+1 oy
773 göst.
Diğer kategorisinde (5,389 puan) tarafından

image

1 70 boy 56 kilo yani herkes diyor iskelet gbisin ne bekarken de 54 falan evlendim de doğum yaptım hamilelik te 70 e kadr geldim ama hiç belli etmiyordu puff birden gtti kilolar smdi yine eridim herkes dalga geçiyor geçen gün kadın parkta dyordu kocan bişey demiyormu eşim de hiç zayifsin falan asla demez vala nasıl kilo Alaçam yaa annemler artık psikolojimi bozmuş:(

29 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Zayıf diyenin gözü kör heralde. Gayet normal ideal bi kilo duruyor. Kesnlkle zayıf değil 
(5,389 puan) tarafından
Yaa saol cnm
-Reklam-
0 oy
(1,048 puan) tarafından

• :DBence iyisiniz herkes şişmanım diye üzülür siz zayıfım diyee
(3,557 puan) tarafından
Zayiflara da psikolojik baski cok yapiliyor
(5,389 puan) tarafından
Vala iyimiyim gercekten keçiboynuzu tozu falan var karisim kilo almak için teyzem syledide dene diye braz alım dedim ya
(1,048 puan) tarafından
Bende annemlere gittiğimde aynı oluyorum ;⁠) çokmussun iyice zayıflamıssın falan en iyisi takmamak
0 oy
(3,557 puan) tarafından
Ya hafiften alsan bu seferde kilolu muamelesi yapiyorlar sen kendini nasil mutlu ve saglikli hissediyorsun o onemli millete bakma
(5,389 puan) tarafından
Alamıyorum ki hiç benm boyum uzun bir iki kilo alsamda yine zayıf dyorlar düşün 70 kiloya geldim hamilelkte yine bana zayıf dyorlar di
(3,557 puan) tarafından
Ulkede kadinlarin boy ortalamasi dusuk canim o yuzden genelimiz bodur ve tombik ben mesela 1.55 boyum iki kilo alsam balik etli gorunuyorum herkes oyle kadinlar gormeye aliskin oldugu icin fit birini gorumce de kilo al diyorlar :) kilon normal bence
(2,479 puan) tarafından
Semantin son yorumdaki tespitin 10 numero gerçekten :D
(3,557 puan) tarafından
Öyle :)
0 oy
(8,379 puan) tarafından
Yooo öyle çokta zayıf durmuyorsunuz 
(5,389 puan) tarafından
Valaaaa
0 oy
(12,861 puan) tarafından

1.67 boy 46 kiloyum sen yine benden çok çok iyisin :D

(12,861 puan) tarafından
Metabolizmam çok hızlı çalışıyor iki gebelikte de 20 kilo aldım ikinci doğumdan sonra 15 günde verdim 20 kiloyu yemek de abur cubur da çok yerim ama kilo alamıyorum maalesef
(5,389 puan) tarafından
Ayniii alamiyorim evet hergun büyük WC cikiyorim
(400 puan) tarafından
Ayy bende oyleyım hergun cıkıyorum :))) ve kılo da alamıyorumö
(5,389 puan) tarafından
Sen çok zayifsin kız teyzem bir tarif söyledi onu deniyceem 60 olsam bna yeter ya keçi boynuzu tozu süt birde bal bir çay bardağı na birer tatlı kaşık at sabah akşam aç karnına iç dedi bir kız öyle çok zayifmis almış bende deniyecem sende dene istersen
(12,861 puan) tarafından
Tamam canım bende deniyim teşekkür ederim :)
0 oy
(7,258 puan) tarafından
Gayet normal görünüyorsun napacaksiniz kiloyu 
0 oy
tarafından
Yoo gayet iyisin ben oluyim ozaman 1.63 boy kilo 48
tarafından
Deneyim canım Keçiborlu zaten çok faydalı bişey aklımda bulsun aç karina mi iciyorsun bunu
(5,389 puan) tarafından
Ben daha başlamadım keçiboynuzu tozu unutma ve val ikisinden birer tatlı kaşığı bir çay bardağı süt koyuyon sabah akşam aç karnına iciyon vala teyzem syledi bütün hastalıklara sifaymis bende aşırı kansızlık vitaminszlk var ilaç kullanyorim bende icecem
tarafından
Denicem bunu aktardan alabilirmiyim tozu
(5,389 puan) tarafından
He he kız teyzem aktarda al dedi yanlış anlama sen çok zayfsn 55 fln nysede 48 aşırı az ben orta okuldayken o kilodaydim vala evlndkten snra 50 56 arası şuan 56 ym mesela 60 olsam bna yeter
tarafından
Ben evlendiğm zaman 45 kiloydum canım :D ama çok zayıf durmuyorum bende kemik gibi değil yani
0 oy
tarafından
3 çocuk doğurdum yine alamadım 1.62 boy 50 kilo alamıyorum napim genetik demekki annemde zayıf 
(5,389 puan) tarafından
Ayy aynii valaah
0 oy
tarafından
Kıyafeten anladım bacım kemiklerin sayılıyor 
(5,389 puan) tarafından
Allaşkina gerçekten mi
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Ah ah keşke bende senin gibi olsam manken gibisin boşver sen onları 
(5,389 puan) tarafından
:) vala bir arkadşim da öyle dedi keşke aynı sen gbi olsam dyor bilmiyorum ki dedim bı üç dört kilo alsam
0 oy
(7,624 puan) tarafından
Gayet normalsin bende kırk kilo falan diye açtım baktım ama sen zayıf sayılmazsın bence.
0 oy
(3,894 puan) tarafından
Boyunuza göre az sanırım kılon ben 10 cm kısaym daha kilpkuyum ama zayıf görunuyırum. Fotoda iyisiniz ama blemedım
0 oy
(689 puan) tarafından
Keşke demek istemiyorum ama senin gibi olmak isterdim düz her tarafım istediğini ye iç hiç belli etmezsin doğumdan sonra göbek aldı gidiyor
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Bende 169 boy 58 kiloyum banada herkez kilo al der 

Ama bı elbise giysem hepsi ayy keşke bende senin gibi olsam derler sjsnns 

Takmaaaa 
0 oy
(12,709 puan) tarafından
heçde bile tam formdasın yeterki sen kendini beğen kine ne
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Yok be bence gayet iyi duruyor. İnsanlar çok bildiklerini sanıyorlar. Çekemediklerinden diyorlardır. Kilo iyi birşey değil zaten, hasta olunca bile hemen zayıfla diyor doktorlar. Bence takma kimseyi bu konuda 
0 oy
(1,174 puan) tarafından
Zayıf olsan yüzün gözün çökmüş kemiklerin sayılıyor derler , kilo alsan hamile misin derler , derler de derler . Nasıl mutlu oluyorsanız o kilo da kalın. Gayette normal bence kilonuz oldukça fit duruyor.
0 oy
(48,713 puan) tarafından
bana da al diyorlardi al aldimda ne oldu damacanaya döndum alma kal 
0 oy
(809 puan) tarafından
Bende siskoyum doğum sonrası nahhh kilo verebiliyorum ksksksmsm
(4,216 puan) tarafından
Ayyy aynı benn cok güldüm ahahjaj
0 oy
tarafından
Ayyy gayet iyisin halt etmiş onlar keşke bende öyle olsam

İlgili sorular