0 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde (267 puan) tarafından
Hep tartışıyoruz bn onun beni anlamadığını düşünüyorum o da benim onu hep böyle devam ediyor seviyoruz ama sevgi yetmiyor işde saldım artık düzeleceğini sanmıyorum dedim o da aynısını dedi şuan konuşmuyoruz iyi olması için çabaladım kaç gündür kendi kız gibi naz yapıyor tersliyo hep alttan aldım ama bugün son dedim artık yoruldum ben 

5 Cevaplar

+1 oy
(48,523 puan) tarafından
evde sesli bakara suresi dinle nazar ayetleri ac dinle 
(267 puan) tarafından
Hep dinliyorum sağol inşallah
-Reklam-
0 oy
(731 puan) tarafından
Bir erkeği ne kadar düzeltmeye çalışır san daha kötü olur boşuna uğraşma bacım çocuk değiller ki eğitip büyütüp adam edelim anaları adam edemiyor elin kızları uğraşıyor sonra sende nasıl davranıyor ise öyle davran yüz verme takma görmezden gel kendini bir bk sanmasın kıçına takmayınca boş trpten yorulur Allah sabır versin
(267 puan) tarafından
Öyle yapacağın zaten saldım artık çok yoruldum benim yapacağım nazı kendi yapıyor ben ona şaşırıyorum
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Ayni evin icine girince sevgi yetmiyo. İletisim ve saygi daha cok onem kazaniyo bence. 
(267 puan) tarafından
Düzeleceğini sanmıyorum sevgi yetmiyor evet
0 oy
(711 puan) tarafından

Bizde de durum aynı. Asla anlaşamıyoruz. Konuşamıyoruz bile. Suratımı asıp geziyorum ortada. Ama bilerek hadi surat yapayım demiyorum ki.  Mutsuz hissediyorum, enerjim çekiliyor o yüzden yüzüm asılıyor. Bugün bu böyle ne kadar devam edecek diye sordu. Bende ona yaptığı şeyleri hatırlattım ve gerçekten kırıldığımı üzüldüğümü söyledim. Belki sana saçma, abartı geliyor olabilir ama durum bu diye tek tek açıklama yaptım.

Yaptığımın söylediğimin yanlış olduğunu düşünmüyorum sen abartıyorsun mutsuz olacak yer arıyorsun vs vs hep aynı şeyler.
Artık bir sorun olduğunda çözülmesi için konuşmak dahi istemiyorum. Nasılsa ortak noktada buluşamayacapız. 
(267 puan) tarafından
Yemin ediyorum bu yazıyı ben yazdım sandım sorunlarımız aynı ya aynı bende ne yapacağımo şaşırdım artık kırıldığım üzüldüğüm şeyleri söylüyorum adamın umrunda değil konuşmuyorum artık
(711 puan) tarafından
Bende öfkeden duramıyorum. Bulaşık yıkıyorum sürekli kafamda düşünceler. Şunu yapıyor bunu yapıyor şunu yapmıyor...
Kendi kendime sus artık düşünme bunaldım diye söylendim resmen. Beynimin içi düşüncelerle dolu. Birazda uzaklaşmaya başladım ister istemez. Cinsel olarakta istemiyorum. Bugün izinliydi hadi gezelim, dışarı çıkalım havamız değişsin vs hiçbir şey istemedi canım. Gerçekten üzgün hissediyorum. Anlaşılmak istiyorum.
(267 puan) tarafından
Aynrn Allah yardımcımız olsun bizimde öyle şuan ayrıyız biz ayrı evdeyiz yani pazartesi yanıma gelecekti ama artık istemiyorum bende gerçekten ararsa açmayı da düşünmüyorum
(711 puan) tarafından
20 aylık oğlum var. Eğer o olmasaydı biraz giderdim annemlere. Kafamı dinlerdim. Sahilde tek başına yürümeye ihtiyacım var. Çocuk inanılmaz bağlıyormuş insanı. Her şeyim çocuğun elinde resmen. Yalnız kalamıyorum, kendime zaman veremiyorum, kafamı toplayacak imkanım yok...
(267 puan) tarafından
İnsan zaten sadece çocuğunu düşünüyor artık sadece
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Bi ara bizde öyleydik hatta ben boşanmayı bile istedim mutsuz bi ortamda durmak istemediğimden eşim benim aksime konuşarak halledelim dedi sağolsun düzeldik o günden sonra en büyük sorun iletişimsizlik evliliklerde 
(267 puan) tarafından
Bizim düzeleceğini sanmıyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 130 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nihal.34 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 363 göst.
29 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 695 göst.
11 Mart 2021 Aile kategorisinde Sultnn (1 puan) tarafından soruldu