı yok orada da olmuyor ve ben hiç yapmadım o kadar kolayda değil annem kayinvalidem böyle didik temizliyor
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Hayır olmaz hem olsa bile içiniz alicak mi yemeyi
(1,937 puan) tarafından
İçimiz niye almasın anlamadım
(4,216 puan) tarafından
Ay ne bilim o halde donacak çözülecek bidaha temizlenecek pişecek falan
(1,937 puan) tarafından
Ya oluyorsa sıkıntı yok ama bilmiyorum ben zaten sevmiyorum yemiyorum eşim için istiyorum o çok istiyor ve seviyor
(4,216 puan) tarafından
Yani buzluğa girince daha zor temizleniyor diye duymuştum onun dışında bı bilgim yok
(1,937 puan) tarafından
Anladım canım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 114 göst.
17 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Ymckrm (364 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 70 göst.
26 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Prensim ve prensesim (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 292 göst.
1 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Serap2020. (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 135 göst.

379,779 soru

11,368,766 cevap

34,850 kullanıcı

...