0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (860 puan) tarafından
Kızlar zayıf minyon tipliyim tesettürlu pantolon giymek istiyorum ama nasıl tarz yakışır bilmiyorum bana fikir verirmisjniz

3 Cevaplar

0 oy
(679 puan) tarafından

Bu şekilde güzel olur bence boy olarak eğer kısalarıda var 

image

-Reklam-
0 oy
tarafından
Pantolonun tesettürümü olurmuş, size nasihatim kuranda 2 tane tesettür ayeti var, açın bakın, tefsirinide araştırın, böylelikle o ayetler niçin indirilmiş anlarsınız inşallah, pantolonun tesettürü olmaz 
(625 puan) tarafından
Konuyla alakalı deıl ama ben acık biriyim cevremde kapalılr var ama sadece saclarını ortuyolar kısa kollu dizde etek yuzde Bı ton makyaj bu tesettüre giriyormu bu konu yuzunden arkdsla kavga ettik sacı ortunce is bıtıyomus::://///
tarafından
Ben desem linç yerdim Allah razı olsun bacım tesettür bize emredilen şekildedir tesettürde makyaj a kokulara pantolona topuzu yer yoktur etek edep yerlerini örtecek şekilde giyinmektir tesettür rabbim hakkıyla kapanmayı nasip etsin
(860 puan) tarafından
Hiçbir zaman kapalıyken saçımı bile isteye göstermedim Allah öyle olmayı nasip bile etmesin bizlere biliyorum dar dizde etek ama kafa kapalı ben öyle olmadım sadece sordum düşünüyorum ama bazen de kendime yakistirmiyorum
tarafından
Düşünme canım sen İslamiyet bize neyi emretti onu yerine getir boşver
tarafından
O ayetleri araştır inşallah o vakit Allah bize neyi emrediyor nasıl kapanmamız gerekiyor anlarsın ınşallah, o düşünce şeytanın sana düşündürmesinden, seni ve bizleri aldatmasından başka bir şey değildir.
0 oy
tarafından
Tesettür de pantolona parfüme makyaja yer yoktur 

Sürme olur onu peygamber efendimiz de surermis ama eşime eşime özel sürüyorum 

Kas bıyık bunların hepsini yapmıyorum 

Pantolon haram 

Bize İslamiyet edep yerlerini örtün dedi. Pantolonun tesettürü olmaz bunu tek senin için demiyorum güzel kardeşim böyle böyle çoğaldı 

Ve şuan çarşaf giyene hakaret etek giyeni yargiliyolar 

Ben etekliyim evet siyah ferace üzerine bir eşarp sadece ellerim gözüküyor yüzüm Allah herkese hakkıyla kapanmayı nasip etsin benimde eksiklerim var ise düzeltecek bilgili arkadaşlarım yardımcı ola bilir seve seve düzeltirim 

İnşallah hakkıyla tesetturluyumdur

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 186 göst.
18 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 228 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Yawhehw (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 148 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde eylul_ (1,370 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asabii (220 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı