0 oy
837 göst.
Diğer kategorisinde (366 puan) tarafından
Yaz geldi gezmeye, çarşıya, sahile parka bi yere eşinizle beraber gittiğinizde yanınızdan açık saçık giyimli, göbeği açık yada dekolte yada aşırı kısa şortlu kızlar geçtiğinde kıskanıyor musunuz? Yada eşiniz hiç bakıyor mu o tarafa doğru? Benimki hiç bakmıyor dikkat ediyorum ama niyeyse yanımızdan çok açık giyimli birileri geçince bi geriliyorum neden bilmiyorum? Size de oluyor mu bu his? 

39 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşim bakmaz. Ama ben de kıskanmam. Herkes istediğini giyebilir sonuçta. Ben de askılı şortlu dolaşıyorum sonuç olarak. 
(366 puan) tarafından
Anladım cevap için teşekkürler ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kapalı kadınların korkulu rüyası acik kadinlar 
(3,239 puan) tarafından
Evde giysinler oh polar pijamala durcağına
tarafından
Evdemi acik olsunlar diyorsun yani
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Valla eşim benim yanımdayken bakmaz ben yokken bakar mı bilmiyorum günahı boynuna ama hiç kiskanmam ben kendime güveniyorum güzelliğime fiziğine o yüzden kiskanmam
0 oy
(263 puan) tarafından
Ben bile bakıyorum valla çok dikkat çekiyor napim sjjsjsjs 
(366 puan) tarafından
Evet o kadar dikkat çekici olanları diyorum yoksa normal açık herhangi birini demiyorum. Cevap için teşekkürler ❤️
0 oy
(2,107 puan) tarafından
Valla canım açık biriyim ama yerinde olması gerektiği gibi eskiden çok kısa değil ama çok ya uzun olmayan şeyler giyerdim tam ortası yeri geldi bekarken tayt crop giydiğimde oldu croplsrım var hala daha ama yatarken pijama üstü giyiyorum şuan kendime asla yakıştırmıyorum evliyim bir bebeğim var bana deseler gel böyle giyin giyinemem ha yanımızdan böyle birileri geçsin kıskanmam eşimde zaten bakmaz basen eşime ben derim ay oha nasıl giymiş yuh diye ama kıskanmak değil maksat dedikodu olsun eşimde ıyyk bu ne böyle der linç yiyeceğim ama öyle yani ama böyle plajda falan tanga bikini giyen kişileti göreyim gözlerim fal taşı gibi olur oha cesarete bak vayamk nasıl giyiyorlar derim ama içimden 
(366 puan) tarafından
Ben de öyle diyorum bazen içimden :)
0 oy
(280 puan) tarafından
Kıskanılacak ne var bunda? Kadın kadının düşmanı gerçekten açıksa günahı ona. Emin olun çoğu kadın birileri baksın diye öyle giyinmiyorlar öyle mutlu oldukları için giyiniyorlar. Şöyle başlıklar sinirimi bozuyor ya yıl olmuş 2023 hala konuşulan şeye bak
(366 puan) tarafından
Günahı kimseyi ilgilendirmez herkes özgür istediği gibi giyinebilir. Bu post bu insanlar nasıl bu kadar açık saçık giyiniyor postu değil yanlış anladınız sanırım. Yanınızdan geçince eşiniz baksa "eşinizi" kıskanır mısınız yada bakıcak mı diye düşünüp gerilir misiniz yoksa hiç sallamaz mısınız bakıp bakmamasını demek istedim. Umarım doğru anlatabilmişimdir.
(280 puan) tarafından
Canım başlık YANINIZDAN ÇOK AÇIK BİRİ GEÇİNCE KISKANIR MISINIZ değil mi? Post yorumları için kadın kadının düşmanı dedim.
0 oy
(6,351 puan) tarafından

