0 oy
431 göst.
Aile kategorisinde (421 puan) tarafından
Eşimin babası bana küfür etti evimde eşime söyledim babasına karşı gelemedi hep böyle hamileyim hep onlar haklı ben cevabını verince ben suçlu oluyorum babamda babam diyor ben hamileyim kaç kere düşük riskim oldu birde böyle bir adamdan hamile kaldım Allah beni de bildiği gibi yapsn sabahtan beri ağlıyorum aileme derdimi anlatamiyrum beni önemsemiyor bile adam sus diyor sürekli intihar edicem artık bebeğime birsey olur inşallah da kurtulurum bundan ailesi iğrenç insanlar 30 haftalık hamileyim ben bu arada kramplarim oluyor bugün ben hayatımı neden mahvettim anlamıyorum ailesi her lafı söylüyor bana ben kotuyum ben kötü birimiyim Allah benim belamı versin 

9 Cevaplar

0 oy
(885 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sen suçlu veya sen kötü biri değilsin sen bebeğini bekleyen bir annesin kimsenin sana küfür etme gibi bir hakkı yok bu kendi ailenden bile olsa kendine beddua etme hele karnında ki çocuğa asla etme güçlü dur sen bir annesin kendin ve çocuğun için güçlü kal 
-Reklam-
0 oy
(8,925 puan) tarafından
Hormonlarin seni bedduaya ve öfkeye itiyor ayrılma imkanin varsa ayrıl çocuğum babasız kalmasın vs diye düşünme 
0 oy
(3,477 puan) tarafından
Karnında bebek var kendine bela okuma Allah onlara merhamet versin de senin bebeğinin günahı ne ?
0 oy
tarafından
Küfür tabii ki kaldırılabilecek bir şey değil sebebi ne olursa olsun. Ama ne oldu anlat istersen. Gebeliğin vermiş olduğu ekstra öfke var. Yavrun senin her şeyin bunları düşünme lütfen. Konuşalım sohbet edelim kafan dağılsın kuzum. Biraz vakit geçsin eşinle tekrar konuş sakin sakin
0 oy
(235 puan) tarafından
Canım sakin ol intihar falan niye öyle düşünüyosun. Kendi hayatını en önemlisi de bebeğinin hayatını onlar yüzünden niye heba edesin. Sakın at o fikri aklından yazık günah. Eğer artık katlanamıyorsan boşanmalısın. Kayınpederin sana küfür etmiş ona rağmen ağzını acmiyorsa,seni saydırmıyorsa baska zaman da yapmaz bekleme. Ailene durumu açıkla emin ol destek olurlar korkma sakin. Allah yardımcın olsun önce bebeğini sonra kendini düşün tamam mı canım. Allah var herseyi görüyor hakedene cezasini da belasini da verir ama sakın kendine bebeğine yazık etme
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Güçlü karakter şart ayağını sağlam basacaksın ağlamak fayda sağlamaz sen güçlü durursan kimse seni yıkamaz boşanmak çare değil sen nereye gidersen karakterin seninle gelir ve inan bana aynj olmasa da benzer şeyleri yaşarsın sen kendine saygı duyacaksın ben güçlüyüm diyeceksin eşinin anne ve babası ile muhattap olmayacaksın taklit yap yanj çok zor değil sevmek zorunda değilsin çok seviyormuş gibi davran bjr süre ki eşin yarın problem çıktığında zaten sen olmuyorsun sen sevmiyordun demesin zaten evinizi de ayirirsiniz 
(421 puan) tarafından
Ailesi sorunlu sadece benle değil kendi çocukları torunları bile bayramlamaya gelmiyor ama eşim oalcak adam bunu görmez ben suçluyum ben kötüyüm dimi
0 oy
(247 puan) tarafından
Kiz hic bisyden habersiz olan bebeginin sucu ne rabbim onlara akil merhamet versin saglikla kucagina alirsin ins bebegini ayrilma imkanin varsa ayril yoksada ailende arkanda durmuyorsa kulaklarini bi kac sene tika bebegin biraz buyusun is bul ayril
0 oy
(110 puan) tarafından
Kayınvalidenlerle aynı evde yaşamıyorsunuz sanırım bu iyi bir şey evet yaptığı çok ayıp kaldırabilmek zor üstüne eşin de destek olmuyor o zaman sen de umursama onları gitme mesela eşin bir şey derse de hatırlatırsın bu yaptığını yani böyle dene bir de en azından görmedikçe bu kadar stres olmazsın. Önce kendi sağlığın sonra bebişin için yapabilirsin bunu asla pes etme sen onlar için gelmedin bu dünyaya kimseyi de memnun etmeye çalışma eşinin ailesi sana saygı duymadı sen de ona göre duruşunu sergile
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Sorun sende degil kocan adam değilmiş onlerindeki fazlaliga guvenip erkegim diye dolasan meymenetsizlerden biri sadece. Gücü kadina çocuğa hayvana yeter ancak 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 444 göst.
+2 oy
22 cevap 1,180 göst.
3 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 487 göst.
13 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 246 göst.

379,762 soru