0 oy
196 göst.
Aile kategorisinde (79 puan) tarafından
Kızlar herkese merhaba, babam önceden eşimi çok severdi tabi aramızda bazı problemler oldu annen ve kardeşim babamı biraz doldurdu şuan babam eşime karşı eskisi gibi değil sevmiyor farkındayım eşim ne dese batıyor gibi hissediyorum eşim ise aileme karşı hiç öyle değil ılımlı, eşim biraz dik başlı babamda öyle eşim yönetilmeyi sevmez mesela acaba ondanmi bilmyrm ve yalaka değil mesela bu yüzden mi sevmiyorlar acaba 

4 Cevaplar

+1 oy
(48,632 puan) tarafından
benim esim aileme karsi cok iyi ama.annem bir sevemedi gitti ☺️tam kaynana benimki
(7,709 puan) tarafından
Ya Rabbim içine sevgisini versin annenin. Benim de babam bazen kötü davranıyor ama ben nedenini biliyorum. Babam kıskanıyor eşimi
(48,632 puan) tarafından
yok babam biseyi bilmiyor annemle abim birler.
esimle de abim geziyo takiliyo
mesela esim dışarda ekmek arasi yiyo vay o disarda yiyormus evde yememis bana yemiyorum diyomus ama.disarda yiyomus abim anneme soyluyomus ekmek yedi diye oysaki esim bişey yesin is yerinde falan ertesi gunde bana alir ben yedim sende ye der
(7,709 puan) tarafından
Annen için çok değerliysen ya da başka birisine düşündüyse seni ondan yapıyordur, yoksa neden sevmiyor acaba? Bir nedeni olmalı
(48,632 puan) tarafından
nedeni yok ki gercekten bir saygisizligi birseyi olmadi. esimle tartismamizi soylemem.bir kez bu sene yansini hepten sogudu cok ufak sebepleri sorun ediyorlar
(79 puan) tarafından
Şuan bizim durumu anlatmışsın canm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kimse kimseyi sevmek zorunda değil bence önemli olan saygı yani araları kötü değilse çok takma kafaya 
(79 puan) tarafından
Yok araları kötü değil canm eşim saygıda kusur etmez çok sinirlenmedigi sürece ama neden böyle
tarafından
Babanla konuştun mu bu durumu
(79 puan) tarafından
Hayır konuşmak istemiyorum yanlış anlasilrm diye. Neden onun ailesi yardım etmiyor sana felan diyor babam da ama esimlik bir durum yok burada annesinin haksızlık yapmaması
0 oy
(2,677 puan) tarafından
Bir damattan kızını mutlu etmesi dışında ne bekler ki bir aile. Siz de çok şeapmayın mutluysanız düşünüp de üzülmeyin. Arada saygı olduktan sonra vıcık vıcık sevgiye de gerek yok.
0 oy
(119,247 puan) tarafından
ama sevmeo zoruda degilki esinde kendini sevdirmek zorunda degil siz es olarak birbirinizi sevin o yeter gerisi bos ve gereksiz

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 186 göst.
0 oy
9 cevap 337 göst.
23 Ağustos 2022 Aile kategorisinde tugce kilic (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 163 göst.
14 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Demetymn (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 136 göst.
14 Aralık 2022 Aile kategorisinde Kumru93 (4 puan) tarafından soruldu