0 oy
832 göst.
Diğer kategorisinde (355 puan) tarafından
Yaz geldi gezmeye, çarşıya, sahile parka bi yere eşinizle beraber gittiğinizde yanınızdan açık saçık giyimli, göbeği açık yada dekolte yada aşırı kısa şortlu kızlar geçtiğinde kıskanıyor musunuz? Yada eşiniz hiç bakıyor mu o tarafa doğru? Benimki hiç bakmıyor dikkat ediyorum ama niyeyse yanımızdan çok açık giyimli birileri geçince bi geriliyorum neden bilmiyorum? Size de oluyor mu bu his? 

39 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Yo hiç olmuyo, hıc de kıskanmıyorum ben, valla gozume de gelmıyo kım ne gıyınmıs ne etmıs
(2,704 puan) tarafından
+++++++
(923 puan) tarafından
Hic inanmam hepsi bakiyo kadinlar bile bakiyosa erkekler ooooo gozucuyla ctrmaan bakiyolar herturlu niye bilmiyom hic kiskanmiyom esimi ben ya ben yokken bakar nekdr kisitlarsam kisitlaym
(355 puan) tarafından
Ozgen evet ben de bundan korktuğum için kıskanıyorum yada ya bakarsa diye geriliyorum :) nasıl sallamamayı başarıyorsunuz
-Reklam-
+1 oy
(3,279 puan) tarafından

Kıskanmak yerine üzülüyorum dua ediyorum onlar için. Eşimin baktığını görmedim ama illa ki nefis taşıyor herkes bakıyor olabilir de umarım bakmıyordur:D

tarafından
Ayyy ne güzel yorum
(355 puan) tarafından
İnşallah benimki de ❤️
0 oy
(7,981 puan) tarafından
Eşim bakmiyo bende kiskanmiyorum hata üzülüyorum ne gerek var bu kdrda açık olamaya diye bu arada bende açık biriyim ama tenimi hiç acmam linç yiyecem ama neyse ...
tarafından
Ben de öyleyim açığım ama öyle şeyler giyemiyorum eskiden giyiyordum ama anne olunca kendime yakistiramiyorum
(48,731 puan) tarafından
suyunu çıkardılar özgür olmanin bende acigim da bunlar açık degil ciplak
(455 puan) tarafından
Evet ya crop adı altında resmen sütyenle geziyorlar.
(3,738 puan) tarafından
Artık o kadar alıştı ki gözümüz kapalı insan görünce yadırganacak hale geldik. Ben kapalıyım mesela ama açıkken de hiç öyle giyinmedim şimdi mutlaka bi yer açık en kapalı pantolonun dizleri paramparça Allah sonumuzu hayır etsin inşallah
(7,981 puan) tarafından
Kızlar linç yiyecem sandım alistik linclere:))) bende crop giyerim pantolum yüksek bel crop içine giriyo ustunede gömlek giyerim önden açık yani tenim görünmez gömleğim uzundur basenlerimj kapatır başka türlü rahat olmam. Mesela bu akşam çıktık çarşıya bir kız geçti 10 tane adam vardı hepsi kızın afedersiniz kalçasına baktı pislikler ondan korkuyorum hep bakmasınlar istiyorum ne kdr bakmasınlar giyecez desekte bakiyolar ne yazık ki
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ben kendime güveniyorum en başta sonrada eşime güveniyorum bakmiyor geçen geçsin 
(355 puan) tarafından
Maşallah ne kadar güzel
0 oy
(15,827 puan) tarafından
Acık olunca noluyorr bakan carsaflıya bıle bakıyorr.....

Rabbim sasırtmasın yoksamm hıc oyle dertlerim olmadı sukurrr
(3,119 puan) tarafından
Çarşaflı ya bsksada görecek açıkta bir şey yok ki.
(314 puan) tarafından
Vücut şekli içinde kadın olma hayali bile yeter...
(15,827 puan) tarafından
Ah ah erkeklerle kafamız aynı calısmıyor canım parfüm kokusuna bıle neler neler dıyolarmıss  o yüzden acıgı kapalısı yok  bunun
(3,119 puan) tarafından
Kapalılar daha gizemli onlar için
(15,827 puan) tarafından
Bacım yorumu gızledımm benn
0 oy
tarafından
Yok bende hiç olmuyor eşim bakmıyor zaten niye boşuna gerileyim kiz ☺
(355 puan) tarafından
İşte ya bakarsa elalemin çıplak kızına diye geriliyorum yoksa istediğini giysin babane :)
0 oy
tarafından
Ben görür görmez eşime gözümü dikerim acaba bakıyormu diye bir gözü kaysın kıyamet kopar
(355 puan) tarafından
Ahaha aynı ben bu :)
0 oy
(237 puan) tarafından
Valla ilk başlarda oyleydm inanki 5 yıl oldu evleneli artık aştım bu durumları. Bazen ben diyorum kıza baksana felan takılıyorum ona :)
(355 puan) tarafından
Bizim daha 22 ay oldu inşallah ben de aşarım :)
0 oy
(119,461 puan) tarafından
hic disardakilee ne giymis diye bakmiyom  bile o kadar alistim ki ☺️
0 oy
tarafından
Evet oluyor tabiki. Eşimin baktığını görmedim ama erkek nefsi. Bana çaktırmadan bakıyorda olabilir. 

