0 oy
84 göst.
Aile kategorisinde (480 puan) tarafından
Sizinle de paylaşmak istedim çoğu şeyimi paylaşmıştım komşu arkadaş bunlarla ne kadar görüşürsen konuşursan hayatin hakkında herkes bir söz sahibi olduğunu zannediyor ve konuşuyor da konuşuyor ailemden uzakta olsam iki bebeğimle gayet de mutluymuşum ne komşuyu aradım gel çay kahve içelim diye ne bir arkadaşımı böyle herşeyi saati saatine yapabiliyorum zaten titiz biriyim biri gelecek diye kendimi kasıyordum çocukların düzeni bozuluyordu valla tüm vaktimi eve ve çocuklarıma ayırıyorum valla kimseye de ihtiyaç duymadım çok şükür eskiden hep bi arkadşım olsun konuşalım edelim derdim benim en iyi ve beni bırakmayacak arkadaşlarım kızım ve oğlum çok şükür bunun farkına vardım 

1 cevap

0 oy
tarafından
Sadece yalnız da olmuyor canım bir süre sonra arkadaş ariyor insan 
tarafından
Yalnızlığı en çok seven benimdir herhalde ben bile karşı komşumla tanışmaya karar verdim
(480 puan) tarafından
Valla biri olunca patavatsızca hayatım hakkında yorum yapıyor bazı şeyleri de anlatıyorsun oturunca ne gerek var
tarafından
İşte çevrenin kaliteli olması da önemli bakacaksın kaliteli biri değilse eleyeceksin mesafe koyacaksın direk
(480 puan) tarafından
Aynen bende şöyle bir baktım komşularım ve burdaki arkadaşlarımın hiçbiri öyle değilmiş
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 393 göst.
0 oy
7 cevap 249 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 513 göst.
0 oy
7 cevap 492 göst.

379,664 soru