0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Aranızda giden oldu mi tecrubelerinizi paylasirmisiniz

9 Cevaplar

0 oy
(8,349 puan) tarafından
Mama mı veriyorsun emziriyor musun emziriyorsan zorlanabilirsin
tarafından
Emziriyorum canim sadece tatil yaptığımdan anlarmiyim bide tatil bölgeleri çok sıcak oluyo5 bebeğim etkilenir mi
(8,349 puan) tarafından
Canım ben 40 günlükken gittim geçen sene hiç birşey anlamadım tatilden şimdi 11 aylık 3 günlük bir kaçamak yaptık kızımada bana da çok iyi geldi temmuzda asıl tatil yapıcaz ama sen güneş kremi falanda kullanamazsın çocuk hasta olur güneş klima havuz enfeksiyon günü birlik falan yapın gezin denize girmeyin
(802 puan) tarafından
6 aylikken gittik denize yakin bir otel tuttuk oyle uzun sureler  duramiyorduk denizde ama iyiydi yine :)  belki ilk dişini cikarmasiyla denk gelmeseydi daha rahat olurduk :D
(8,349 puan) tarafından
Nereye gittiniz tatile ve bu sene nereyi tercih ettiniz biz Ayvalık cunda sarımsaklı gezicez
tarafından
Geçen sene balikesirdeydik tavsiye ederim çok güzel yerler var yani biz hep gezdik bide ucuz bir yer  akcaydaydik ama tek orda durmadık
-Reklam-
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Ne tatili olduğuna bağlı turistik geziye ben götürürüm fakat deniz tatiline götürmem cabuk hastalaniyorlar güneş klima havuz suyunun soğuk olması vs vs iyi gelmiyor 
tarafından
Deniz tatili canim bodrum veya antalya balikesir tarafları
0 oy
tarafından
Ben bayramda 2 günlüğüne Eskişehire gittim o kadar çok kişi olmasına rağmen bebeğim burnumdan getirdi valla :/
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Aşırı sıcak olacağı için bence henüz çok küçük 
0 oy
(163 puan) tarafından
Ben 4 aylıkken gittim canım valla 1 bucuk yaşında da gittik ama 4 aylıkken hersey daha güzel ve kolaydı:) Yürümeye başlayınca peşinde koşmaktan biseu anlamıyorsun. Güneş kremini koruyucu mayosunu bol bol oyuncağını kitabını al yanına mis gibi geçiyo
0 oy
(119,360 puan) tarafından
3 aylik bebekle 60 saat yol gidip 3 ay tatil yaptim gidilir tabiki
0 oy
tarafından
Biz 3 aylıkken gitmiştik hiç sorun olmadı canim tabi çocuktan çocuğa fark var ama benimki sürekli uyudu karnı tok altı temiz olduktan sonra hiç uyanmazdı
0 oy
(212 puan) tarafından
Canım ablam 40ından sonra yeğenimi her yere götürdü uzak yakın emiri yordu da mama hiç vermedi evet illa zorluğu oluyor ama onu göze alıp çıktı bir süre sonra yeğenim de alıştı yollarda mola vererek gittiler karnını mola da doyurdu genelde hareket halinde emzirme diye kusma sında hiç olmadı emzirdi bi 15 dk mola alt değiştirme biraz temiz hava yolculuğa devam ediyordı 
0 oy
(15,244 puan) tarafından
Gazlı bebek olmazsa aşırı zorlanmazsin. Ama o zamana gazı da geçer zaten. Biz 6 saatlik yol gidip gelmiştik. Tatil olarak değil de. Yolculukta bol bol.uyumustu. hiç zorluk çıkarmadı. Ama çocuksuz tatile asla benzemez. Ona hazırlıklı ol. Bı yere giderken bebek arabasi çantası herşeyiyle taşınır gibi gidiyosun falan. Biraz zor oluyor 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 80 göst.
7 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 117 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 486 göst.
0 oy
9 cevap 346 göst.
28 Mart 2019 Aile kategorisinde Sedann (64 puan) tarafından soruldu