0 oy
218 göst.
Aile kategorisinde (189 puan) tarafından

3cocugum var en küçüğü 3 yaşında üzerime çok zıplıyor diye ona karnimda bebek var kardeş var diye anlatım gelip karnimi açıyor hava alsın anne diyor sonra uyusun diye de karnimi kapatıyor uysun yeter diyor gelip seviyor öpüyor cegeeee oynuyor birde isim koymuş 2 aylık bir yeğenim var ismi aslan gidip geliyor aslannn aslannn sesleniyor karnıma yanağını veriyor aslan da beni opsun diyor öyle hoşuma gidiyor ki bu halleri öyle gülüyorum ki sizin kilerde öyle yapıyor muu 

Hamileyim 7+3  belirteyim 

3 Cevaplar

0 oy
(3,505 puan) tarafından
Maşallah canım kızın çok çok tatlı ama bı şey dicem eleştiri olarak değil yanlış anlama sonrasında bu durumu nasıl aciklicaksin ona hiç düşündün mü çünkü bu tarz şeyler çocuklarda kandirildim olarak algilanabiliyo ya da büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilir
(189 puan) tarafından
Kız zaten hamileyim 7+3
(3,505 puan) tarafından
İyi o zaman ya cidden sonrası için üzülmüştüm o zaman sağlıkla al bebeğini kucağına inşallah :)
(189 puan) tarafından
Sağol canım hemen düzeltim  postu  ben belirtmesisim
(3,505 puan) tarafından
Bence iyi yapmışsın canım ❤️
-Reklam-
0 oy
(6,515 puan) tarafından
Ahahah benim kızım da gelip karnımı severdi dandini dandini dastana ni söylerdi sjjsjs 
(189 puan) tarafından
Yaaa çok güzel bir şey insanın kalbi yumuşacık oluyor  çok mutlu oluyorum ben. Öyle yapınca
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Oyyy 4.ye mi hamilesinnn, valla çok şaşırıyorum böyle cesareti olanlara. Ben tek cocukta yıkıldım kaldım 
(189 puan) tarafından
Çocuklarım büyük kızım 12 yaşında oğlum 9  en küçüğüm 3 bebek doğana kadar da 4 yaşında olur zaten eşim hep evde anemler yakın zorlanıyorum şuan istediğim satte dışarı çıka biliyorum çocukları kız kardeşim e bırakıp ev işine de yardım ediyor eşim kardeşim zorlanmam diye düşünüyorum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 404 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ruveydacacan (894 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 572 göst.
14 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 327 göst.
3 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beyza sumak (122 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,530 göst.
5 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,753 soru

11,428,788 cevap

34,988 kullanıcı

...