0 oy
362 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar benim ağzım durmaz kaç kere bu yuzden bosanma noktasina geldik anneme gittim kaç kere yine kaynanam gorumcemle aramiz bozuk surekli laf atisiyoz esime sikayet etmisler  beni tehdit etti yine gelmem eve yuzumu goremezsin yine ayriliriz fln dedi sizce napmaliyim az kaldi evden cikmamiza sizce ne derlerse desinler kocamla aram bozulmasin diye susayimmi  birak git bosan diyenler olacak öyle bir lüksüm yok simdiden soyleyeyim lutfen beni gaza getirmeyin

8 Cevaplar

0 oy
(1,157 puan) tarafından
O zaman yapacağın tek birşey var zaten sesini çıkarma kocanla arani iyi tut
-Reklam-
0 oy
(1,462 puan) tarafından
İki seçenek var birini yapamam demişsin öbürünü yapacaksın o zaman
0 oy
(119,139 puan) tarafından
gaza gelmeye musaitim ama gazlamayin der gibi olmus bu kiz yani baska cozum yoksa agzina fermuar cekip oturcam
0 oy
(156 puan) tarafından
atışma yapacak bir şey yok duyma onları gitme oraya otur oturduğun yerde niye atışıyorsunuz ki 
0 oy
(3,607 puan) tarafından
Çok basit ağzını tut o zaman
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Gidecek yerin yoksa ömür boyu ordan çıksan da bu kaderi yaşayacaksın.
tarafından
Burdan çıkınca hicbir sorunumuz yok eşim bizi götürmez bayramda bile ben istemezsem
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Kız boşver kaynanani evine geçti mi yavaş yavaş eline alirsun kocayi senden başka kimle konasacak evde şimdilik sabret onlar bile delirsin senin gulmelerine bişey dedilermi gül geç catlarlar
tarafından
Aynen öyle yapıcam
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Hem agzi durmayan hem de baskasinin gaziyla hareket edebilen bir karakter yavrum sen o evden ciksan da basbasa kalsanız da huzurlu olacağınızın garantisi yok bu durumda. 

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,439 göst.
24 Aralık 2020 Aile kategorisinde Melekannem (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nihal.34 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 293 göst.
22 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 694 göst.