Çok çok açık biriyse ben gösteriyorum bak diye :D hiç sallamam. Ben bile bakıyorum çoğuna ha dönüp dönüp tekrar bakmaya kalkarsa trip atarım 

(366 puan) tarafından
Aynen öyle bence de :)
0 oy
(7,972 puan) tarafından
O kadar özgüvenim yüksekki çıplak kadin geçsin yanimdan kiskanmam midem bulanir hemcinsimden utanirim o kadar
(366 puan) tarafından
Vay be ne güzel demekki çok güzelsiniz ❤️
0 oy
(997 puan) tarafından

Özgüvenden kaynaklı mıdır bilinmez ama makyajsızda makyajlı da çok güzelim ondan dolayı hiç kiskanmam zaten bende açığım ama aşırı değil  :angel::D

(366 puan) tarafından
Ne kadar güzel maşallah ❤️
0 oy
(7,272 puan) tarafından
Açık olması benden daha güzel olduğu anlamına gelmez kıskanmam o yüzden jsjsjs özgüven patlaması esiminde baktığına denk gelmedim bakıyorsa bile onun sorunu evde gül gibi karısı dururken o kadınlarda olan bendede var jssj 
(366 puan) tarafından
Haha çok mantıklı bir bakış açısı :))
0 oy
(23 puan) tarafından
Tuhaf değil mi niye kıskanıyorsun isteyen istediğini giyer kimsenin üstünü örtemeyiz biz sadece onlar için dua edebiliriz hayır yoluna dönsünler diye hem bilseler o şekilde giyinmezler tebliğ edilip dua etmemiz lazım ümmeti Muhammedin kızlarına. Kötü düşünme sende her öyle giyinen bir arayış içinde olmayabilir
(366 puan) tarafından
Yok ben onların giyinişine bişey demiyorum. Hani eşiniz göz ucuyla baksa yanınızdan geçerken "eşinizi" kıskanır mısınız yada hiç umurunuzda olmaz mı diye sormak istedim sanırım farklı anlaşıldı. Yorumunuz için teşekkürler
(23 puan) tarafından
Kıskanmam ben eşimde hiç baktığına şahit olmadım açıkçası baksa bile umursamam insan bir anlık bakabilir bende bazen bakıyorum güzel kız olunca ne güzel maşallah allah hidayet versin diyorum :))) geçen gün saçları güzel bir kız gördüm bayıldım saçlarına insanız gözümüz görüyor ama dediğim gibi eşimi tanıyorum 10 yıldır evliyim hiç bir kadına baktığını görmedim okadar ortama giriyoruz
(366 puan) tarafından
Maşallah ne kadar güzel Allah daim etsin ❤️
0 oy
tarafından
Çocuk olmadan önce öyleydim .artık kıskanmiyorum geçen gecsin banane . şöyle bişey var ki sen bakma dedikçe daha çok bakiolar önümde yürüyor nereye bakayım diyor hakli da.simdi önümüzden biri yuruse der ki gel karşı tarafa gidelim.hic bakmıyor .üç yıllık evliyiz çok şükür hastalıkta sağlıkta yan yanayız .maşallah bı kızımız var dünya güzeli.guzel bir çekirdek aileyken niye kavga edelim uzulelim.aldatmadigi sürece ne sorun olabilir.
(366 puan) tarafından
O kadar güzel içime su serpen bir şekilde yazmışsınız sağolun ❤️ben de dikkat ediyorum bakmıyor ama bazen çok çok aşırı biri geçtiğinde hani geriliyorum bakacak mı bakmayacak mı diye sonra göz ucuyla baksa kıskanırım bu defa kavga çıkarsam trip atsam mı atmasam mı... Ama siz haklısınız değmez gerçekten
tarafından
Kafana takacağın bişey değil gerçekten.biraz düşününce nekadar mantıksız nekadar çocuksu nekadar saçma birşey bu yani.ozguven eksikligin varsa eğer mesela bunu yenmelisin.sac rengin mi kötü değiş .makyajmi yapmiyorsun yap.hep siyahmi giyiyorsun renklen.yani hayatında biseyler değiştirmeye bak.bunu eşin için yap demiyorum kendin için yap.mesela ben makyaj yaparım evde bile yaparim bu bı kendini iyi hissetme.baskalarina kendimi beğendirme çabası değil .eşim mesela doğal halin daha güzel niye yapion der kendimi böyle iyi hissediyorum derim.gercektende aynaya baktığımda iyi hissettiiriyo.en ufak örnek yani eşin belki sana gereken değeri vermio ondan böyle düşünüyorsun.
0 oy
(3,040 puan) tarafından
Ben açık biriyim crop olmasada şort falan giyerim açıkçası güzel bir kadın gördüğümde açık kapalı fark etmez benim dikkatimi çektiğinde göz ucuyla eşimede bakarım ne yapıyor diye acayip dikkatli ve sürekli  olmasada bazen aynı tarafa baktığımızi fark ederim ama asla gündem yapmam
(366 puan) tarafından
Heh işte ben de aynı şeyi yaşıyorum göz ucuyla bakıyorum hani kıza bakacak mı bakmayacak mı diye bu yüzden geriliyorum ya bakarsa diye :) sonrasında gündeme getirsem mi trip atmalı mı yoksa hiç umursamamak mı daha doğrusu bilemiyorum
(3,040 puan) tarafından
Eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmemek lazim bazen bizde boş bakıyoruz ya öyle birseyse dikkatini çekmeyecek birine yada birilerine neden kendimiz yönlendirelim ☺️
0 oy
tarafından
O kadar ozguvensiz değilim yanımdan geçen birini kıskanayım 
(366 puan) tarafından
Yanınızdan geçeni değil eşinizi kıskanıyor musunuz demek istedim bakarsa yani
tarafından
Kıskanmam ama bakarsa söylerim hayırdır diye
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Ben gerilmiyorum. Niye gerileyim. Eşim pek bakmaz ama ben bakıyorum :))) 
(366 puan) tarafından
İşte kıza bakacak mı bakmayacak mı diye geriliyorum :) ya bakarsa diye, sağolun
0 oy
(497 puan) tarafından

