0 oy
541 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (81 puan) tarafından
Kızlar 20 günde bir 50 tl kuaför

Ayda bir uygun olursam kendime çocuğa kıyafet 

Bazen bakım makyaj sigara v.s aylik 500 tlyi geçiyor sizin ki ne kadar

30 Cevaplar

0 oy
(4,278 puan) tarafından
Sigara yok Allah a sukur. Benım bı kas olur aylık 50 100 diyelim. Kıyafet ihtiyaç oldukça alırım her ay almam sureklı evdeyimdir eskimez kolay kolay:) evın ihtiyacını sesim getirir eksik etmez. Bı gezmemiz olur yaada birikim yaparız. Suan ev borcumuz var onu bitirelim ınsaallah.. Masrafsız biriyimdir :D ahsjssm
-Reklam-
0 oy
(2,181 puan) tarafından
Kendi şahsıma ait hiç bir masrafım yok inan ki geçenlerde 2 tane eşarp aldım sadece. 80 tl ha bide çorap aldım 40 mı neydi 5 aydır bu kadar harcadım :D eve eşime bide oğluma alırım genelde. Ama eşimin gözünde çok para harcayan çok tutumsuz biriyim Allah görüyor bişey demiyorum bende. Eve deterjan alıyorum mecburen onu da mı almayım misal. Balkonları kapattırdık onuda benim masrafım olarak görüyor adam 
(81 puan) tarafından
Bazı eşler çok anlayissiz
0 oy
(28 puan) tarafından
Valla harcayabilsem trilyonlar harcarim tüm mağazalardaki sepetlerim dolu ama isde bı kaç aydır biraz maddi olarak skntidayim şu anki giderim aylık 300 lira onuda kuaföre gidiyorum lazere kas biyikdi öyle isde sigara masrafimda 100 liraya tütün alırım bir aydan fazla falza gider hazır sigara asla icemem tütünle başladık onunla gidioz bu kadarlık masrafim valla kendime bir şey alamıyorum 3 çocuk birinin üstünü basinj duzeltene kadar öteki geliyor bacım valla çocuklar bitiyor eşim al kendine biseyler diyor bu sferde gidip ona alıyorum ben her türlü biseyler birbirine uyduururm aman siz milletin kcjnde derli toplu olun diye diyorum kapalı biriyim zaten pijama giysem altıma sknti değil kısa kolla bile çıkarım ustum zaten kapaniyor Allah huzur versin herkese gerisi gelir insallah
(81 puan) tarafından
Aynen canım amin insallah
0 oy
(12,763 puan) tarafından
ayda bi cilt bakımı (hamileyim ara verdım)

6 ayda bi güneş kremi

beğendıysem kiyafet 

10 gün iki haftada bi ağda (250)

manikür pedikür kaş bıyık kendı alanım zaten evde yapıyorum 
0 oy
tarafından
Çalışıyorum bu masrafı kendime ayırmıyorum tebrik ederim eslerinizi 
(81 puan) tarafından
Kuzum en çok 1000 tl gidiyor bu devirde normal yani insanız hiç mi ihtiyacimiz olmucak
tarafından
Tabikide olacak ama zor zor bu devirde eşleriniz icin
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Kuaför masrafı yok herseyi kendim yapıyorum çocuklara aykik yapılan masrafı hesaplayamiyorum kendime kiyafet olarakta bazen 1 ay hiç bise almıyorum bazen 1 milyarı geciyo yani her ay düzenli olarak kendime alışveriş yapmıyorum ama çocuklara mutlaka biselr alınır 
0 oy
(1,199 puan) tarafından
1000 TL yi geçer ya hesaplamadm ama 
0 oy
(405 puan) tarafından
Benım ayda bır ıkı kutu boya oda 200 tl. Yanı hemen hemen her ay boyuyorum. Sonra alırsam 2 ayda bır kızıma bana elbıse kıyafet ıhtıyaca gore tabı. Sonra en cok cilt bakımıma veriyorum serum tonik ve gunes kremım bıtınce alıyorum. Bırde parfum dedorant oda ayda 200 tl falan gıdıyor. Yanı toplamında aylık 700 falan gıdıyor
0 oy
(415 puan) tarafından
Benim de hemen hemen 500dur bazen o kadar ble olmaz yani kuaförö de gtmem genelde kendim hallederim evde:) 
0 oy
(7,918 puan) tarafından
Brn kuafor isimi kendim hallederim kimseye elletmem kasimi fln kndimde kuafordm ztn snra aylik kas biyik agdam sigaram pet sampianim dus jelim dis fircsm macunum jshsh alirsam kismen kiyafet makyaj malzmmdn biten olursaalirim vs vs 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 643 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ceydaceylin (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 742 göst.
3 Mart 2020 Aile kategorisinde fzt (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 311 göst.
29 Haziran 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Hayalperestbirealist (3,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 362 göst.
8 Mart 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde Kadir efenin annesi (213 puan) tarafından soruldu

382,469 soru

11,450,608 cevap

35,027 kullanıcı

...