Yani eşimi bırak benim bile aşiri dikkatimi çekiyor.

Mesela bugün kalçası baya baya iri bir bayan gördüm. Basenleride çok genisti. Baya dikkat çekiyordu. Eşim yanımda yoktu ama benim bile dikkatimi çekti. 

Evet hep diyoruz kimse kimsenin kıyafetine karışamaz diye. Bende karışmam fakat ben o kadının yerinde olsam kısa tişört yerine biraz daha kalçamı kapatan tişört giyerim. 
(355 puan) tarafından
Benim gördüğüm kişi de aynen öyleydi ve ten rengi elbise giymişti ve eşimle gezerken tam önümüzden yürüyordu
0 oy
(455 puan) tarafından
Yoo hiç kıskanmiyorum çünkü istemsizce ben bile bakıyorum iki sn de olsa göz kayar. ama ne niyetle nasıl baktığı önemli benim eşimde öyle birisi değil. 
0 oy
(3,570 puan) tarafından
Yeminle umrumda bile olmuyor eşim de ortadogulu abazanlar gibi oyup bakmaz oyle. İzmir de yasiyoruz zaten ne tarafa dönsen şort crop bu ikisini giymeyeni dövüyorlar 
0 oy
(4,259 puan) tarafından
İzmir de tatil beldesinde yasiyoruz. Sokaktan bikinili kizlar geciyo. Bizim icin cok normal. Ekmek almaya ciktigimizda bile goruyoruz. 

Acikcasi bazden ben bile bakiyorum :D kiskanmiyorum ama alistik sanirim. Denize gidince falanda acik bikinili insalar oluyo. Bakiyo mu bakmiyo mu dikkat etmedim. Ama dedigim gibi bazilarina ben bile bakiyorum :D
(48,731 puan) tarafından
ben kiskaniyorum bazen niye ben tombiklestim bunlar tas gibi hatunlar diye☺️
(4,259 puan) tarafından
Ben kiskanmiyorum ya , ne kadar guzelmis diyorum :D donup donup bakiyorum :D
0 oy
(12,713 puan) tarafından
onun vücudu onun kararı niye kıskanayım
(355 puan) tarafından
Kızı değil eşinizi yani
(12,713 puan) tarafından
güvenmediğim adamla tüm hayatımı geçirmem güvenim varki evlendım
kiskançliğa gelemem kıskanmam da
0 oy
(48,731 puan) tarafından
açık göte imam bile bakar diye atasözü var☺️ bende esime bakiyorum bakıyor mu diye yanimdayken bakmiyo 
(3,119 puan) tarafından
Vuuuu söze tövbe estağfirullâh :D Cübbeli de geçenlerde diyordu ki tiktokta öyle karılar var gavs girse sabitir kutbul aktab girse dinden çıkar
(48,731 puan) tarafından
böyle atasözü var gerçek yani ☺️
(355 puan) tarafından
O nasıl sözmüş öyle kızzz :D doğru ama
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bunların hepsi ozguven eksikliğinden oluyo,bende açığım yani şort crop giymiyorum ama pantolon tişört giyiyorum yanımdan cok açık biri geçince bakmıyorum baksam da umursamıyorum ilgi alanım değil 
(355 puan) tarafından
Tek başınayken ben de umursamam ne giyerse gitsin hani eşinizleyken "eşinizi" kıskanır mısınız yada bakacak mı diye dikkatinizi ona çevirir misiniz demek istedim
(9,626 puan) tarafından
Yok canim eşimden yana sorunum yok o yüzden kıskanmam bakıyo mu diye de bakmam yani eşim yanimdaykende açık biri geçince gerilmem,normalde kıskanırım ama bu sebepten kıskanmam
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Bakmaz kıskanmam oyüzdn 
(355 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
(2,375 puan) tarafından
Tabi kıskanırım eşim bakarsa daha deli olurim biz bile bakıyoruz önemli olan uzun bakmamasi
(355 puan) tarafından
Aynı ben bakarsa çok kıskanırım henüz öyle bir şey olmadı ama inşallah bundan sonra da olmaz
(2,375 puan) tarafından
Cnm dikkat çekici bı kızsa ve güzelse üstüne de mini giydigse ister istemez biz bile bakıyoruz bakmam diyen erken yalan söyler benim eşimde bakar kafasını çeker hemen de ama yine de dnek geldim baktigona
0 oy
(4,698 puan) tarafından
heyt yigidin mali meydanda mustafa diyorum o da onune bak diyor..d.d
(355 puan) tarafından
Ahaha komikmiş sizinki :D
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Bu konuları asmalisiniz.bu tür konulardaki kavgalar da eşler arasındaki mesafeyi açar.bakacak.olan adam burka giyene de bakıp iç geçirir.
(355 puan) tarafından
Haklısınız mesela azıcık göz ucuyla baksa geriliyorum trip atıp modumuzu bozmak da istemiyorum nasıl aşacağımı bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 306 göst.
20 Ekim 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 223 göst.
0 oy
38 cevap 662 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 301 göst.
28 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu