+3 oy
2,328 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,053 puan) tarafından

Merak edenler var onlar için post açıyorum 

Hiç iyi değilim, hastane den çıkamadım özel deki doktor umu aradım 

Tedavin orda devam ediyor gelme dedi.

Riskli olduğunu bildiğinden 

Bebekte olumlu sonuç yok , her an kalbi durabilir 

Şu an sadce bekliyoruz bi saat bi saati tutmuyo, her an alabilirler 

Ama uzman hekim bekleme kararı aldı 

Doğarsa yaşamaz , 

En azından anne karnında durabildigi kadar dursun dedi 

Belki bi mucize olur diye 

Ama benim umudum var , çocuğumu sağlıkla kucağima alicam  

Nolur sizde duanızı eksik etmeyin

Bebeğim iyi olsn az daha dayansin 

Küvezde yaşama şansı artar 

48 Cevaplar

+9 oy
(1,189 puan) tarafından
Kız nedense sanki bebeğin bı mucize olacakta yaşayacak gibi gelyor bana inşallah yaşar ya sürekli bakıyorum belki sen post acmisindir diye rabim içine inşirah ferahlığı versin cnm 
(1,787 puan) tarafından
İnşallah öyle olur. Allah bu durumlarda olan herkese yardımcı olsun
(1,189 puan) tarafından
Amin cnm haber yokmu hiç post açmadı kaç gündür
(1,787 puan) tarafından
Maalesef son postu buymuş
(1,189 puan) tarafından
İnşallah hayırli haberler alırız
-Reklam-
+1 oy
(1,293 puan) tarafından
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım. Allahtan ümit kesilmez. Bol bol dua et
+1 oy
(433 puan) tarafından
Ablamda 28 haftalık bebek 24 hafta ile uyumlu doğum yaptı bebeğe giden kan akışı çok zayıflamıştı onunda her an kalbi durabilirdi sonra tamamen kesildi ters akım olmaya başladı hemen acil ameliyata aldılar 640 gr doğdu 3.5 ay hastanede kaldı çok şükür Allah bize bağışladı şimdi 10 yaşında maşallah çokta zeki. İnşallah senin hikayende mutlu sonla biter 
0 oy
(6,219 puan) tarafından
Elini karnına koyup sürekli Ayetel Kürsi oku
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Rabbım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inslalah
0 oy
(361 puan) tarafından
Seni çok merak ettik canım. Allah dan ümit kesilmez. Hayırlısı ile inşallah her şey normale döner ve kucağına alırsın. Göz yaşlarımı tutamadım. Ettiğimiz dualar senin ve bebeğin için kabul olsun inşallah. 
(361 puan) tarafından
Sen çok güzel bir annesin. Sen moralini evet zor ama moralini iyi tutmaya çalış annesi
. Elini karnına koy bebeğinle konuş o seni duyuyor hissediyor. Dua oku
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Kac aylk acabaa umarmm.hersey yolunda gider saglicakla kucagna alirsin panik yapma 
tarafından
25 hafta likmis ama 22 ile uyumlu
(1,248 puan) tarafından
Hmm.sg salim.alirsim.kucagna inaallah
0 oy
(831 puan) tarafından
Allah'tan ümit kesilmez canım Rabb'im yardımcın Olsun bebeğine güç guvvet versin inşallah tutunsun ilk haftalarda.banada sağlıksz gebelik düşer kürtaj dediler kaç doktor 14 haftalık olduk oğlumla şükür hep şunu dedim Allah'ım ne olur mutluluk gözyaşları akitayim    mutluluktan ağladım şükürler Olsun sanada Rabbim mutluluk gözyaşlarıni nasip etsin bebeğini sağlıkla kucağına aldığında 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Oyy ssglicakla gelsin insallah evet ne kadar durursa okdr iyi .Rabbim.size bagislasin 
0 oy
tarafından
İyi düşün canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip,etsin 
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Rabbim sana bağışlasın insallh güzel haberlerini. De alırız.
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Benim bebelerde küvezde kaldı 15 günü aşkın çok şükür kocaman oldular çok zordu benim için doktor iyi konuşmadı ama Rabbim gene de yaşattı mavişimi diğer küçüğüm olan Muhammed Ali mi seninkinide yaşatır inşallah bilmiyorum kaç aylık ama ümidini sakın yitirme son ana kadar iyi haberlerini bekliyorum 

0 oy
tarafından
Diger postunuza baktimda, yaşama şansı %5 demiş doktorunuz. Bana da %2 yaşama şansı vermiş doktor ama 20 gün sonra 30 olucam. Allah'tan ümit kesilmez rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin dualarım seninle
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Rabbim ne demiş odur şifa versin herşey iyi olsun insAllah sağlıkla kucağına alırsın 

0 oy
tarafından
Rabbım sağlıkla sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah bir mucize olur Allahin izniyle 
0 oy
(565 puan) tarafından
Bnde son postunda ağlamamak için kendimi zor tuttum Allah büyük  Rabbim sağlıklı bı şekilde kucağına almayı nasip etsin bnde adını ve resmine baktım belki post açarsın tekrar diye
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Rabbim hayırla sağlıkla kucağına aldığın günü göstersin, size bağışlasın yavrunu.. Beklemenize çok sevindim inan ki.. Allah'tan ümit kesilmez
0 oy
(4,943 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah şafi adıyla şifa versin Rabbim.. Elini karnina köy dua et senin onu beklediğini hissetsin Allah'ın izniyle kucağına alıp kokladigin günlerin gelecek inşallah 
0 oy
(796 puan) tarafından
Rabbim dilerse neden olmasin İnşallah sağlıkla kucağına alırsın kuzum inşallah 
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun inşaAllah sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 68 göst.
1 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Gkbyrak (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 108 göst.