0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde (5,386 puan) tarafından
Benim kizim üç yaşına basacak Eylül'de geçen sene bir hfta yoğun bakımında kaldı yegenlerim griptu bulastirdilar maf oldu kızım elimde bayıldı resmen iyileşti çok şükür braz ateşi çıkınca oksurunce elim ayağım titriyor akşamları uyumiuorum ih der hemen bakıyorum iştah gdyor bende elim ayağım titryor dünden beriride braz sert oksuryor antibiyotik ibrumin parol var doktr fenalasinca vereblrsn dedi antibiyotik parol veryorum ama çok korkuyorum hep Elim ayağım titriyor o yoğun bakımı geliyor gözümün onune szde öyle misiniz

6 Cevaplar

0 oy
(5,386 puan) tarafından
Elim ayağım birbirine gryor:(
-Reklam-
0 oy
(446 puan) tarafından
Ayy benimd öyle valla gecen havale gecirdi subatta hemde ateşi yokken hasta olsun elim ayağım birbirine girdi korkuyorum dogrusu uyuyamiyorum oyle olunca
(5,386 puan) tarafından
Kız korkudan mideme kiraplqr gryro geçen sene yoğun bakıma grdi  hep korkuyorum bişey olacak dye ayy haveelede çok kötü yaa snra ne oldu geçtimi
(446 puan) tarafından
Gecti 1 dk sürdü doktordaydik zaten bidaha olacak diye tabiki hala korkuyorum
0 oy
(3,893 puan) tarafından
Ben öyle değilim ama zenın öyle olman cok noemal. Kötü bişey yaşamıssın sonuöta. Her hastalandıgında yoğun bakıma gırecek kadar ilerleyecek değil kötüyü cagırma öyle düşünme. 
(5,386 puan) tarafından
Cnm bir yaşına kadar hiç hasta ateş cikarmadi bir yasunda diş den dolayı galiba üç kere falan ateşi çıktı Altan fitil iğne verdiler bı sorun yok dediler daha hastlanmadi taaa iki yaşına beş ay kala yegenlerim bulaştırdi grip oldu kizim ölümden döndü resmen bir sene geçmiş ufak ufak iki kere grip oldu iki gün geçti bu iki gün oldu hapsiryor öksürüyor çok korkuyorum vala
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Aşırı derecede mide agrısı cekiyorum anında bulantım oluyor üzüntüden 
(5,386 puan) tarafından
Ayy benim de mideeme atyor agryor sende öyle oluyorsun dimi ayy anne olmak çok zor rabbim sağlık versin herşey çok yalan ve boş valah
(1,056 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Öyle öksrk burn akıntısı hapşırık faln umrumda olmaz ama ateş dedn mi inan uyumam sabhlrm aklm çıkar havale geçirir dye kardeşimde çk yaşadık biz havle olayında bilinçaltı ister istemez müdhle edemiyorum 
(5,386 puan) tarafından
Vala öksürük burun akıntısı falan olunca kızımda ateş De cikiyo halsiz falan oliuor aşırı korkuyorum
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Kızım 2 haftadır hasta ve ben stresten 2 hafta da 5 kilo verdim 
(5,386 puan) tarafından
Ayy canım bnm.blmyorum ortalık ta hastalkmi var kızımda çok hasas hemen hasta olur

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 141 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,386 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 187 göst.
7 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 859 göst.
4 Ekim 2019 Aile kategorisinde ❣BaL ♡ğLuM❣ (849 puan) tarafından soruldu

380,746 soru

11,399,682 cevap