0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde (415 puan) tarafından
29yasındaym bir tane kızım var cok şükür. eşimle kardeşi olsn istedk. Hamılelı oldgumu ogrendım havalara uctm resmen kanda da testte de pozitif cıkmstı. Gectgmz cumartesi günü kanamayla acıle gttm kimyasal gebelik teşhisi koydular. 3gundr kanamam devam ediyor. Bayram üstü alt ust etti bu olay benı ruyamda bke goruyorum her aksam dua ettm br evladım dha olsun dye rabbim blıyo ya o kadar çok istedim kı. Smdı ise sanki içime taş oturmus gibi hiç bir şey yapasım gelmiyor dagıldım toparlanamıyorum aklmından cıkmıyor cok inanmıstım. 3gundr aynaya ble bakmak gecmıyor ıcmden. Aynı şeyi tekrar yasamaktan da cok korkuyorum şu mübarek arife günü dualarınızda bna da yer verın rabbim bna tekrardan hayırlı saglıkkı evlat nasıp etsin inşallah. Bayram üstü ruhum sıkısmıs gbi sanki adım atasım yok evden ne yapıcam bilmiyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(2,762 puan) tarafından
canım çok şükür rabbim nasip etmiş bir evladin olmuş. çok şükür hamile kalabiliyorsun. cani veren allah alan da allah. ee ruhunun sıkılması depresyon hali yaşaman. strese girmen. rabbimin gücüne bile gider. belki senin için bugünlerde hamilelik yaşamaman hayırlı. belki sağlıksız bir çocuk dünyaya gelecekti. kaybettigimize üzülmek yerine şükretmemiz gereken o kadar konu var ki. oturalim şimdi seccadelere. bol bol dua ve istiğfar günü bugün. rabbim ümmeti muhammede yardım etsin. sen gönlünü ferah tut. ne demişler mevlam ne eylerse güzel eyler :)
(415 puan) tarafından
Haklısın canım evladım var tabi ne kadar şükretsem az. Ama işte  o kadar inanmıştım ki cok sevnmstm cok
-Reklam-
0 oy
(726 puan) tarafından
Canım allah sabır versin sana herşeyde bir hayır vardır allahtan gelen birşey hiç kendini üzmene gerek yok hemen topla kendini bunda üzülecek birşey yok bu kadar yine olur zamanla biraz ara ver bekle ikinci içinde önce doktora sor danış öyle yap şimdi Kendini hiç üzmene gerek yok Belki de daha kötü şeyler olacaktı bir çocuk rızkıyla gelirmiş dünyaya öyle düşün Onun da bu kadar üzülecek bir şey yok Belki de olsa daha zorlanacaktı iki çocuk da kolay değil bu devirde artık Allah yardımcın olsun
(415 puan) tarafından
Amin cnm insallah bklm doktora gdecegm arastrcagım sebebini insallah rabbim nasıp eder tekrardan
0 oy
(235 puan) tarafından
Canım Allah bir kere nasip ettiyse ikincisi de olur inşallah. Üzme kendini demekki şuan zamanı değilki Allah vermiyor. Karamsar olma bu konuda ne kadar rahat davranırsan o kadar çabuk olur 
(415 puan) tarafından
Oyle ypmaya çalısacgm cok saol cnm
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Şükret evladın var yine olur istersen hic çocuk sahibi olamayan insanları düşün hemde sağlıksız bebek düşermiş canım onu düşün rabbim hayırlı sağlıklı imanlı evlat nasip etsin benimde çok büyük sıkıntılarım var inan senin en azından tutunacak bi evlâdın var benim tutunacak birseyimde yok canım çok yanıyor ama dayanmak zorundayz
(3,669 puan) tarafından
Herşey hazır almışız etmişiz Allaha reva mı ciksin istiyorum cidden
(415 puan) tarafından
O şimdi sızın brlıkte klcgnz evde mı yasıyor
(3,669 puan) tarafından
Evet bizim aldığımız eşyanın içinde hemde
(415 puan) tarafından
Allahından bulsun insallah
(3,669 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
(120 puan) tarafından
Canım Allah'a dayan Allah'a güven.. deki vardır rabbimin bir bildiği o herşeyin en hayırlısını bilir.. bu vesveseler herkeste var tek sende değil yani.. boş durmaktan oluyor birşeylerle meşgul olmak en güzeli.. aç kuran oku namaz kıl dua edin.. 
(415 puan) tarafından
Kanamam devam ediyor 4gun oldu cnm o kadar ıstyorm kı okumak bıtınce okumaya kldgm yerden devm edıcem insallah
0 oy
tarafından
Canim benimde 1 evladım var çok şükür 2mcisini cok istiyordum ogrendigimde dusuk yapıyordum parca kaldi kurtaj yaptılar cumartesi gunu o kürtaj ani o kadar zor ki gozumu kapattigimda kabus gibi gözümün onune geliyor ve icerde tekrar parca kalma ihtimali var bende haftaya test yapacağım tekrar pozitif cikarsa riskli bir ilaç verecekler hastanede bende beterlerini gordum o yüzden halime şükrediyorum sende denden daha agirlara bak inanki toparlanirsin Rabb'im yardımcınız olsun 
(415 puan) tarafından
Amin cnm insallah rabbim hepimizin yardımcısı olsun
tarafından
Amin ecmain
0 oy
(4,243 puan) tarafından
Canim zaten kimyasal

Olmus bebek bile

Olusmamis gercek hamilelik bile degilmis okadar uzulmene degecek birsey degilki. Birtane evladin var. Acelende yok sonucta bu ay olmassa iki ay sonra olur uc ay sonra olur 1 yil sonra olur  rabbim nezaman verirse. Benim kuzenimde iki ccgu var yana yakila 3 ario otlar macunlar sunlar bunlar deli gbi istio hic evladi yokmus gibi aglaya zirlaya yana yakila. Bi kimyasan bi bos gebelik bir dusuk birde dis gebelikten sonra 3. Hamile kaldi bikac hafta once dogurdu. Rabbimin bir bildigi vardir verende o alanda o . Yani okadar uzulcek kafaya takcak bisey degil  sen boyle koyverirsen evladinlada ilgilenemsessin . Kimyasali geride birakip hayatina devam etceksin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 184 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde -Bal_bocegi02 (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 120 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Emine zerrin (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 386 göst.
17 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 473 göst.