+1 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (2,367 puan) tarafından

image

buda son test dayanamadım bugün gene aldım :D  baya net olmuş saniyede çıktı beş gün gecikmeyle öğrendim dua edinde kızlar başıma kötü bişey gelmesin dış gebelik falan olmasın  tekrar aranıza geldim ikinci çocukla  :D

4 Cevaplar

0 oy
(119,338 puan) tarafından
laaannn balik burcu geliyooo ☺️☺️☺️☺️ 
(3,677 puan) tarafından
Allah kolaylık versin vallahi :D
tarafından
Svedos bu post açan arkadaş tanidikmi la
-Reklam-
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Var net belli canim
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Canım umarım sağlıklı gebelik dir. Allah dış gebelik dusmanimw dahi yaşatmasın. Allah korusun ben iç kanamadan gidiyordum yani
(2,367 puan) tarafından
Bende kuzum yaşadım ilk gebeligim oyleoldu tek tüpluyum ben birini dış gebelikten kaybettim tupumun
(3,162 puan) tarafından
Ya canım benim çok geçmiş olsun kaç ay arayla hamile kaldım peki
(2,367 puan) tarafından
İki ay korun hemen olur dedi bıraktığım ay oldu kuzum ilk kızım smdi 3.5 yaşını gecdi sadece gericekilmeyle korunduk bundada ilk ay bıraktık oldu
(3,162 puan) tarafından
Ya benim olmadı kaç ay geçti ocakta ameliyat oldum işte hem tulum alındı hem de iç kanama geçirdim. Sende iç kanama oldu mu peki. Birde gün falan takip etti mi yumurtlama gününü
(2,367 puan) tarafından
İç kanama geçirdim caanim üç aylık olmuştu bnmki ilçe olunca sürgün doktorlar denk gelmiş şansıma benmde ilk gebeligimdi bişey bilmez anlamazdk sürekli kanama oluyordu bana bebek düşüyor düştü dediler en son özele gittik direk dış gebelik iç kanama dedi sonra ameliyat oldum devlette işte şansıma güzel bir doktor geldi hiç korkma hemen hamile kalırsın dedi ben küçükken bir apandist ve kist patlama olayı yasamistim o yüzden tupumun biri o ameliyattan sonra kapaliyms disgebelik ondan oluşmuş diğerine zarar vermemiş hamdolsun bide ben kafaya takmadm sen kafana takiyorsan eğer kafandan atmaya bak bebek olcak mı diye bekleme ben halk eğitimin kursuna falan yazılmıştm kendiliğinden oldu ikiside bak mühim olaan kafaya takmamak en büyük sebebin bu olabilir
0 oy
(12,646 puan) tarafından
sağlıcakla gelsin hayırlı olsun canım

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 689 göst.
21 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 254 göst.
0 oy
2 cevap 66 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu