0 oy
121 göst.
Aile kategorisinde (100 puan) tarafından
Mrb arkadaşlar bu mübarek gün hürmetine bana dua edin lütfen çok bunaldım çok sıkıldım geçen yine post açmıştım eşimle alakalı ama kendimde dayanma gücü bulamaz oldum beni terslemesi den insan yerine koymamasindan herkesin yanında mahçup etmesinden Herşey den çok bunaldım hamileyim fazlasıyla strese giriyorum artık nolur bana da dua edin :(( mutlu olmak istemek çok mu kötü bisey ben anlamıyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(546 puan) tarafından
Rabbim gönlüne inşirah ferahlığı versin kardeşim bol bol dua namaz...
-Reklam-
0 oy
(3,573 puan) tarafından
Önce sen kendine değer vericeksin canm zamanında kendinden ödün verdiysen sonra yüz buluyorlar bir tek eş değil bütün çevre böyle

Rabbim yüreğini ferahlatsin bebeğin olunca onunla kafanı dagitirsin 
(336 puan) tarafından
Düzelmiyor eh yetti artık dediğin yerde de ne oldu da değiştin hayırdır kim veriyor bu akılları sana diyorlar hiç donupte bizimde ne hatamız var demiyorlar
(3,573 puan) tarafından
Önce kendini seviceksin benim kocam tam bir narsist ve asosyaldi bende karşısında ezik buzuk olurdum espri yapamazdim elestiremezdim sonra beni aldattı ben o günden sonra kendimi çok sevdim önce kendim her konuda.su an ben narsist eşim kuzu gibi
(2,746 puan) tarafından
Çok doğru ya
(100 puan) tarafından
Ben öyle kendinden ödün verip Herşeye evet diyen bir kadın değilim ben evlilik öncesinde de babasız büyüdüm annemi aldattı başkasıyla yaşadı ortada rezil ola ola büyüdüm çocukluğum hiç bir zaman olmadı evlendim mutlu olurum sandım ama keşke rezil olup dolansaydim da bu hayatı secmeseydim
(3,573 puan) tarafından
@mekan38 canım sende bir anda yetti artık demiyeceksin yavaş yavaş yapicaksin karşındaki anlamayacak bile
@belzey inanki çocukluğu süper geçmiş travmasiz büyümüş çok az insan var bende yağmurdan kaçarken doluya tutulanlardanim ama zamanla iyi niyetimi kaybettim safken çok mutsuzdum şimdi ezilecek adamın suyunu çıkarıyorum ki ayağını denk alsin
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Rabbim gönlüne ferahlık evine huzur versin. Hakkında hayırlı olan neyse çok güzel gerçekleşsin.... 
0 oy
(626 puan) tarafından
Rabbim gönlüne ferahlık versin eşinle arana muhabbet versin inşallah
0 oy
(134 puan) tarafından
Allah kalbine ferahlık versin sürekli inşirah suresi dinle oku faydasını göreceksin bu arada kalbin tek şifası dua kuzum Allah yolunda imtihanında kolaylık versin 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 207 göst.
11 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 337 göst.
3 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Berenbulut0 (60 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 217 göst.
0 oy
4 cevap 76 göst.
5 Haziran 2021 Aile kategorisinde Elisa bebek (935 puan) tarafından soruldu