0 oy
403 göst.
Diğer kategorisinde (887 puan) tarafından

Hiç iyi olamicak mıyım ben kükürt karışımından sonra bu şekilde oldu ellerim bileklerim kolum napacagım :’((((

image

image

9 Cevaplar

0 oy
(5,683 puan) tarafından
Ayyy çok geçmiş olsun 
(887 puan) tarafından
Allah razı olsun napacagım bilemiyorum dogumumada az kaldı deliriyorum artık
-Reklam-
0 oy
(6,259 puan) tarafından
Biri demistikj bana artk gına gelmişti tiner sürdüm yjkandjm demisti
(887 puan) tarafından
34 haftalık gebeyim ben olur mu ki
tarafından
Ay sakın hamileymişsin sakkkn ya doktora git falan öyle şeyler yapma sakın arkadaşlar tavsiye ederken dikkat edin yahu tiner basit bir şey mi
(887 puan) tarafından
Çok kötü durumdayım her denilene düşebilecek kdr çaresizim canım umarım iyi olurum dua ediyorum rabbime ellerim kasıntıdan yaralar döküyor bacaklarım beter durumda yapmadığım şey kalmadı ya geçmese ya doğumdan sonra bile devam ederse kızıma da bulaşırsa o bebek daha kendimi yedim bitirdim
tarafından
Allah sabır versin canım bende geçirdim 2 sene evvel ama bu kadar ağır değildi
(887 puan) tarafından
Acile gittim orda bayan doktor bence **** değil dedi nasıl olur **** yaraları bilmiyorum kiiii
0 oy
tarafından
**** mu canım bunlar 
(887 puan) tarafından
Evet deli oluyorum yeter bunaldım kafayı yecem
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Bununla ilgili Bi yazı okumuştum seyreltilmiş sirkeye pamuk batırıp üzerine bastırınca iyi geliyormuş 
(887 puan) tarafından
Hergünüm sirkeyle geçiyor inan çok şeyde kullandım perişanım
(1,567 puan) tarafından
Burdan biride metrin losyon demişti cnm hemen geçirmiş onu denedinmi
(887 puan) tarafından
Metrin şampuan kullandım ben oda geçirmedi ki
0 oy
(11,077 puan) tarafından
Allah tez zamanda kalıcı şifa versin 
(887 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun inşallah
0 oy
(3,405 puan) tarafından
Xabion krem kullan cnm
(887 puan) tarafından
Hamileyim :( vermediler hiç onu permetrin vs
(3,405 puan) tarafından
Nane yaprağı al sür  iyi gelir kaç gün oldu ailede çok kişide varmi cnm
(887 puan) tarafından
Hiç kimsede yok tuhaf olanda o işte gittim acile bayan doktor bence **** değil dedi parmak aralarında yok dedi vs bilmiyorum
(3,405 puan) tarafından
**** olsa aileye  de bulaşır  banada  doktor parmak arasına bakıp **** değil dedi ama kaşıntı  2 aydır geçmedi acil anlamaz uykudan cildiye  git cnm ama fotoya  bakınca uyuzdur cnm çünkü  döküntü kızarıklık  var doktor döküntü varmi dedi baja vücutta   benim  Hicbirsey  yok  sizinki yara olmuş fotodaki kişi kimse onunki uyuza  benziyor  döküntü şeklinde çünkü
(887 puan) tarafından
Of of inan bunaldm cildiyeye sıra yok özele gitcem orda çıkar ortaya anca bıktım hergün tonla çamaşır yıkayıp evi sirkelemekten vücudum ilaçlana ilaçlana alerji oldu bu fotodakiler ilaçlardan sonra oldu yoktu aslında acilde **** dendiğinde bu denli bişi değildi çok saçma sıkıldım bende ya gerçekten hergün elbiselerimi poşetliyorum giyeceklerimi ütülüyorum mahvoldum kızım var o bile deli oldu bana sarılamamaktan
0 oy
(2,358 puan) tarafından
Üzülme canım doktora birdaha git başka ilaç versin geçecek illa hep böyle kalacak değil. İlaç kullanmaya başladığın zaman bulaşıcılığı da geçiyor dedi doktor. Uzun sürebilir dedi. Kusura bakma anca gördüm postunu. Görümcem de hamile ona krem vermiş birtane. 
(2,358 puan) tarafından
Doktor dedi tedaviden sonra bulasmiyor tabi yine sıra bulmaya bak sen sor doktoruna. Birde emin ol benim kaynim senden daha berbat bir durumdaydı. Sen l eczanenin hazırladığı karışımı kullandin değil mi
(887 puan) tarafından
Evet canım siz ne durumdasınız şuan en çok nerelerimiz etkileniyor :(
(2,358 puan) tarafından
Bak bende çok yoktu biz başta yakaladık oğlumla ben olduk. Sonra gorumcemle kızı. Biri 2 diğeri 3 yaşında zaten küçükler. Diğer görümcem oldu ve kaynım. Benimle gorumcemin eşine ve benim eşime bulasmadi bile . Bende yoktu pek ama bak halen geçmedi yani üzülme doktor uzun sürebilir dedi. Çünkü bu seneki uyuzlar çok inatciymis yani ilaç kullanmak gerek sürekli. Bende az olmasına rağmen 3 tur o eczacıların yaptığı karışımdan kullandım hafifledi. Şuan görümceme krem yazmıştı doktor onu kullanıyorum bu çok çok iyi geldi. Oğlumla gorumcemin kızında bitti. Bak kaynım o kadar kötüydü ondan bile baya azaldı. Senin vücuduna yumurtalarini çok bırakmışlar o yüzden çıkıyor sürekli birde sanırım iltihaplanma enfeksiyon gibi olmuş o beyaz şeyler u.yuz değil çünkü. Sen tedavine devam et zamanla azalıyor.  Sen tedaviye devam ettikçe artık yumurtalarını da birakamayacaaklar vücuduna çünkü ilaç öldürecek hepsini. Şuan ne kullanıyorsun.
(887 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah rabbim seni ve ailenide kurtarır tez vakitte çok zor durum çünkü şuan hiçbirsey kalmadı kullanacak Birtk kükürt sabunu ve kabak lifim var onlarla yıkanıyorum yarın kontrole gidicem doktora beni cildiyeye göndermesini rica edecem başka türlü sıra yok şimdiye kadar metrin şampuan,anti skab losyon, permetrin krem,ectopix krem,kükürtlü karışım, kükürt sabunu,kabak lifi, lavanta yağı,limon yağı,beyaz sirke,elma sirkesi kullandım ve istenilen hijyeni fazlasıyla yapıyorum rabbim birdaha yaşatmasın inşallah
(2,358 puan) tarafından
Amin canım hepimizi de inşallah.Canım Advantan kremi sorsana doktora ne diyecek. Kesinlikle cildiyeye git. Söyle sevk eder seni kötü durumdayım iltihaplanma filan oldu de . Cildiye kesin çare olur inşallah. Sen kendini ferah tut. Birde doktor hergun yikamaniza gerek yok dedi çarşafları filan. Haberin olsun
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun 
0 oy
(7,044 puan) tarafından
Ne ki bunlar 
(887 puan) tarafından
Bilmiyorum :(( biri uy.uz diyo biri değil diyo kafayı yiyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 217 göst.
28 Haziran 2023 Aile kategorisinde yenibiben00 (189 puan) tarafından soruldu