0 oy
586 göst.
Aile kategorisinde (58 puan) tarafından
Kizlar eşim 35 ben 21 yaşındayım şimdi konu bu benim eşim hiç durduk yere beni öpmez sarilmaz bana dokunmaz hep ben giderim ilgilenmeye çalışırım bu cinsellikte de aynı şekil son zamanlarda ondan soğuduğumun farkına varıyorum artık onunla bende ilgilenmek konuşmak istemiyorum bu durum canımı sıkıyor he beni düşünür yemek yerken sende ye der hiç birşeyden eksik koymaz evladıma iyi bir baba ama bazen neden böyle bilmiyorum bana samimi olun 3 yıldır evliyim böyle olması normal mi bastada böyle çok vıcık ilişkimiz yoktu ama sonra dan hepten koptu nasıl davranmaliyim bende artık ona adım atmiyorum

17 Cevaplar

+4 oy
(2,762 puan) tarafından
canım her adamın libidosu yüksek olacak diye bişey yok. benim de eşimle yaş farkım 10 ve ona ayak uydurarak hayatımı devam ettiriyorum. işten evd evden işe. hayatı karisi ve çocukları. evimizin bahçesini hobi bahçesi yaptı onlarla ilgileniyor. ve bu adam sırf çok cinsellik konusunda bu kadar ilgisiz diye bizim için yaptığı fedakarliklari göz ardı etmiyorum. mutlu olalım diye çırpınıyor çünkü. benim namus bekçim. bi gün hiç libidosu kalmasin ben yine de ondan raziyim. bu konular üzerine düşünmemeni tavsiye ederim. yoksa çok da yıpranırsın.
(997 puan) tarafından
Okuduğum en mantıklı yorum
-Reklam-
0 oy
(1,135 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yaş farkınız cok fazlaymış canım ya bu bile birçok seyin altinda yatan sebep olabilir
(58 puan) tarafından
Bakimliyim ailesi babası sever beni gorumcelerimi sevmem ama yinede iyiyizdir hiç bir problem olmadı ama ne bileyim bu kadar bana uzak olması başka birisi yok arada biliyorum bundan eminim herşeyi elimde
(1,135 puan) tarafından
Yeni evliyken peki daha mi farkliydiniz yani o gelir öper sarılır miydi
(58 puan) tarafından
Yine çok degil ama en azından daha güzeldi şimdi boka sarmış
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Yani arada yaş farkı olsa da bazı şeylerden elini ayağını çekmek için 35 yaş çok genç bir yaş.bu durum yaşla alakali değildir.karsiniza alıp konuşmayı deneyin.mesela ben temas insanı değilim ve etraf bana aliati
(58 puan) tarafından
Canım evet herşeyden elini ayağını kesmiş vaziyette
tarafından
Katılıyorum 35 yaş 60 yaş değil.  Siz belki teması çok seversiniz eşiniz sevmez. Bende mesela eşim çok sever bende pek sevmem temasi
0 oy
(984 puan) tarafından
Valla canım yaş diyorum başka da bir şey demiyorum. Biz de aynı durumdayız. Ben 21o 34 yaşında. İllaki yaş sorun oluyır. Yaş aldıkça daha da uzaklaşıyor. Dediğin gibi cinsellikte de böyle. Dünden beri kavgalıyız. Anlamak istemiyor. Eski usül. O söyleyecek ben susucam zannediyor.

Biraz kendi haline bırakalım bence. Dönüp dolaşıp bize gelecekler elbet. Allah da bize sabır versin. Bazen diyorum afedersin b*k vardı da evlendin genç yaşta 
(58 puan) tarafından
Kesinlikle öyle canım Allah feraha çıkarsın senide inşallah
0 oy
(392 puan) tarafından
Maalesef bazıları yaş farkıyla alakası yok demiş fakat kesinlikle yaş farkının büyük rolü var bu konuda ablamın eşide 33 34 yaşlarında severek evlendi ama hiçbir şekilde uyuşmuyolar ablamın güldüğü şeylere tepki bile vermez ablamda onun ablam dışarı çıkıp gezelim der çocuk değiliz artık der yani kafa yapısı denen bişey var eşimle benim aramda bir yaş var herşey yaparız oyun oynarız film izleriz birlikte komik şeyler söyleyip güleriz gezeriz ederiz yani herşey maalesef 
(58 puan) tarafından
Gerçekten öyle herşeyden bıkmış sanki adam halbuki yanında onu çok seven ben varım evladım var o bana bı gülse dünya benim oluyor
0 oy
tarafından
normal cnm daha agir yapida demek ki
(58 puan) tarafından
Ama insan yani ne bileyim bi opulmek bı sarilsin istiyor
tarafından
bende istiyorum :)) ama yok.. yas farki karakter yapisi degismiyor sanirim
0 oy
tarafından
Bazıların kişiliği böyle herkes yaş farkı demiş ama sanmıyorum eşim 28 ben 24 yaşındayım ilk evli olduğumuz zamanlar bana daha uzaktı cinsellik yönünden asla yanaşmazdı hep ben giderdim maddi yönden hep sıkıntılarımız vardı şuan 2 tane çocuğumuz  olduğu halde çok iyiyiz sürekli gezeriz bana düşkün eskisine göre çok iyi , anladım ki sıkıntılar da insani birbirinden uzaklaştırıyormuş 
(58 puan) tarafından
Evet canm Allah mutluluğunuzu daim ede inşallah
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Bazı erkekler ilgi m.anyagidir yani hep karşıdan bekler senin ilgilenmen aslında onun hoşuna gidiyordur 

