0 oy
295 göst.
Aile kategorisinde (143 puan) tarafından
Kizlar ben 30 haftalık hamileyim kayınvalidem Ler de başka şehirde oturuyorlar köyde dün beni aradı yanında kayinpederimde vardı galiba bana diyoki doğuma az kaldı ilişkiye girmeyin diyo onun için aramış bende dedim biz doktorla bunları konuşuyoruz sizin dusunmenize gerek yok dedim tatlı bi dille ama çok sinirlendim ya böyle bişey demesine utandım da daha çok sizce normal mi böyle bişey demesi ben mi abartiyorum siz olsanız ne dersiniz

18 Cevaplar

0 oy
(679 puan) tarafından
Yani kayınbabanın yanında konuşmuşsa ayıp hemde nasıl ayıp konusu dahi açılamaz. İlk gebeliğinse kötü niyetle değildir belki hani cogu kişi bilmez sakınca olmaz der bazen dr larda bsey demiyor ondan dolayı demiş olabilir günün yakin beraber olmayın diye ama onun huyunu sen daha iyi bilirsin tabi 
-Reklam-
0 oy
(247 puan) tarafından
Bence ayip kayinvalideye dusmez bole seyler sen sorarsan ole cvblsin durduk yere demesi acayip ben hic hoslasmam normalde bile ole seyler konusmam konusulmasina izin vermem 
0 oy
(734 puan) tarafından
Ay bu ayni benim kaynanam darlandım yine 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Hadsizlik tamamen. İnsanların mezhebi ne kadar geniş. Ona mı kalmış bu konuda akıl vermek
0 oy
(710 puan) tarafından
Normal değil. Yapılan şey ayıp, utandırıcı ayrıca cahilce. Son haftalarda özellikle 38-39-40 ilişkiye girmek doğuma yardımcı olur. Tecrübeli ebe tavsiyesidir. 
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Bence yanında kayınbaban olmasa da söylemese ayıp bişey. Sana ne milletin uçkurundan. Bu yaşımıza gelmişiz çoluk çocuk sahibi olacaz neyi ne zaman yapacağımızı biliriz derdim tabi o an ki şaşkınlikla bunu içimden mi derdim dışımdan mı bilmiyorum. 
0 oy
(2,969 puan) tarafından
Cok dengesizler ya. Benimki de hamileligimi duyunca kocama 3 ay uzak dur kıstırma sakin demisti. Hadsizlik bence
0 oy
(3,585 puan) tarafından
Kayınvalidemi geç annemle çok yakındır o bile diyemez bunu ne ayıp 
0 oy
(23 puan) tarafından
Benim kaynanamda sordu benim kanamam vardı o nedenle birsey yapmayın kanama olur diye yok ondan değil düşük riski var dedim o tarz bir sorunun olduysa yada ilk gebelikse yinede eşinin yanında söylemesi hoş olmamış. Ben kötü niyetli söylediğine inanmak istemiyorum hamile bir kadını durup dururken sinirlendirmek çok manasız 
0 oy
(3,880 puan) tarafından
Oha ya ona mı düşmüş ne kadar ayıp. Bana da özürlü kadn naıs korunuyonuz dıye sormustu 
(429 puan) tarafından
Bana da komşusu dedi sen kimsin de kocamla mahremiyetime karisiyorsun dedim ağzıni acamadi bence cevap vermediğiniz için hadsizlik
(3,880 puan) tarafından
Cevap verdım tabıı ki. normalde bile muhatap olmam zaten onu sorması büyük bi cesaretti
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Ayıp yaa bu kadar da olmaz:D

0 oy
tarafından
Ne hadsiz ya. Koskoca insanlarsiniz siz bilmiyormusunuz sanki.

Hemde doğuma yakın doktorlar ilişkiyi öneriyor. Doğumu kolaylaştırsin diye
0 oy
(7,039 puan) tarafından
Benim dengesiz de söyledi onu birinde ilk gecemizdi beni hasta saniyodu ilişkiye girmeyin çok günah dinlenin dedi o zaman art niyet aramadim bilmiyoruz diye söylemiştir falan dedim hamile kaldım testte 2 çizgi çıktı eşim müjde veriyo o zaman bi daha dedi ilişkiye girmeyin diye o gün bu gündür kocam bana soğuk sanki zorla oluyo gibi 
(143 puan) tarafından
Ay ne kadar kötü ya biz duyunca utanıyoruz onlar söylemeye utanmiyo
(7,039 puan) tarafından
Evet ya aslında iyidir de bu patavatsızligi yüzünden hala toparlanamadik
0 oy
(429 puan) tarafından
Ağzını kırarım bana öyle dese bu ne hadsizlik istediğim gibi girerim yuhhh yuhhh 
0 oy
(887 puan) tarafından
Aile içi özel diye bir şey kalmamış kayınvalidene kalmış bir şey değil ki bu eşin ile senin aranda olan bir şey ve ayıp ya ne bileyim doktorun olur derse yaparsın olmaz derse yapmazsın yani ay ne diyeceğimi bilemedim sinir bozucu 
0 oy
(63 puan) tarafından
Annem bile demez kaynananın ne haddine! O sebeple...lafım.Son hafta ilişki de yardımcı olur doğuma 
0 oy
(6,356 puan) tarafından
Kaynananla bu tarz konuşmalar yapıyor musun ? Belki bunun rahatlığıyla demiştir.
(143 puan) tarafından
Hayır yapmiyorum zaten yeni evliyim bir yıl yeni oldu
0 oy
(805 puan) tarafından
Hiç hoş bisey degıl canm ona mı kalmış bu durumda seni uyaracak en son kişi o yanı cok ayıp ya 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 157 göst.
14 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde B. Sema (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 100 göst.
0 oy
5 cevap 150 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde birerkekannesii41 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Dicleeee (3 puan) tarafından soruldu

380,040 soru

11,376,321 cevap

34,861 kullanıcı

...