Ben hemen eşime ceviriyom kafamı oda huyumu bildiğinden ya çocukla ilgilenir yada bana abuk subuk laf anlatır :D kıskanmıyorum ama bakarsa zateeen olaaay:D 

(366 puan) tarafından
Aynen bizim gibi :) ❤️
0 oy
(2,696 puan) tarafından
Zaten durup pesinden bakmak başka birşey oluyor

Adı malum.

Ama bikere de olsa göz carpabilir bu biz kadınlarda da oluyor ama kadın kadına daha çok bakıyor tabi ayrı :) 

Yani heryerde malum giyim şekli mevcut neye bakmış nasıl bakmış anlamakta güç herkes kendi gözünden sorumlu kasıtlı yanımda gözlerini dikip bakmadığı sürece birşey farkında olmak güç.
(366 puan) tarafından
Aynen öyle, teşekkürler :)
0 oy
(360 puan) tarafından
Ne diye kiskanicam milletin ne giydiğiyle ne eşim nede ben ilgileniriz sen niye geriliyosun onuda anlamadım 
(366 puan) tarafından
Ya işte hani ya eşim bakarsa diye geriliyorum. Yoksa istediğini giyebilir beni ilgilendirmez özgür herkes.
(360 puan) tarafından
Eşine mi güvenmiyosun sen yanında yokken de bakabilir eşin bu şekilde düşünüp kocanı şımartma bakicak olan senli yada sensiz bakabilir

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 307 göst.
20 Ekim 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 227 göst.
0 oy
115 cevap 2,192 göst.
24 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Gaygqqgyahv 65344 (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 663 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,091 puan) tarafından soruldu