+2 oy
394 göst.
Diğer kategorisinde (1,633 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Vanilya var kabartma karbonat var kirem şanti puding  nasıl birşey yapsam canım çok çekiyor 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Normal kek malzemesi varsa at fırına üstüne de krem santi yap koy kuzu başka aklıma gelmedi . Esin gelirken bakkallar marketler açık olursa o kenarına koydukları şeyi de çayla icin☺️

Aklıma böyle bisey geldi ama ☺️
(1,633 puan) tarafından
Hahahhhh çok sağol canım benim valla carsiyada gidemiyorum bayan paylaşmış gördüm nasıl canım çekti ya göz hakkı valla
tarafından
Ah kuzum öyle yap valla napalim kendimizi bi turlu ayarlicaz artık napalim keki yap at sade yada kakaolu üzerine de kek pişerken krem santiyi yap at buzluga yada dolaba soğusun öyle nefsini körelt kuzum .
Afiyet olsun insallah
(1,633 puan) tarafından
Sağol canım benim valla yapacam Bir şekilde çok sağol yardımlarınız için
-Reklam-
+1 oy
(90 puan) tarafından
Pankek tarzı bir şey yap küçük tavaya dök pişir yuvarlak yuvrlak. Arasına krem şanti çırp. Meyveleri balla ya da reçelle karıştır arasına koy. Böyle bir şey olabilir canım hafif bir tatlı :)
(1,633 puan) tarafından
Cnm nasıl yapayım ya
(90 puan) tarafından
Yumurta süt şeker vanilya un katı bir kıvam karıştır tavada krep pişirir gibi pişir.

Krem şanntiyi çırp dolaba at
Meyveleri doğra tatlandır.
Pişirdiğin krep gibi hamurun arasına krem lantş ve meyveyi koy ye. Bu kadar :)
(1,633 puan) tarafından
TM cnm sağol
+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Eger bisküvin varsa o pastadan yap 

Yoksa eger bi kek yap ortdan kes arasina krem şanti sür meyve varsa meyvede koy etradinida krem santiyle bula ve soguduktan sonra puding yap üstune dok
(1,633 puan) tarafından
Hahhh cnm güzel olurmu yapayım şimdi
+1 oy
tarafından
Önce bir kek yap keki ortadan kes içine puding köy diğer katida koy meyve varsa köy içine sonra üstüne kirem şanti çokta güzel olur ben denedim çünkü 
(1,633 puan) tarafından
Sağol canım
(1,370 puan) tarafından
Kiz haydaymi oynuyon profilde gordum bende oynuyom ama şu son guncellemeden sonra oyuna giremiyorum neden acaba @dağ çiçeği
tarafından
Ben bu ara bıraktım canım  açaba telefon havizan çokmu dolu gecen bendede öyle oldu da  hangi mahaledesin canim
tarafından
Daha. Yeni gunceledim ve hemen girdi canım oyuna
(1,370 puan) tarafından
Me zaman guncellwdin ? Ben azeriyim kendi arkadaslarimla.Ayni mahalledeyim  ama nedense 3 gum once guncelledim oyuna girmiyor hep bir sistem hatasi olusdu diyor
+1 oy
(11,089 puan) tarafından
Pandispanya yaparsın, ikiye kesip arasına puding sür, üstünü de krem şantiyle süsle. Meyve falan varsa koyarsın içine üstüne oldu sana pasta 
(1,633 puan) tarafından
TM cnm benim kalkıp yapacam
(11,089 puan) tarafından
Hadi afiyet olsun
+1 oy
(473 puan) tarafından
Petiboure biskuvi varsa basit ama biskuvileri diz aralarina kat kat puding yap canim. Bu sagda solda yiyecek Paylasanlarada anlam veremiyorum birturlu bi defasinda bende hamileyken biri birsey paylasmisti ee memuriyet sebebiyle köydeyim alamadim bulamadim cok zor olur biliyorum
(1,633 puan) tarafından
Deyil cnm  çok canım çekti o bisküvi Yok arkadaşlar tarif verdiler yapayım dur
+1 oy
tarafından
Nefsini koreltecek birşey yap canım ve şuna da değinmek istiyorum göz hakkı falan yazmışsın o bayan görse illa yazar aseren girmesin yazmış bence girmeyin canınız cekecekse 
(1,633 puan) tarafından
Kız valla napayım evet baktım nasıl olmuş diye ve cnm çok çekti
tarafından
Bakma canım bazen cidden hemen bulanimicak şeyler oluyor burda ve insan istiyor nefsini koretmwk için yap birseyler
(1,633 puan) tarafından
Öyle valla (:
0 oy
(119,168 puan) tarafından
aay bilemedim simdi
(1,633 puan) tarafından
Valla kiriz gecirecem sevda bilmiyorum ne diye paylaşıyorlar yaaavvvvv ⊙﹏⊙
0 oy
tarafından
Krem şantiyi Carp direk onu ye ben çok seviyorum onu:D
(1,633 puan) tarafından
Hahahhhh kız Allah napmasin seni
0 oy
tarafından
Bisküvi varsa bisküvili pasta yap
(1,633 puan) tarafından
Bisküvu Yok canım
0 oy
(1,370 puan) tarafından

Esine dogum gunu pastasi yapanmi ? Benimde canim cekti vallahi burda bekliyim tarifi alirim:D

(1,633 puan) tarafından
Hahahhhh vallami sende yap tarif vermişler cnm
(1,370 puan) tarafından
Evet  hic beceremem boyle seyleri ama deneyeyim  bi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 6,019 göst.
0 oy
6 cevap 190 göst.
1 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 346 göst.
19 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Bayannn1 (1,138 puan) tarafından soruldu

378,422 soru

11,327,088 cevap

34,780 kullanıcı

...