0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (2,446 puan) tarafından
Gidene kadar 2 aylık falan olcak kızlar 500km yol gideceğiz hiç tatile giden oldu mu yada tatilden geldikten sonra fark eden uzun yoldan bişey olur mu 

5 Cevaplar

0 oy
(2,729 puan) tarafından
Bence riskli 
-Reklam-
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Benim pandemiden dolayı düğünüm kinam geç oldu 8 haftalık hamileyken kına yaptım normalde İzmir'de oturuyorum İstanbul da yaptım kinami ailem orda. 11 haftalıkken de Ankara'da düğünüm oldu 14 haftaliktim antalyaya tatile gittim hiçbir şey olmadı bana şükür ama herkes bir değil. Doktorun herhangi bi risk soylemediyse sıkıntı olmaz hamilelik hastalık değil sonuçta tadını çıkar :)
(2,446 puan) tarafından
Benimde ilk gebeligim değil canım ilk gebeligim de Bursa'ya falan gitmiştim bişey olmadı bunuda yeni öğrendim daha doktora falan gidemedim bayram tatilinden dolayı gidene kadar bişey olmazsa iki aylık olacak
(2,223 puan) tarafından
Canım Bir de benim doktorum demişti ki eğer gebelik sağlıksızsa yatsan da ayağa kalkmasan da yürümesen de vücudunu kendi kendine atar ama gebeliğin sağlıklıysa kalk tepin oyna halay çek gene de hiçbir şey olmaz demişti ben düğüne kına için sormuştum bir şey olur mu diye Allah'ın izniyle bir şey olmaz inşallah
(2,446 puan) tarafından
Buna çok katılıyorum kuzum benm düşükle normal gebelegim de aynen böyle oldu
0 oy
(224 puan) tarafından
Doktorunuza danışın uygun görürse gidin. Tatil içinde bebeğinizden olmayın. 
0 oy
(2,949 puan) tarafından
3. Ayımda 400 km gittim ailemin yanına doktora danıştım sorun olmaz sık sık mola ver demişti 
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Ben 4 aylikken gittim hersey yolunda olmasına rağmen doktor denizde çok kalmamami havuzada girmememi söylemişti 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 69 göst.
12 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 146 göst.
7 Eylül 2021 Aile kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
30 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Defnenin annesi (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.