0 oy
302 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İki çocuğum var şükür.Allahım sağlık sıhhat versin siz ??

22 Cevaplar

+2 oy
(3,333 puan) tarafından
Evlenmeden önce 4 isterdim hep 2 oglan 2 kız olsun diye. Suan 1 kızım var. Allah ona ömür versin canim başka düşünmüyorum
(3,895 puan) tarafından
Amin cnm.
(5,021 puan) tarafından
Bu ben :D
(3,895 puan) tarafından
Bn üç çocuk düşünüyordum. :)
-Reklam-
+1 oy
(7,282 puan) tarafından
İki oğlum var 3 istiyorum bazen ama o piskoloji yok bende 
(3,895 puan) tarafından
Destek olan olsa bnde tamam ama eşim yeterli diyor zaten ikiye bakamıyor.Kaynanam hasta annem babam yok.
(7,282 puan) tarafından
Destek oluncada karışan çok oluyor oda iyi deyil bence
(3,895 puan) tarafından
Evet öylesi de var.
+1 oy
(3,479 puan) tarafından
Bir oglum var kizim da yolda baska dusunmuyorum iki cocuk istiyordum zaten.
+1 oy
(1,271 puan) tarafından
1 oglum var 3 tane cocugum olsun isterdim kiz erkek farketmez 
+1 oy
(13,889 puan) tarafından
1 oğlum var 1 kızım olsun isterim hayırlısı bakalim
0 oy
(99 puan) tarafından
6 aylık bir tane kızım var ben iki çocuk düşünüyorum onu da kızım 4 ya da 5 yaşına gelince
(3,895 puan) tarafından
Araları üç yaş olsun bn öyle yaptım uzman tavsiyesi de böyle bnde tavsiye ederim ❤️
(99 puan) tarafından
Araları 3 yaş olunca bı sıkıntı yaşadınız mı annem de 3 yaş olsun diyor kızım zor bı bebek o yüzden gözüm korkuyor
(3,895 puan) tarafından
Kafaları uyuşursa birlikte oynarlar bnmkiler biraz büyüdü cinsiyet ilgi alanı farklı hep kavga bildiğim birkaç kişi var bu yaş aralığında çocukları var çocuklar iyi anlaşıyorlar.
(3,895 puan) tarafından
Tuvalet eğitimi biraz sıkıntı olur gerisi Allah'ın takdiri :)
(99 puan) tarafından
Tuvalet eğitimi çok korkutuyor zaten ya
0 oy
(2,588 puan) tarafından
Bir kızım bir oğlum var Rabbim akıl fikir ruh ve beden sağlığı versin . Düşünmüyorum başka.  
(3,895 puan) tarafından
Amin cnm
Sağlık önemli cümlemize ❤️
(2,588 puan) tarafından
Doğurmaya 23 te falan başlamış olsam 4 cocuk isterdim ama :) maddi manevi gücüm yeterli olacaksa tabiki
(3,895 puan) tarafından
Bnde 24'te başladım ama yaş ile alakalı değil biraz sabrın yanında şu zamanda özellikle maddi güç gerekiyor.
(2,588 puan) tarafından
Yas da önemli kuzum . Yaş ilerledikçe sabır güç tahammül azalıyor. Yaşım 32 biri 3 biri 2 yaşında evlatlarım düşünsene 3 sene beklesem 35 kim uğraşacak o saatten sonra
(3,895 puan) tarafından
Bnm bir tanıdık 36 yaşındayken diğeri 40 yaşında doğurdu.Ama haklısın 35'ten sonra bnde dogurmam.Hatta 30 olucam bu saatten sonra düşünmüyorum.
0 oy
(10,497 puan) tarafından
2 çocuğum var çok şükür 3. İstiyorum ama bu koca böyleyken yok 
(3,895 puan) tarafından
Hep kocalar yüzünden düzgün adam yok.Ne bahtsız karılarız. :(
0 oy
(12,960 puan) tarafından
Bir oğlum var evliliğime güvenseydim bir de kızım olsun çok isterdim 
(3,895 puan) tarafından
Aynen bacım bnde adama güvenmiyorum.
0 oy
(1,082 puan) tarafından
2 çocuk en fazla. Kızım 15 aylık bazen öyle bir dereceye geliyorm ki bi daha asla çocuk yapmam diyorm bir bana yeter diyorm. Bitane kardeşi olsn çok isterim. Ama gerçekten bazen çok bunaliyorm. Tek çocuğa bakamıyorum iki çocuğa nasl.bakcam diyorm. Evlenmeden önce 3 çocuk diyodm.  Şimdi en fazla 2 yeter diyorm 
0 oy
(7,235 puan) tarafından
4 yasinda oğlum var bide kızım olacak inşallah dahada düşünmüyorum  Rabbim kaldıramayacağım yük vermesin. Isteyenlere versin
(3,895 puan) tarafından
Amin.
0 oy
(8,141 puan) tarafından
Bir kızım var hamileyim tekrar kızım olacak 2 tane yeter diye düşünüyorum bakabileceği kadar yapılmalı çocuk 
(3,895 puan) tarafından
Aynen cnm maddiyat gerekiyor.
0 oy
tarafından
İki oğlum var Allah ömür verirse 10 yıl sonra isterim:)
0 oy
(169 puan) tarafından
Allah bağışlasın benim 3 ama araları 8 yaş hepsinin artık dusunmuyom
(3,895 puan) tarafından
Allah bağışlasın cnm :)
(169 puan) tarafından
Amin cümlemizin
0 oy
(328 puan) tarafından

Kızım olucak. Ama 3 çocuk isterim kızdan sonra erkek sonra bi tanede kız:)yani 2 kız 1 erkek. Allah nasib ederse tabi zor şu zamanda cocuk büyütmek. Allah hem maddi güç hem saglık versinde hepimize evlatlarımızı istedigmiz gibi büyüte bilelim

(3,895 puan) tarafından
Amin cnm.
0 oy
(1,761 puan) tarafından

4 çocuğum var.. 2 oğlan 2 kız .. gönlümden hep böyle geçerdi Rabbim de verdi.. <3 Rabbim hayırlı uzun ömürler versin hayırlı evlat olsunlar 

(3,895 puan) tarafından
Amin cnm. ❤️
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Hayaller 5 cocuk, sonra ilk çocuğu yapınca akillandim :D tek erkek çocuğum var 5 çocuğa bedel :D
(3,895 puan) tarafından
Allah sağlık versin. :)
0 oy
tarafından

1 tane 6 aylık kızım var Allah canını sağ etsin Allahım olmayana da nasip etsin inşallah çok güzel bişey bana 1 yeter ağzımada yüzümede yeter ben rahatlığı uykuyu seven insanım bacım yeterrr yeterrr:D:D biyere çıkarken elim kolum dolu çıkıyorum bez kıyafet mama vs.. Ben elim kolum doluluğuda sevmiyorum boş olacak heryerim :D

0 oy
(12,592 puan) tarafından
maşallah iki meyveyi de tattırmiş

kızım var oğlum olacak bende bi duracam bklm doğumdan sonra
(3,895 puan) tarafından
Sağol cnm ❤️ kız oğlan yeterli :)
0 oy
(547 puan) tarafından
1 kız evladım var çok şükür başka düşünmüyorum ama malesef eşim benle aynı fikirde değil 

İlgili sorular

0 oy
89 cevap 888 göst.
0 oy
27 cevap 240 göst.
28 Ocak 2024 Aile kategorisinde Fer000 (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 216 göst.

379,283 soru

11,353,025 cevap

34,824 kullanıcı

...