0 oy
303 göst.
Aile kategorisinde (264 puan) tarafından
Ya esım böyle çarşıda falan çocuğu aşıp üç metre ötemde gidiyor gıcık oluyorum çok tez canlıdır evlenmemız bile hızlı oldu hep bı yere yetısme çabası vardır bende hep benim yanımdan kaçıyor diye algılıyorum kızıyorum dıyorum senin bı adımın benim üç ben kısa sen uzun sizinkilerde elinizi falan tutar mı bız hep çocuklarla çıktığımız ıcın onları tutuyoruz 

14 Cevaplar

0 oy
(17,761 puan) tarafından
Kiz tezcanliymis iste benimkide oyleydi bebeler elinden ttutuyo onlar icin yavas yurur ama tezcanli iste aceleci bunu kisisel algilama bence
-Reklam-
0 oy
tarafından
Biz hep beraber yürürüz beni arkada bırakmaz 
(264 puan) tarafından
Yok bazen beni önden yürüyor bugün yürüttü ama yine beni gectı çok hızlı bırde erkek Çalışanlar vardı yanında onlar görsün istemedi kıskandı
0 oy
(1,538 puan) tarafından

Haha benimki de öyle idi hızlı hızlı yürürdü şimdi çocuklar olunca mecburen bize uyuyo:D

(264 puan) tarafından
Birini alıyor dıgerı bende mesela dıgerıyle güdüyor yavaş dıyorum yavaşlamıyor
(1,538 puan) tarafından
Sıkıyorsa yavaşlamasın çeneme maruz kalır zaten surat asmam yeterli anlar yavaşlar
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Bizde de tam tersi ben yürürüm az yavaş ol der :) huy yani
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Ben öyleyim yürümüyorum koşuyorum resmen 
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Eskiden hep elele gezerdik ama iki çocuktan sonra çocukların elini tutuyoruz mecburen esimle hep yanyana yürürüz beni birakmaz asla arkada 
0 oy
(868 puan) tarafından

Yok hep birlikte yürürüz başıma bişey gelmesin diye bi tarafına çocuğu bi tarafına beni alır :D

0 oy
(2,462 puan) tarafından
Evliliğimizin ilk yılları diye mi bilmiyorum elimden tutuyordu. Sonra birkaç kere kayınvalidem gördü baban hiç tutmaz elimi falan lafını yaptı.onun yanında tutmamaya başladı. Artık kimse olmasa bile tutmuyor.. 
0 oy
tarafından
Yok ben hızlı yürüyorum öyle bir alışkanlığım var eşimde ikide bir yavaş yürü yanımda yürü der durur o çok yavaştır hadi hadi diyom 
0 oy
(142 puan) tarafından
Benimki de öyle sanki kurt kovalıyo onları 

Ama çareyi buldum tişört' ünü tutuyorum hızlandığı zaman geri çekiyorum direk yavaşlıyor
0 oy
(8,914 puan) tarafından
Koluna giriyorum hep. Benimki de çok tez canlı. Bir kere dedemle anneannem gelmişti hatta. Evde böyle masayı filan şip şap kuruyo su getiriyor bisiler yapıyor. Dedem de yeni gelin gibi maşallah demişti jsjjssj
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Koluna girerim genelde eşimin asla öyle onumden falan yürümez yan yana sohbet ede ede gideriz
0 oy
(11,074 puan) tarafından
Senden kaçmıyodur, yapısı öyle diyosun alınma konuş onunla. Ne el ele tutması bacım bazen koluna gırerım o kadar. Aslında benim eşim hızlı değil normal ama ben yavaş yürüdüğüm için geride kalırım hep :) 
0 oy
(48,671 puan) tarafından
babam oyle gider geri döner bide ☺️

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 257 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (970 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 132 göst.
22 Ocak 2024 Aile kategorisinde Meldaaaaa (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 1,280 göst.