0 oy
596 göst.
Moda kategorisinde (45 puan) tarafından

Hanımlar selam

Hastanede doğumdan sonra giymek icin bu tarz pijama takimlarina bakiyorum nasıl sizce. Bide herkes koyu renk al diyor fikriniz nedir

image

image

22 Cevaplar

0 oy
(4,646 puan) tarafından
Çok güzel bende siyah aldım
-Reklam-
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Üstteki düğmeli kolay olur canım, koyu alman daha iyi ben sezeryan oldum pijama takımım pembeyi hasta bezi takmama rağmen pijamam kirkenmişti en az 2 takım al yanına nolur nolmaz 
(45 puan) tarafından
Aynen düğmeliler hoşuma gidiyo
(3,527 puan) tarafından
Aynen canım hem modeli hoş hemde emzirirken rahatlık olur
0 oy
(9,961 puan) tarafından
Nedne koyu renk benimki bebek mavisiydi beyaz cizgili çok guzeldi. Bide pembe almistim yedek icin oda cicekliydi
(45 puan) tarafından
1 tane siyahim olur digerlerini renkli alcam
(9,961 puan) tarafından
Dugmeli al birde mutlaka emzirmede cok rahat oluyor
(7,768 puan) tarafından
Kan geçer diye canım belli olmasn diye
0 oy
tarafından
Güzellermiş canım bende koyu renk alacağım. Çok pijama gibi dursun istemiyorum kendimi daha iyi hissetmek için :)
(45 puan) tarafından
Aynen bakıyorum daha 2 ayim var
0 oy
(10,221 puan) tarafından
Düğmeli nin kumaşı incecik canım yakası baya derin bilgin olsun. Ben bir pembe bir lacivert aldım ilk çıkınca lacivert giydim ertesi gün foto çekerken pembe giydim
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Altı koyu olsun üstü cıvıl cıvıl kan falan geçerse belli olmasn diye demişlerdir
0 oy
tarafından
Çok güzeller bende koyu kırmızı yada siyah düşünüyorum aslında siyah mademki tutuyon cıvıl cıvıl seyelr al diyorlar ama benim gönlüm hep siyah ❤⚘
0 oy
tarafından
Önü düğmeli olsun canım emzirirken falan kolaylık oluyo renk bilmiyorum bana kimse koyu renk al demedi niye koyu renk al diyolar ki
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Canım koyu renk iyi olur ben açık renk aldım pişman oldum sütüm akıyordu çok belli oluyordu kanamam geçti pijamaya bide düğmeli alsan senin için pratik olur
0 oy
tarafından
Benm o ustekindendi halada kulaniyirum cok rahat
0 oy
(920 puan) tarafından
İlki güzel bende koyu renk aldım kanama falan olucak nolur nolmaz
0 oy
tarafından
En ıyısı cnm bnde koyu renk almştım 
0 oy
(725 puan) tarafından
Üsttekinin aynısından aldım kırmızı siyahlı benim iyi oldu düğmeli olması felan rahattı 
0 oy
(880 puan) tarafından
Bende koyu olandan almıştım 
0 oy
tarafından
Benim de aldığım o siyahlıya benziyor lacivert ama. 

Koyu mantıklı bence kan falan geçerse diye... Düğmeli veya emzirme özellikli almak kolaylık sağlar. 
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Bende gri almıştım güzel canım 
0 oy
(321 puan) tarafından
Ay ben Pudra pembe almıştım da herkes kız mı doğurcan diye sormuştu ne alakaysa. Rengin ırkı mı var ya. Siyah hoş duruyor
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Normal doğumsa etekli al canım bitane 
0 oy
tarafından
Dugmeli al digerini zor kullanirsin bazen sicak oluyo ben bildugin atletle gezdim bide renk secimi sana ait kan bulasirsa koyuda olsa acikta olsa degismek zorundasin o yuzden begendigin rengi al
0 oy
(1,654 puan) tarafından
Koyu renk ve onu dugmeli olsun canm dugmeliler emzirirken kolaylik sagliyor

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 324 göst.
16 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Asli_aydmr (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 278 göst.
13 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulcan58_59 (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 166 göst.
15 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenianne_tugce (1,268 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 111 göst.

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...