0 oy
340 göst.
Diğer kategorisinde (181 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Biraz uzun olacak kusura bakmayın bebeğim gece geç uyumuştu erken uyanınca ben çok uykusuz kalmıştım onu emzirince geri uyudu sonra bende kahvaltı falan yaptım sonra yatak odasına geçtim uzanmak için (not: salonda yatıyorum bebeğimle eşim horladığı için) normalde uyuyakalmayan bir insanım ama içim geçmiş uyumuşum ve rüyamda da yatağa yattığım aynı pozisyonda yatıyorum rüyamda da uykudan uyanıyorum yani hiç uyumuşum uyanıyorum gibi ama rüya neyse korkunç sesler geliyor kalkmak istiyorum ve kalkamıyorum sonrasında görünmeyen bir varlık sağ ayak bileğimi tutuyor buz gibi ama bende Fatiha okumaya çalışıyorum ve besmele bile çekemiyorum olmuyor neyse sonra kapı çalıyor kapı sesine uyanıyorum ama kan ter içindeyim tık tık vuruyor gidiyorum delikten bakıyorum kimse Yok hemen korkarak koşarak bebeğimin yanına gittim tekrar kapı çaldı ben gidene kadar çalmaya devam etti (not: 3. Katta oturuyorum) gittim delikten baktım tekrar yine kimse yok yine koşarak bebeğimin yanına gittim korkuyorum ona sarılmak istedim ama uyandırmak istemedim ve uyanık olduğum halde Fatiha okumaya çalışıyorum yine okuyamıyorum dilim tutulmuş içimden bile okuyamadım sonrasında ta aşağıda ki kapı çalma sesi geldi tekrar gittim kameradan baktım postacı açtım kapıyı çıktı yukarı kart gelmiş TC kimlik istemişti söylemedim çünkü konuşamıyorum gittim kimliğimi aldım verdim postacıyı görünce içim biraz rahatlamıştı yoksa delireceğim diye düşünüyorum postacı gittikten hemen sonra YouTube dan yasin açtım 5-10 dakika sonra kendim de Fatiha okudum çok korkmuştum sizce bu rüyanın anlami nedir ve rüyadan uyandıktan sonra da böyle bir şey yaşamanın nedeni ne olabilir ertesi günü de oğlumun beşiği kendi kendine sallanıyordu

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Girdim çıktım okumadım kız hamileler var illa merak edip bakar yapmayın....
tarafından
Kız nerden biliyorsun bni konuştuk mu hiç:)
(894 puan) tarafından
Korkunc biraz
tarafından
Okudum ayy dedim bak :((
(181 puan) tarafından
Pheeyyy sorularimda falan olsun başkalarının soruları falan olsun gördüm seni biliyorum artkn :) uzun zamandır görüyorum yani aktifsin çoğunlukla o yüzden ama konuşmuşluğumuzda vardır herhalde sorulardan fln
tarafından
Heee tmm cnm doğrdur :))) tşk ederim ❤️
-Reklam-
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Görünmüşler sanki sana 
(181 puan) tarafından
Korkma kız niye korkuyon :))
(12,494 puan) tarafından
Ya buzdolabının üstünden bişi düştü tam yazarken afedersin ödüm b.okuma karıştı
(181 puan) tarafından
Kız okumasaydın keşke ay o halini düşünemedim bı an :):):)))
(12,494 puan) tarafından
Topuklarım Kı.çıma vura vura kaçtım vallahi ay çok korktum
Seni düşünemiyorum valla Allah yardım etsin ama çok düşünme yorgunluktan. Olabilir
(181 puan) tarafından
Sakin ol cnm bir bardak su iç ucunda duruyorsa ondan düşmüştür
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Valla bu seri filmler oluyo ya adını bile kullanmak istemiyom  tıpkı onunki gibi olmuş rüyan canım bol bol dua oku aklına getirme rabbim feraha erdirsin 
(181 puan) tarafından
Evet bende çok korktum abdestsiz de gezmem asla neden öyle oldu bilmiyorum
(1,134 puan) tarafından
Aklına getirme bacım oldu geçti arama ardını boşver iyi olmaz yoksa bende demin gördüğüm rüyamı anlattım ama korkunç değil benimkisi
(181 puan) tarafından
Demi doğru diyorsun sen ne rüya gördün
0 oy
(894 puan) tarafından
Kanal d deki izlediğim korkunc filmin ardından bide senin rüyanı okudum ya. Bu gece korku gecem vallahi .d.d
(181 puan) tarafından
Aynı bende öyleyim :D
(263 puan) tarafından
Ve ben de dun gece korkunc ruya gordm ahaha bakalm.nasi uyucam :)
(894 puan) tarafından
Ya ben diyorum bu ayda herkes rüya görüyor .d
(263 puan) tarafından
Bebisim uyumuyo ben de uyumuyorum.o yuzden korkmaya gerenk yok ahahaha :)
(894 puan) tarafından
Uyuyacan yani en nihayetinde.d
0 oy
(291 puan) tarafından
Canim bence abartma yorgunluktan olmuş olabilir sen bol bol dinlen ve bebeğinden ayrı yatmaya çalış üstünü hiç açık bırakıp yatma 
(291 puan) tarafından
Babaginden ayrı yatmamaya calis
(181 puan) tarafından
Uyandıktan sonra yaşadığım da yorgunluktan mı dersin cnm dua okuyamam fln
0 oy
(73 puan) tarafından
Dilin dönmüyorsa Allah kelamına benim bildiğim karabasan derler ben iki üç kez yaşadım hem rüya görüyorsun hem ne sağına ne soluna dönebiliyorsun normal hayatta nede dilinden Allah ismi çıkabiliyor karabasan derler canım yattığın yeri güzelce sirkeyle temizle besmelesiz adım atma birde kötü rüyayi kimseye anlatma yataktan kalkar kalkmaz kafanı sola çevirip üç kez tükür rüyanın etkisi üzerinde olmasın diye 
(181 puan) tarafından
Rüyada iken hareket edemiyordum ve rüyada ve uyanınca dilim tutulmuştu ne Allah ne de besmele cekebiliyordum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 352 göst.
0 oy
22 cevap 283 göst.
0 oy
14 cevap 429 göst.
29 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Nazomeylus (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 103 göst.
30 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,396 puan) tarafından soruldu

381,233 soru