0 oy
319 göst.
Moda kategorisinde (469 puan) tarafından
Merhabalar ben fon perde alıcam yarın ama hiç bir fikrim yok. Koltuklarım krem ve antresit rengi olacak. Halı da krem rengi düşünüyorum. Tül sade ve beyaz düşünüyorum. Fon antresit rengi yapsam odayı çok boğar mı acaba? Veya hangi renk ve model yaptırsam uyar? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu arada odada 2 pencere var. Önerebileceğiniz bir model veya renk var mı? Sizinkilerin fotoğrafı da varsa atabilir misiniz? Fikir olsun bana. Şimdiden teşekkür ederim 

12 Cevaplar

0 oy
(469 puan) tarafından

En İyi Cevap
Resim ekliyemedim hata veriyor 
-Reklam-
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Bence açık renk olsun onu bilir onu söylerim, birazcık bile koyu olsa odayı kötü gösteriyo, kasvetli, karanlık yapıyo, ben fon perdeleri çıkardım koydum koltuğun altına, ev daha ferah şuan 
(469 puan) tarafından
Yaa ben de öyle düşünüyorum. Antrasit rengi uyuyor ama oda çok kasvetli olur dediğiniz gibi. Peki hangi renk uyar sizce
(3,452 puan) tarafından
Koltuğun modeli falan nasıl varsa fotosu atsana
(469 puan) tarafından
Atmaya çalıştım olmadı. Hata veriyor :(
0 oy
(472 puan) tarafından
Ben lacivert aldım fonu . Beyaz tül . Halı mavi gri . . Kanepelerim bej antrasit. Mavi bı gül buketi aldım vazoya koydum . Bı tane halimda . Var lacivert lila karışık . Oda çok yakışıyor odaya . Yazlık makineye atilandan 
(469 puan) tarafından
Fotoğraf atabilir misin canım zahmet olmazsa? Bana da fikir olur
(472 puan) tarafından
Attim canim burda halı görünmüyor
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Canım koltuklarım krem rengi halım beyaz perdem de keten beyaz fon ise de antrasit gri neden dersen de yemek masam köyü renk ve 2 sandalye lacivert 4 tane de gri var
(469 puan) tarafından
Fotoğraf atabilir misin canım zahmet olmazsa? Gözümde canlandıramadım çok:)
(2,104 puan) tarafından
Canım fonları çıkarttım yaz geldiği için ama bulursam atayım olur mu
(469 puan) tarafından
Tmm olur canım
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Bacım andezit alırdım ben olsam ama açık tonlarindan al biraz iyice köyü olmasın ve ya şimdi şeyler çıkmış iki.renkli fonlar görüyorm bazen mahallede perdeci de güzel duruyor krem andezit yapabilirsin gecisli
(469 puan) tarafından
Evet canım 2 tenli olanlar da çok hoşlar. Bakayım canım inşallah güzel bir şey bulurum
(4,431 puan) tarafından
İnşallah canım Allah gönlüne göre versin şimdiden güle güle kullan:)
(469 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah canım ♥️
(4,431 puan) tarafından
Sendendecanım,❤️
0 oy
(446 puan) tarafından
Antrasit yaptırıp pisman olan biri olarak kesinlikle açık renk yaptırmanı öneririm. Antrasit bi süre sonra boğmaya başlıyor hele ki kapalı havalarda söküp atasım geliyor
(469 puan) tarafından
Ayy iyi ki okudum bu yorumu. Yoksa bir hata yapacaktım
0 oy
tarafından
Salon takımım seninle aynı koltuklarım krem antrisit masamın sandalyeleri de antrisit. Fonları  da antrisit çok güzel duruyo tam kombim oluyo o şekilde şuan müsait değilim olsaydım resim atardım.
(469 puan) tarafından
Ayy olunca atabilir misin canım zahmet olmazsa. Bugün alıcam da fonları çok makbule geçer atarsan
tarafından
Şimdi gördüm mesajini canım fonlarını almadiysan hemen çekip atayim?
(469 puan) tarafından
Yok canım almadım. Çünkü karar veremedim. Yarın yine çıkıp bakıcam. Eğer atabilirsen çok iyi olur
tarafından
Şimdi atıyorum canım
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Krem tonlarında al bence ve sade olsun desenli nakışlı değil kullanışsız olur 
(469 puan) tarafından
Evet canım sade düşünüyorum. Krem tonlarına da bakıcam ♥️
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Bence hiç fona mona para verme etrafimda herkes bir hevesle diktirip en fazla 1 yıl kullanıyor sonra katlayıp kanepe veya bazanin altına koyuyor ben hiç diktirmedim mesela dümdüz tül daha ferah temiz ne kadar üst üste perde o kadar toz demek 
(469 puan) tarafından
Çok hevesim var ama :))
0 oy
(472 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Gri lacivert ipek bı halı var. Bu fotoğraf ta yok
(469 puan) tarafından
Maşallah canım çok güzelmiş. Teşekkür ederim fotoğraf attığın için de zahmet verdim :)
(472 puan) tarafından
Antrasite en çok lacivert yakışıyor . Ben çok baktım canım yine sen bilirsin
(472 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim ne demek
(472 puan) tarafından
Kremit rengide var ama ondan çabuk sıkılırsin
(469 puan) tarafından
Laciverti de yazdım aklımın bir köşesine. Teşekkür ederim ☺️♥️
0 oy
(2,393 puan) tarafından

Çok boğar koltuklarımin biri açık gri biri koyu gri fonum da griydi aşırı boguluyordum bende yeni fon aldim eve bi sicaklik geldi böyle olunca

image

(469 puan) tarafından
Maşallah güzelmiş canım. Haklısın fon perde resmen odanın havasını değiştiriyor. O yüzden koyu renk almaktan vazgeçtim
0 oy
tarafından

Bak canım benimki böyle bence gayet güzel duruyo ama zevk meselesi tabiki 

image

image

tarafından
Fonlarım akşam çektiğim için koyu çıkmış ama koltuklarımla aynı renk
(469 puan) tarafından
Gayet hoş görünüyor canım maşallah. Bir fon beğendim bugün bu renk ama desenliydi. Odayı boğar mı diye tereddüt etmiştim ama çok güzel görünüyor fonların. Ben de alırsam böyle sade alıcam desensiz. Çok teşekkür ederim tekrardan ♥️
tarafından
Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana ❤️ Çok teşekkür ederim bu arada çok daha güzelleri sizin olsun. Düz herzaman en iyisi modası gezçmiyor hiç ☺️
(469 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah canım ☺️☺️☺️
tarafından
Amiinnn

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 281 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ruya123 (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 160 göst.
22 Kasım 2023 Moda kategorisinde Elisaa_00 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy