0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (64 puan) tarafından
4 aylik oğlum var kedi sahiplenmek istiyorum. Bekarken de kedim vardı fakat ben kısırlaştırma ameliyati yaptırmaya kiyamadim hic evden cikmazdi bi anda açık camdan kaçmış gunlerve arayip bulamamistim. Cok seviyorum hayvanlari ama korkuyorum da. Evde oğlumla anlasirlar mi ikisine birden bakmak zor olur mu. Kediler de bebek gibi bakim istiyorlar ama bir yandan da oğlumun ****** sevgisiyle büyümesini de istiyorum. Evinde hem bebek hem kedi olanlar yazabilir mi lutfen. 

7 Cevaplar

0 oy
(2,593 puan) tarafından
Evimde kedi yok ama çok seviyorum. Bebeğiniz oral dönemi atlattiktan sonra daha rahat olursunuz bence şimdi herseyi ağzına alıyor cunku
(64 puan) tarafından
Bende kedi henüz yavruyken alayim birbirlerine alissin istiyordum ama korkuyorum da yavruya zarar gelecek diye. Bizimki bilmez kuyrugunu ceker zarar verir gunahina girerim diye aklim gidiyor. Yegenlerime civciv bile almiyorum ölür diye. Yavrum zaten annesinden ayri buyuyecek bir de zarar girmesin ben sonra veremem bag kurarsam
-Reklam-
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Evde ****** beslemeyi hiç doğru bulmuyorum. Bir insanın fare yuvasında yaşamaya çalışmasından farksız.  
(64 puan) tarafından
Bende kuş gibi ozgur hayati seven hayvanlarin evde bakılmasına karşıyım fakat bazi ****** türleri özel vakim ister. Cins kedi sokakta yaşayamaz. Soyunu da tuketmeyecegimize göre ne yapalim
(2,728 puan) tarafından
Onlara özel yaşam alanları yapılmış zaten illa evde yaşayacaklar diye bir kanun yok
0 oy
tarafından
Hayvanları severim ben ama evde istemem şahsen 

Birde kedi, köpek kılı ağıza girdiğinde midede erimezmiş bilemiyorum tercih meselesi 
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Canım evlenmeden önce kedim vardı eşimle yaşayacağımız eve kadar getirdim evim girişinde bir gitti gidiş o gidiş bşr daha asla bulamadım gelmedi de kahroldum 1 ay sonra hamile olduğumu öğrendim ve rıfkı canım oğluşum mantarlıydı bazen düşünüyorum 2 Oğlumun bir arada büyümesini çok isterdim ama o mantar yüzünden olmazdı da rıfkım canım oğluşum çocukları bebekleri çok severdi kardeşim üstüne demir masa düşürdü asla saldırmadı neler yapıyordu kılını kıpırdatmıyordu asla evladım gibiydi beraber yatardık beraber kalkardık yan yastığımda yatardı benim ya da koyumda asla yanımdan ayrılmazdı şimdi de istiyorum ama onun yeri bende çok ayrıydı ondan başka bir kedi ile olmaz beni annesi sanıyordu öyleydim ama germek annesi sanıyordu yanıma kimse yaklaşamıyordu eşim tabi o zamanlar erkek arkadaşım gelince tıslamaya başlıyordu 

Bence kediler diğer hayvanlara göre çok daha temiz 
(64 puan) tarafından
Çok üzüldüm aynu aciyi yaşadıgim icin anlıyorum yeri dolmuyor ona benzeyen her kediye ozlemle bakıyorum. Evet hem cok temizler hemde cok sadiklar. Nankör lafı asil insanlar icin soylenmeli bence. Ben bebegime zarar verecegini düşünmüyorum ama bebegim zarar verir diye korkuyorum. Cevremde birisi vardi ikinci çocuğu olunca kedisini sahiplendirmisti bakimini yapamıyorum iki cocukla yetişemiyorum diye. Bakımından gocunmam evde annem de var ama işte kafamda bin soru dolanıyor
(2,103 puan) tarafından
Canım kendim için konuşayım bebeğim 5 aylık bez mama ıslak mendil ve bir sürü ihtiyacı var aylık sadece bbeeğime 5 bin gidiyor şuan şu ekonomide bir kedi bakmak zorlayan şeyler kumu maması aşısı cart curt eğer maddi açıdan seni zorlamayacaksa sahiplen canım asla nankör değiller nankör olan biziz asıl ve bence bebeğşn ilk başlarda merakından zarara vermeye yönelik davranabilir ama sonra alışır zamanla
(64 puan) tarafından
Evet şimdi benim saçlarımi yoluyor kuyrugundan yakalar diye korkuyorum merak ediyor ama kediler çok uysallar maddi olarak beni zorlamaz
0 oy
(943 puan) tarafından
Bekarken de 2 kedim vardı evlendikten sonra çocuk doğduğunda da hep vardı. Şimdi oğlum 2 yaşında, sorun yaşamadık. Bir kedimizi kaybettik biri kaldı şimdi acıları çok zor sırf bu yüzden bir daha kedi almam eve
(64 puan) tarafından
Evet bende bag kurunca kaybetmekten korkuyorum oğlumda alışır sever kaybedersek üzülür. Yeğenim iki sene önce ölen civcivi için hala mezarinin basina gidip dua ediyor
0 oy
(216 puan) tarafından
Bizde bir aydir bakiyoruz kedi kziim 5 aylik buuuk kizimda 2.5 yasinda bi sorun olmadi henuz cok seviyor ikiside kedi de bize cok alisti ozellikle bebegin yanina geldiginde cok uslu 
(64 puan) tarafından
Peki kizin kedinin kuyrugunu falan tuttugunda nasil tepki veriyor birbirlerine zarar verirler diye korkuyorum
(216 puan) tarafından
Inanirmisin buyuk kizim kuyrugunu tuttugunda tepki veriyo miyavliyo ama bebek tuttugunda hicbisey yapmiyo sabah Ben ne gordum biliyomusun bebegin besigine cikmis ayaklarinin divinde uyumus kedi cok tatliydi kedi zarar vermiyo en azindan bide yavru kedi alirsan tekir ler cok tatli uysal evcimen oyuncu oluyor bi tanede cins siyam kedisi vardi onu hic sevmedim pis bi kediydi gitti o
0 oy
(697 puan) tarafından
Bebeklerin hayvanlarla büyümesi bilimsel olarak bağışıklık sistemlerininndaha güçlümolduğunu gösteriyor hemde daha iyi insan oluyorlarmış ****** sevgisi aşılamak nekadar erken olursa okadar iyi. Kedi temiz bir ****** biraz tüy problemi oluyor malesef ama gerekli temizlik olduktan sonra sorun olmaz. 
(64 puan) tarafından
Evde robot süpürge ve bosh ultimate 7 var ikisi de temizlik icin yeter diye düşünüyorum bir de tüy toplayici alirim kiyafetler icin. Bir de günlük tüy taraması yapilirsa bence çok sorun olmaz. Zaten aşısı tam olan hic bir hayvandan insana zarar gelmez. Bende çevresine karşı sevecen olsun istiyorum gecenlerde bahçeye gelen bir kedi vardi oğlum çok sevdi ama gelmeyi birakinca da üzüldü. Bence acaba evde olursa nasil olur diye düşündüm. Bir tanidigimizin kedisi yavruladi sahiplendiriyor birini alsam mi diye düşündüm baya
(697 puan) tarafından
Çok iyi edersiniz sizde araştırma yapın mutlaka bütün doktorlar bu konuda hem fikirler keşke benimde şansım olsa çok isterdim beslemek

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 860 göst.
2 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde &488769123 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 100 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 159 göst.
0 oy
9 cevap 130 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu