0 oy
401 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Baktım ki çoğu iş sosyal medya olmuş artık benim neyim eksik dedim başlamaya karar verdim :D olursa olur olmazsa olmaz :) sizce bundan sonra ne gibi içerikler tutar sizin mesela ilgi alanlarınız nedir fikir almak istiyorum:)))

12 Cevaplar

0 oy
(7,762 puan) tarafından
Elişi benim 
tarafından
Elişi bilmiyorum ama moda tasarımı okuduğumdan dikiş kalıp olabilir :D
-Reklam-
0 oy
(4,250 puan) tarafından

Nekadar sacma sapan kendini re.zil ke.paze edecek icerik uretebilirsen on numara tutar. Tutanlar hep oyle. Ardindan bi. Protez tirnak yada bi guzellik merkezi acarsin ohh sefan olsun:))))

(4,250 puan) tarafından
:))) ben youtubeda denedim bebek cck oyun falan tutmadi. Kizimin bebeklik zamani slimeci salih. cart sesli abuk subuk mimikleri olan gamze ve sebelek babasi. Fatih selimin Bet sesli  annesi   Hele o linanin annesi rukiyenin igrenc sesi  nebilim aliurasin annesinin sacma sapan yerde lav var oyunlari falan tutuyot   Sesegel cocuk pk xdmilyon izleniyor bizim neyimiz eksik diye:)) ama tutmadi:))). Bi yankiyla ruya  guzel iceriklerdi kosifler.

İnstagramda. Herbalife satis. Ve sahlikli beslenme sayfam tutmadi.  Ogansia bitkisiel. Urunler kozmetik ve temizlik urunleri onlar da tutmadi beceremedim yani hu isi . Kendimi resil edecek icerikler uretsem yada kic bas açmali onlar kesin tutardi.
(997 puan) tarafından
İdilt canım o içerik ile başlayacaksan evet güzel bir düşünce . Diğerleri de insanların ilgisini çekmez :D ama ilk video çok dikkat çekici olmali ki tutulsun
tarafından
Bilmem belki eşimle çekeriz ilk videoyu değişik  biseyler onun hayal gücü bu işe yatkınlığı daha güçlü:D
(5,398 puan) tarafından
Bi adam var Türk değil kamera önünde iğrenç iğrenç gülüyor meyve kaldırıp bıçak batırıyor burnuna ağzına bi şeyler çekiyor gördükçe midem bulanıyor baktım 20 milyondan fazla takipçisi var :D
(9,654 puan) tarafından
Bir kanal gördüm 3 çocuklu hayatla motivasyon üzerine sende öyle şeyler üretebilirsin benim çok hoşuma gidiyor insanların yaşamını izlemek tabi yemekli çocuklu temizlikli olucak gösteriş meraklılar değil :)
0 oy
tarafından
Yurt dışı turları yapıp yayınlayanlar ilgimi çeker 
tarafından
Yurt dışı imkanı sadece lüks demek değil ki vizesiz belirli birikimlerle gidilecek çok güzel ülkeler var hatta biz eşimle gitmek istiyorduk ama bebeğimiz oldu ben de aşırı seviyorum yurt dışı çekimlerini izlemeyi yemekler kültürler değişik şeyler öğrenmeyi gelenekleri :) didinmiyorum da zaten sadece ben çok seviyorum biseyler üreten insanları izlemeyi öyle boş insanları da takip etmem güzellik merkezi temalı yani hshshhsh ve evet maddi acıdan da genişlemek istiyorum hen maddi hem manevi güzel bir iş bence :)
tarafından
Suan yurt dışı yinede lükse giriyor vizesiz dahil olsa 2 kişi 50 bini buluyor ben seviyorum kismetse seneye gitmek istiyorum bu senede Yunanistan'a gitmek istiyorum
tarafından
Ee gitmek isteyen zaten göze alır birikimini ona göre yapar lüks olan şeyler benim için daha farklı şeyler inşallah gidersiniz bizde ukraynaya gitmekti niyetimiz savaş çıktı :D
tarafından
Gitcem 1 ay sonra nasipse canim bulgaristana gidicegim.ordan Yunanistan'a geçeceğiz
tarafından
Ayy valla çok sevindim ♥️ burayada foto atin gidince :))
0 oy
(993 puan) tarafından
Dikiş videoları ilgimi çeker:)
tarafından
yeniden gösterildi
O zaman tam adamındasınız ben de moda tasarımı okudum :))))
(993 puan) tarafından
Süper inşallah içeriklerde ilgi çekici olur dikiş vs
0 oy
(8,582 puan) tarafından
Kız sén küçük dilan polat mı olacaksın :D
tarafından
Dilan polat olamam o aileden zengin ben taban insanıyım:D
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Komik espriler .. mimiklerle Nasrettin hoca fıkrası anlatilsa gülerim. 
tarafından
O beceri ben de yok şebek olurum anca hahah :)))
0 oy
(1,943 puan) tarafından
Temizlik videoları hoşuma gider seslendirmeli 
tarafından
Kadir le tanışır iş birliği yaparız belki hahahah :))))))))
0 oy
(1,295 puan) tarafından

Sosyal medyada ünlü olman kendini ne kadar rezil edebilmenle doğru orantılı canım malesef burası türkiye ve saçma sapan şeyler yapanlar bir anda ünlü oluyor. Bence hiç o topa girme:)

tarafından
Baktın normali olmuyor bırakırım :))
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Hadi hayırlısı olsun.  Ne yaparsan yap ama nolur çocuğunu çekip çekip atma ya
tarafından
Yok canım çocuğumu çekip atamam ama dah çok bebekten sonra anne temali düşünüyorum bilmiyorum becerebilirsem  :)
0 oy
(12,725 puan) tarafından

kiz at adresini  takıp edeyim:)

tarafından
Bir baslayim içime sinsin burdaki sevdiklerime özelden yazicam ♥️
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Kız kardeşim YouTubede yapıyor gelir kazanıyor. Bir Oyuncunun videoları paylasiyor.
(721 puan) tarafından
Oyuncuyla mi anlasmis ayda ne kadar kazaniyor
(1,076 puan) tarafından
Oyunca ile değil de annesi ile anlaşmışlar telif hakkı gelmemesi için izin almış o şekilde... Onun vakit ayırmasını bağlı bı de izlenme sayısına... Kendisi ne kadar ilgilense daha çok geliyor... Short videolardan dolar geliyor normal videoalrda da TL bazında geliyor...bu ay yaklaşık 4500 gelmişti... 212. Bin abonesi var yıllardır bu hesabı var.
tarafından
Yaaa ne güzel valla  bende başlayacağım Allah ın izniyle ama instagramdan:)
(1,076 puan) tarafından
Yapabileceksen çok güzel olur.. ilgi alaka istiyor.
0 oy
(903 puan) tarafından
Yemek hesabı olabilir daha çok çayın yanına gelen şeyler sunumlar bu lar kadınların ilgisini çekiyor günlük evin işleri temizlik vs vs
tarafından
Ben de bebekten sonra anne bakım spor vs düşündüm bakalım becerebilsem :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 86 göst.
13 Haziran 2022 Aile kategorisinde hanimeli (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 250 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 636 göst.
29 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Mhmd8mrn (6,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 246 göst.
17 Mayıs 2021 Aile kategorisinde aysegulguleryuz (102 puan) tarafından soruldu

381,156 soru

11,410,634 cevap

34,951 kullanıcı

...