0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (209 puan) tarafından

bozulmuş mu 

image

6 Cevaplar

0 oy
(703 puan) tarafından
Ayy nasıl yiyorsunuz kı bunu akcıger yenılmez bızde bılmıyorum ki bozuk mu
(209 puan) tarafından
Önce kaynatıp sonra kavrulur tadı güzel bence annem yapardı... Şimdi ona ulaşamadım bozulmuş mu bozulmamış o bilmiyorum
(4,236 puan) tarafından
Yaa bu karacigerden daha guzel :) biz dilim dilim yapar tuz doker firin tepsisine dizeriz. Ben cok severim, dalak ,ciger ,yurek,bobrek hepsini karistirir boyle yapariz :)
(209 puan) tarafından
O zman sen biliyon bozulmuş mudur kız
(209 puan) tarafından
Sizinkiler yanındaysa göstersene kız ben anneme ulaşamıyorum
(4,236 puan) tarafından
Yok canim ben baska sehirdeyim. Acikcasi goruntusunden cok anlamam ama biz hemen ilk gun pisirirdik.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kurban Bayramı'nın ilk günü kestiyseniz ve o gün bugündür buzdolabındaysa bozulmus olabilir
(209 puan) tarafından
Buzluktaydı eritttim kaynattım dedim bilemedim 6 haftalık gebeyim o yüzden çekindim
tarafından
Ay normalde zaten yemem gebeyken hiç yemem. Akciğeri nasıl canım çekti. Bide 6 haftalık hamileymissin dur daha bismillah. Ne çabuk asermeye basladim
0 oy
tarafından
Buzluktan cikmis sonucta birsey olmaz
(209 puan) tarafından
Üst kısmına takıldım aşermek çok kötü yemin ederim
tarafından
Kes üstünü içinde morarma yok gördüğüm kadarı ile
0 oy
(8,961 puan) tarafından
Canım sakatat hamilelikte pek tavsiye edilmiyo zaten. Yeme bence. Bizim oralarda akciğeri atarlar yemezler. Kaynanamlar yiyo ama. Yenilmese de bişe kaybedilmez bence sjsjsjjs
(209 puan) tarafından
Nette gördüm canım çekti öyle çok kötü kalkıp yapayım dedim ama üst kısmı kafamı kurcaladı
(8,961 puan) tarafından
Bir parça ye abartmadan. Buzluktan çıkmış bişe olmaz. Nefsini köreltsin
0 oy
tarafından
Hamileysen yeme doktorlarda önermiyor canim
0 oy
(756 puan) tarafından
Hamileyken ciger önerilmiyor zaten hele bide bozuk olduğuna şüpheliysen hiç yeme derim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 347 göst.
19 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Bayannn1 (1,140 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 279 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
+2 oy
11 cevap 397 göst.
0 oy
9 cevap 224 göst.

380,331 soru

11,388,008 cevap

34,891 kullanıcı

...