0 oy
362 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (213 puan) tarafından

Kızlar 34 haftaligim agda yapmak istiyorum ama uzun zamandir jilet kullandim acaba yapilabilir mi?

Bide sizler hangi marka kullaniyosunuz ?

Bide benim enfeksiyon var fitil kullandim bikac kez acaba agda yapinca tekrarlar mı ki?

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım bn son ayimda mecbur jilet kullandım ağda zor olckti cnku eşim kuaföre göndermez ve kendide beceremez diye

Doğumdan sonra vivent veya sesu al bir de ağda öncesi pudra. Bn öyle yaptım hiç acimadi 
(213 puan) tarafından
Son ayimdayim jiletle cok cabuk uzuyo biktim sürekli ugrasmaktan göbegimden göremiyom o ayri bi dert erken gelirse diye sürekli temiz olayim istiyorum zorlaniyorum
tarafından
Bnde o bakımdan hep jilet yaptım iyiki de yaptım 36 da doğum oldu cnku. Bana kalsa 38 de ağda yapcktm güya. Sen pudra sur killarina hem acımaz ve en kisasini bile alir. Ben şuan sesu ve pudrası kullaniyorm çok memnunum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Biraz zorlanirsin o kadar ya cok sikinti olmaz enfeksiyon yapacagini da sanmam sonucta enfeksiyon olusan bölgelere agda yapmiyoruz. Marka konusunda da ben ne denk gelirse aliyorum valla hic markaya dikkat etmedim ama normal yesil agdadansa beyaz pudrali agda almani tavsiye ederim boyle sakiz gibi daha az acitiyor yesile gore. Pudrali pembe degil ha beyaz bak :)) ben rubix diye bir markanin beyaz agdasini kullandim cok memnun kaldim bundan sonra hep onu almayi planliyorum deneyebilirsin.  Bu arada bundan once bayagi marka ve tum renkleri kullandim en iyisi buydu.
0 oy
tarafından
Bende hep jilet kullandım doğuma kadar ağda yakıyor biraz ama temizlik açısından iyi enfeksiyon da tekrarlamaz sanmam canım 
0 oy
(834 puan) tarafından
Aslında kıllardan arındırdığın için  sürekli nemli olup da mantar gibi yada başka bir enfeksiyona sebebiyet vermez. Bu açıdan bakarsan ağda ya da genel adıyla epilasyon her zaman için iyi birşey cinsel sağlığımız için. Onun dışında uzun süre jilet kullanıp sonuncuyu ağda yapmanızdaki tek fark kılların daha yavaş ve ince uçla büyüyeceği için daha uzun süre rahat edersiniz. Ama acı olarak bakarsanız uzun süre jiletten sonra ağda pskolojik olarak canınızı yakacaktır. Çünkü en son ağdayı yapalı bayağı bir zaman olduğu için o bölgede ağda acısını unutmuş olabilrsiniz :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 311 göst.
29 Haziran 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Hayalperestbirealist (3,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 420 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 542 göst.
30 Haziran 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Aysekurt (81 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 270 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Laplusbelle (2,505 puan) tarafından soruldu

382,471 soru

11,450,645 cevap

35,027 kullanıcı

...