0 oy
375 göst.
Diğer kategorisinde (854 puan) tarafından
Kızlar ya dogumdan sonra bana bisey oldu. Esimin deyimine göre su motoru gibi horluyormusum adam odalardan kaciyo. Niye böyle oldu ki yorgunluktan falan mi acaba? Bahsetmistim sarılık sıkıntımiz oldugu icin kızı en fazla 2 saatte bir emziriyorum besliyorum. Cok uyandigim icin vücut dinlenemiyo sanirim diyorum ama gunduz de kiz uyudugunda direk uyuyorum. Oyle aşırı yorgun da hissetmiyorum. Anlamadim gitti bu işi var mi boyle bisey yasayan?

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Buruna takılan minik aparatlar var ablam eniştem için almıştı horlamasi kesilmiş uyutmuyor derdi nerdeyse dışardan duyulacak kadar derdi.maliyeti de çok ucuz diye biliyorum alıp deneyebilirsin 
(1,374 puan) tarafından
Yok canım ne kusuru ismi ne bi öğrensen eşimde çok horluyor bulabilirsek alalım kuzum
(6,364 puan) tarafından
Aynen canm ismini bulabilirsen çok sevinirim bende
(1,374 puan) tarafından
Oysa rahat edemez insan onunla ya :))
(1,374 puan) tarafından
Benim ki kullanmaz onu kesin :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende yasadim cnm hatta eşim videoya aliyodu buyuk ihtimal yorgunluktan:)
(854 puan) tarafından
Valla kalici olmaz insallah ya cok sinir bozucu çünkü: D
(217 puan) tarafından
Bende horlamaya başlamıştım ilk aylarda eşim söylüyordu inanmıyordum seninki gibi ses kaydı alıp göndermişti gece emzirmek için uyanınca gördüm iki saatte bir sarılık için kalkıyordum dinleyince şok oldum:)) ama hemen hem onun hem kendi tlfnumda sildim delil falan bırakmadım sabah söyleyince inkar  ettim kanıtla dedim :)))
(854 puan) tarafından
Ay bizde de oyle işte adam evi terketme raddesine geldi resmen :D
(217 puan) tarafından
Yok yok geçiyor benimki geçti yorgunluktan uykusuzluktan oluyor hep birde ben yan dönüp uyuyamazdım hep sırt ustu ondan oluyordu :)
0 oy
tarafından
Benimde doğumdan sonra başıma geldi yaa bebek çıkınca bı rahatlama  geliyo hemen uyumak istiyo insan 
(854 puan) tarafından
Valla oyle sanirim canim. Vücut aylarin yorgunlugunu atmak istiyo sanirim ama firsat yok...
tarafından
Kimse yok mu yanında baksınlar uyu sen canim
(854 puan) tarafından
Var canim annem ama emzirmek icin 2 saatte bi mutlaka kalkiyorum en gec. Bi de gece uyanmiyo bazen daha derin uyuyo diye 1.5 saatte bir kalkip sagiyorum goguslerimi falan surekli bolunuyo yani...
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Canım bence yorgunluktan oluyor bende gözü yarı açık yatiyormusum doğum yaptığımdan beri. Çok yoruluyoruz uykusuz kalıyoruz hep bundan kaynaklı. :(((
(854 puan) tarafından
Evet canim verimli gelmiyo arada uyunan uyku heralde...
0 oy
(29 puan) tarafından
Ben daha dogurmadim ama bende de oldu benimki de salonda yatıyor :)koca yatak bana kaliyo oh iyi oluyo gece çok uyaniyorum ondandir bakalım dogumdan sonra ne olur 
(854 puan) tarafından
Valla ben doguma gidene kadar yanimdaydi. Ama dogum yaptim yapali adam kaciyo fellik fellik :D
0 oy
(437 puan) tarafından

Bazen kilo da horlamaya neden oluyor canım normal kilona göre biraz fazlan varsa oluyor horlama :) kocamdan biliyorum benimle bir alakası yok yani :P

(854 puan) tarafından
Valla tartilmadim kuzu dogumda ne kadar gitti bilmiyorum bugun saglik ocaginda bi bakayim bari...
0 oy
(178 puan) tarafından
Benim bebegimde yeni dogdu zamanlar esim denisti:)) sen horluyorsun die:)
(854 puan) tarafından
Ay demek ki vücut yorgun olabiliyor. Insallah duzelir ilerleyen zamanlarda...
0 oy
(843 puan) tarafından
Ben hamileyken inlermişim. Doğumdan sonrada horladığım çok oldu. Deliksiz gece uykusu gibi olmaz 
(854 puan) tarafından
Evet vücut yorgunluğundan sanirim...
0 oy
(2,241 puan) tarafından
hamileligimin son iki ayinda basladi bende kilodan sonra dogdu yorgunlukdan devam etti ama duzeldi sukur . ben bile uyaniyodum kendi horlamama bogazim agriyip
(854 puan) tarafından
Valla ben varamiyorum farkina ya adam demese. Neyse geciyomus bunu bilmem iyi oldu.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 83 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 224 göst.
16 Kasım 2021 Aile kategorisinde Gizem Nurbanu (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 137 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Arzuylcn41 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 233 göst.