0 oy
65 göst.
Diğer kategorisinde (53 puan) tarafından
Merhaba anneler bebeğim 41 günlük sütüm az hatta yok denecek kadar az o yüzden mama kullanıyorum sma optipro ve sma comfort arasındaki fark nedir bebeğim gazlı bir bebek oldu için hangisini almam gerekiyor şuanlık evolvia mamayı enterogis probiyotik damla ile beraber kullanıyorum ilk zamanlar güzeldi şimdi aşırı gazı oluyor çıkarmasına rağmen rahat edemiyor birde hangi gaz damlası fayda eder 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sma comfort gazlı bebeklere iyi geliyor diye biliyorum 
(53 puan) tarafından
Optipro ile arasındaki fark nedir biliyor musunuz
-Reklam-
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Canim ben bebelac gold kullandim bize iyi geldiydi o yuzden markalari bilemimmm biogaia mutlaka kullan damla konusunda bilemezsin canim misal en etkisizi metsildir ama baskasina cok iyi gelir nurse harveys kullandim ben zinco markasida iyi ama deneyerek bulursun hangi markanin iyi geldigini 
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Canım hastanede sütüm gelmedi diye bebelac gold aldık sonra sütüm geldi o öyle kaldı sonra baktım ki 1.5 aylıkken bebeğim sütüm yok ve bebeğim meme istemiyor öyle tekrar başladim gazlı bir bebek değil ama kakasını yapmıyordy cıvık olmadına rağmen o zaman sma aldım ikisini de malesef bebeğini kabız yaptı çatladı resmen bebeğim daha yeniydi aldım hepsini çöpe döktüm bebelac tan şaşmadım o günden sonra
0 oy
(446 puan) tarafından
Ilk 3 ay sma comfort kullandık. Ikisi arasındaki fark comfort midesi daha hassas ve gazlı bebekler icin üretilmis bir mama. Optipronun böyle bir özelliği yok

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 60 göst.
0 oy
2 cevap 46 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 486 göst.
27 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu

378,395 soru

11,326,294 cevap

34,778 kullanıcı

...