Bence sen ilgilenmeye devam et yoksa dahada çok koparsiniz 
(58 puan) tarafından
Haklısın canm
0 oy
tarafından
Doğru değil erkekler herzaman daha çok yanaşır seven erkek özellikle 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Yaşla alakası yok bence huyu böyle demekki
0 oy
(2,726 puan) tarafından

Eşimin benden 6 Ay büyük olması aklıma geldi :D neyse yani bence çok kafaya takma sende içinden nasıl geliyorsa öyle davran

0 oy
(4,430 puan) tarafından
Bacım zaten özellikle çocuktan sonra böyle şeyler oluyor her insan bir değil o kadar düşkün değil demekki daha ne istiyon kız valla inşallah edenler var ne lanet adamlar var
0 oy
(996 puan) tarafından
Aslında aradaki yaş farkından oluyor canım kendimden biliyorum.Ben 30 yaşındayım eşim 40. İstekler farklı olunca maalesef durum bu. Sen daha enerjiksin o daha ağır kesin   
0 oy
(247 puan) tarafından
Bence yas farki var ayrica bi insanin ici dogmadan yasliysa oledir vede aileden ole goruyorsa ondanda olabilir bnm esim 30 ben 24 sizin kadar cok degil farkimiz ama bn daha deli doluyum gulmeyi hoplamayi gezmeyi yatmayi cok severim ama esim dogmadan yaslanmis en basidi pazar gunu sabah yatakda biraz oyalanip keyf yapayim sonra beraber kalkip kahvltiyi hazirlayalim fln isterim ama gozunu acar acmaz kalk kahvalti hazirla der sura gidelim derim yorgunum para yok arabya yok der bizim evmiz merkezde ulasim sikintisi yok otobuslede gidebilirz cogu yere para yoksa evden bi cay cekirdek goturebiliriz bunlar bahane bide benm esim aileside ole soguk ilgisiz ben bazen onlarin yaninda surat yaparim ilgi konusunda bana kizarlar ne gerek var diye o yuzden yas ic duygulari ve ailsi neyse kocanda o 
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Eski post ama yinede yazacam:)) 21 yaşındasın 3 yıldır evlisin 3 çocuğun var ben şok kardeşim bir sene boş gecirseydin belki biraz birbirinizle vakit gecirirdiniz vakit yokmuş ki 3 senede 3 çocuk hep hamilelik lohosalik bebekle ilgilenme çok normal bir durum kızım 3 buçuk yaşındayken oğlum doğdu oğlum 7 aylık olana kadar ayrı uyuduk cinsellik hiç aklimiza bile gelmedi onunla uğraşmaktan seninki birde her senede bir tane çok normal biraz ara ver çocuk yapmaya onlarda büyüsün inanki düzelir herşey yanlış anlama linçlemiyorum ama benim görüşüm bu 
(58 puan) tarafından
Kız ben adımı öyle koydum tanıdık çıkmasın diye 4 yıllık evliyim 21 yaşındayım 1 çocuğum var
(7,958 puan) tarafından
Kız Allah seni bare 2 çocuk deseydin :)))
0 oy
(470 puan) tarafından
Simdi aradaki yaş farkı çok senin düşüncenlenle onun düşünceleri bir değil haliyle daha oturaklı bende 20 yaşımdayım esim 24 ikimiz de bazen düşünüyorum çocuklasabiliyoruz arada ama esin bunu çoktan aşmış sende tam gençlik çağında daha cıvıl cıvılsin bence normal 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 546 göst.
6 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 341 göst.
24 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 747 göst.
17 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Nurtuba (451 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 626 göst.