0 oy
337 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
Kızlar aşırı bunaldım, kendime zarar versem evladım var ama bunalmaktan, stresten de kendime zarar veriyorm. Herşeyi tamam diyorm herşey düzeldi diyorm başka şey çıkıyor. Bazen durduk.yere eşimin ailesnin yaptıkları Geliyor aklıma sinirlenyrm yanda bana karışmaya çalıştıkları zaman strese giryorm ev sahibi çıkın dedi bir yandan ailem eşimi sevmiyor bir yandan bilmiyrm ne yapacağım 

8 Cevaplar

0 oy
(74 puan) tarafından
Hayat hikayemiz benziyor evladına sarıl bende neler çektim en son kaynanam oğlumun piskolojisi seni aldıktan sonra bozuldu dedi s.. et takma düşünme evladına odaklan yoksa bu hayat çekilmez ailemde sevmiyor eşimi ama napalim insanogluyuz bazen yanlış tercihler yapabiliriz bunların sonucunda katlanmak zorundayiz
(60 puan) tarafından
Eşim çok iyi birisi bana karşı ilgili ama eşimin tarafin yaptıklarını kaldıramiyorm
(74 puan) tarafından
Beterin beteri var gözüyle bak daima bak senin eşin iyiymiş benimki o da iyi değil hep anacık annesi yüzünden el kaldırdı nankör dedi evlendik ilk hafta gitti annesinin dizinde yattı göğsünü kokladı eve birşey alacağı zaman arar ilk ona sorar o da alma yiyince siciliyor zaten boşa para harcama der düşün daha bunlar 4 te 1 bile değil herşeyden önce ya hak diyip evlat kokusu dedim ha bu böylede sürmez ama kendimi toparlayinca onlara ders vericem diyorum sende bı dala tutun çalış oku evladın için tariflere bak oyun üret kavanoz kapaklarından ben böyle yapıyorum
-Reklam-
0 oy
(12,957 puan) tarafından
Bence bir psikoloğa gidin uzman desteğine ihtiyacınız var 
(60 puan) tarafından
Gitmek istiyorum ama ileri zamanda boşanma vs olursa karşıma çıkarsa
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Kendine zarar verip  kaosun içine o meleği tek başına mı bırakmak istersin yoksa kanatlarının altına alıp hiç bisey duymadın görmesin diye kollamak mi ? Bak depremleri gordun değil mii . Ölüm harici herseyin çözümü var . Sen bakara süresini aç dinle telefondan ve evladını al bugün bir dışarı çıkın hava alın.  Zarar vermek falan aciz insanların yapacağı şeyler . Aciz misin ?  yetersiz misin ? Bence değilsin bugun cikin bi hava alin sakinleş 
(60 puan) tarafından
Hayır değilim canım, işe gidicegim malsef kaldıramıyorum bu yükü bazen
(2,196 puan) tarafından
Eşini ailenin sevmemesi hiç absürt değil okadar çok var ki örnek sana bir sürü verebilirim çevrem de fakat kimse takmıyor . Bosver ustdr severler birlik olurlar ister sevmezler uzakk dururlar. Sen iki tarafında bir biri hakkında konuşmasına musadr etme yeter. Eğer birlikte oturmuyorsaniz eşinin ailesiyle de gidip gelmeyi çok çok azalt . Her seferinde Bi bahane bul gitme . Gittiğinde de o gün gurur kibir herseyi koy bir yana . Ev sahibine gelince de çık demeyen kaldimi burda günde kaç post açılıyor doyumsuz çoğu toprak doyursun gerçekten.  Evladın sağlıklı olsun sen sağlıklı ol yeter ki. Ayrıca ne güzel calisiyormussun kenara para at sürekli Bi süre sonra da hepsinin gotune tekme at :),
(60 puan) tarafından
Yazın içimi çok rahatlattı canm çok teşekkür ederim
0 oy
(7,588 puan) tarafından
Hayat zor bazen geldimi üst üste gelir elbet üzüleceğiz taştan değiliz ama uzatma lüxümüz yok eğer anneysek toparlan gelecek olan güzel günlerin hayalini kur bu umuda tutun beni atakta tutan hep umudum olmuştur.
(60 puan) tarafından
Ben çok takintiliyim herşeyi takıyorm keşke böyle düşündüğüm an olsam
0 oy
(260 puan) tarafından
Şimdi nasılsınız iyisiniz inşaallah 
0 oy
(35 puan) tarafından
Iyi olur hersey cok uzulyorum boyle weylere
0 oy
tarafından
Postu kim hortlattu
0 oy
(288 puan) tarafından
kendine zarar versen peki o çocuk ne olcak eşin sana ilgili onlar istedikleri kadr yapsın söylesin ALLAH aşkına millet neler neler çekiyor neler yaşıyorlar kendime zarar versem ne RABB'İME sığın ona bırak kim ne ekerse onu biçer hepimizin zor zamanlari oldu ben doğumdan sonra kuvezde kalan 2 2 buçuk aylık bebeğime dokunamamis biriyim toprağa vermiş biriyim bir gün olsun kendime zarar veririm düşüncesini asla asla düşünmedim hepimizi hayat hikayesi acı şuan bı oğlum var kızıma hamileyim RABBİME hamd olsun moralim bozulunca dönüp evlatlarıma baktığımda dünyalar benim oluyor kendime zarar versem nedir kurban olim bacım kalk abdest al ser seccade hıçkıra hıçkıra ağla seni dinleyen RABB'iN var 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 122 göst.
25 Kasım 2022 Aile kategorisinde Belzey (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 210 göst.
11 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Glrhrn (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 226 göst.