0 oy
221 göst.
Aile kategorisinde (731 puan) tarafından
Kızlar üç gün önce tesadüf falcı gördüm merak edip baktiridm baktırmaz olaydım şuan çok pişmanım kalben de rahatsızım. Kadın her şeyi doğru söyledi ama ben bu defa kötü söyledikleri şeylere kinlendim yani eltin kıskanç fesat sana karşı vs dedigine kaynin da öyle dedi şimdi nefretle bakıyorm hepsine ve bu kalbim nasıl düzeltirim lütfen saçma şeyler söylemeyin günah biliyorum bir anlık boşluğa geldim 

11 Cevaplar

0 oy
(5,270 puan) tarafından
Söylediklerine inanmayın Allah ın yasakladığı sevmediği işler böyle kötü sonuçlar doğurur işte
(2,701 puan) tarafından
Gitmiyorum artık ya çocuklar büyüdü ya daha çok sıkıntı oluyor bide hep bahçede yim :) evi unuttum yaz olunca bende yok oluyorum kış sezonunda geliyorum buraya :)
(5,270 puan) tarafından
At kafandan canım inanma elti diye kötülemiş onlar işini iyi biliyor birbirine uyduruyor.
(5,270 puan) tarafından
Oh Bahçe aşığıyım :) bahçe varken eve girilmez zaten. Çocuklar nasıl anlaşıyorlar mı❤❤
(2,701 puan) tarafından
Aynen öyle canım. Çocuklar iyiler bazen kavga gürültü oluyor tabi ama hepsi benim büyükten çıkıyor ses :D
(5,270 puan) tarafından
Bizdede kavga kıyamet oluyor ama hepsi ben varken oluyor başkalarının yanında can ciğer oluyolar kardeşini öpüyo sahipleniyor falan :)
-Reklam-
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Haramla girilen her yolun sonu fitne fesat dan geçer bence tövbeni edip sadece insanlığını yap boşver fal mal sen neysen yine öyle ol 
(731 puan) tarafından
Evet aynen öyle şuan öyle kin ve nefret doluym ki karşı tarafa hemen tövbe ettm inşallah Rabbim kabul eder
0 oy
(2,676 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Tevbe edin bol bol. Fala baktıranın 40 gün namazı duası kabul olmaz derler. 
(731 puan) tarafından
Off inşallah Rabbim tövbemi kabul eder
0 oy
tarafından
Takma kafana 
(3,651 puan) tarafından
Müstehcen içerik mi :))
tarafından
Çok komikler ya yorumuma gereksiz uyarı vermişler :D
(5,270 puan) tarafından
Kafa deyince farklı bi kafa hayal ettiler demek :)
tarafından
Ayyy cidden gereksizler ya
(731 puan) tarafından
Post sahibi benim bn bile bu kadar takmadım burada ki bazı arkadaşlar gerçekten problemli sjsj
0 oy
tarafından
Boğaz ağrısı ney kız altta soru ile bir alakasi yokk 

Fal haram 40 gün ibadetin kabul olmuyor 

İnanma kimseyede kinlenme geleceği de yaşayacagibida  yada öleceğini de bir kahve telvesindeki iki saçma sapan şekiller bilmez sadece Allah bilir tövbe et bitdahada yapma dinden çıkarsın 
(731 puan) tarafından
Yok canm bir daha asla yapmam asla,
0 oy
(935 puan) tarafından
Kız eltinin fesat fitne ve kıskanç 9ldugunu bilmek için fala ne gerek var :)
(731 puan) tarafından
Kız öyle değil tek elti değil diğerleri bilince de iyice nefret ettm ama haklisn
(935 puan) tarafından
İyi de sallıyorlar , para verdin mi ay :)) falda iyi para var mı ben de başlayım :D belesten para gelir işte :D
(731 puan) tarafından
450₺ verdm desem
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bir daha asla baktırma tövbe et canım 
(731 puan) tarafından
Bir daha asla canm
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Tovbe et bir daha o yola girme
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Gaybi Allah'tan başka kimse bilemez söylediği şeyler rutin herkese söyledikleri. Nisanliyken ben de gaflete düşüp baktirmistim görümcen şöyle kaynanan böyle diye doldurmuslardi beni bak demek ki aynılarını söylüyorlar herkese
(731 puan) tarafından
Evet öyle canm
0 oy
(3,651 puan) tarafından
Falcılar önce ağzından laf alır sonra atarlar. Eltinin fesat olduğunu nereden biliyormuş yahu inanmayın bu tür şeylere. Kendince yorumluyor saçma *****. Bak eltininde günahına giriyorsun. Fal lanetliyor efendimiz (sav) 
0 oy
(2,308 puan) tarafından
Kahve falı mi baktirdin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 376 göst.
0 oy
2 cevap 63 göst.
10 Kasım 2023 Aile kategorisinde Sulemhmt (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
12 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sulemhmt (731 puan) tarafından soruldu