0 oy
187 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (2,364 puan) tarafından

Kızlar iki cocuklular için bı tatil yeri önerin ya :) böyle güzel memnun kaldığınız şehir olarak kaldığınız uygun otel polis evi herşey olabilir ben Antalya ya gidip bı otele 45 50 bin vernek istemiyorum hem zorlar hemde çocuklarım küçük kostur koştur gitmek istemiyorum heryere İzmir istiyorum pansiyon gibi ama denizinden de yararlanacamiz sonrasında mini bir gezi tarihi yer olur ilgi çekici var mı kızlar mesela biz Denizli ye gttik Pamukkale ye ardondan bodrum bu gibi. ) 

Eşim her seferinde para yok der ama okadar çalışıyoruz ben istiyorum sıkışsakta ikna ederm 

4 Cevaplar

0 oy
(455 puan) tarafından

Sapanca tarafını deneyebilirsin 

(455 puan) tarafından
Didim de güzel denizi filan
(2,364 puan) tarafından
Didim de pansiyon gibi butik otel gibi bulurmuyuz acaba ay
tarafından
Didim Altınkum güzeldir canım oralara bak pansiyon bulursun lise caglarindayken her sene babamlar oraya götürürdü didimi bende çok severim canım altinkuma gitmene tavsiye ederim
(1,944 puan) tarafından
Didimde uygun oteller var. Oyle  her sey dahil otellerin rahatligi yok tabi ama amac denize girmekse hele cocuk varsa gayet iyiler. Hemen onunde halk plaji var ve otelin plajda kendine ait alani oluyor. Bak istersen isimlerini suan hatırlayamadım.
Ayni tarz Kusadasinda da var ozellikle kadinlar denizinin konumundaki otellere bakabilirsin. Sunday beach ve Marti oteli öneririm
(455 puan) tarafından
Didim'de otel çok, venosa otel var çok güzel hemen denizin yanında ayrıca havuzu var. Tuntaş otel var denize sıfır. Butik abart villa hepsi var otelz den bakıp inceleye bilirsin.

Arkadaş Altınkum dan bahsetmiş evet Altınkum güzel ama orada denize girmenizi hiç tavsiye etmem çünkü çok kalabalık ve aşırı pis eğer Didim'e giderseniz bana msj atın size alternatif çok güzel yerler tavsiye ederim
-Reklam-
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Öğretmen evi, polis evi veya DSi gibi sosyal tesisler ful dolu. Depremzede kalıyor genelinde. Bungalov evleri var orda kalabilirsiniz. Veya Fethiye taraflarında butik oteller var kahvaltı dahil fiyatları çok uçuk değil. Patara taraflarına bakabilirsin
0 oy
(2,364 puan) tarafından
:((( yokmu oneri
0 oy
(10,878 puan) tarafından
Canım vallaha her yer ateş pahası.yani Sığacık güzeldir İzmir'de  

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 460 göst.
7 Eylül 2021 Aile kategorisinde 12345678 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.