0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (280 puan) tarafından
Oğlum hastanalandi, kimlik de babasinda kaldi. Kimlik numarasi ile ozelde ya da devlette bakarlar mi? Napmam lazim? 

9 Cevaplar

0 oy
(2,484 puan) tarafından
Valla sansinuza kalmis bazi skreterker sorun cikariyo bazilari sallamiyo
-Reklam-
0 oy
(392 puan) tarafından
Bakmıyolar maalesef çok acil bi sorun olmadığı sürece kardeşiminki kayboldu bi gece epilepsi krizi geçirmişti acil diye baktılar onun haricinde gitsende geri çeviriyolar canım sağlık ocağına gidebilirsin ancak 
(280 puan) tarafından
Gece gece baya kustu cok halsiz dustu. Bu halde çevirirler mi ki geri
(392 puan) tarafından
Yani bilemiyorum canım şimdi ne söylesem sana yalan olur %50 ihtimali var vicdanlarına kalmış birazda
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Acil bakar polikilinikte bazilari sikinti cikariyo onuda hastane icinde biryerden kagit aliyorsun birgunluk oluyor
(280 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Bakıyorlar yani biz öyle çok muayene olduk 
(280 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim
0 oy
(712 puan) tarafından
Eskiden bakmiyolardi ama covidden sonra kimse kimlik tutmak istemiyor. Direk TC yi söylüyorum de soyle yazar o
(280 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim insallah birazdan goturcem
0 oy
tarafından
Ben ve eşim sadece tc no söylüyoruz kimlik çıkarmaya gerek kalmıyor cantadan
(280 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim
0 oy
(247 puan) tarafından
O sekreterin elinde bazisilari bisy demiyor bazisi inatlasiyor ama ozel de cok bi problem olmaz anlat esimde kaldi kimlik cocugumda kotulesince getrmek zorunda kaldim de esindende kimlik fotosunu iste bnm kiza devlette bakmicaklardi kimliksiz bagirdim ee cocuk havale gecirsin kivransin senin keyfin tutcak diye insaf be dedim o bakmm vs dedi baska biri geldi verdi siramizi ee noldu hersey snn elindeymis dedim adama adamda o gelene kizdi sikayt edecem dedi arkadasina oda et nabayim hakka girip cocugun kivranmasina goz yumacaksam et cikarsinlar isden diye tartisdilar bende bende seni sikayt edecem davranisinizdan dolayi hadi bakalim kim daha ustun cikacak dedim inatlastik cocugumu muane ettidim biraz rahatlayinca sikyt ettim adam buldum tanidik sozu gecen bi kac sonra hastaneden cikmadan adam geldi k.bakmayin dedi artik mecbur bakacaklar bn turk vatandasi olarak turkiyede muane olamicam zorluk cikaracak olemi yok ole 
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Şansına kuzu bazıları şöyle diyor bazıları ver diyor 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 473 göst.
30 Kasım 2019 Diğer kategorisinde 2KizAnnesi (341 puan) tarafından soruldu
+1 oy
41 cevap 343 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Defne21 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 172 göst.
26 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yalandunya34 (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 92 göst.
29 Haziran 2023 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,527 puan) tarafından soruldu

380,166 soru

11,380,803 cevap

34,871 kullanıcı

...