+1 oy
755 göst.
Aile kategorisinde (242 puan) tarafından
Dünden beri çok post açıyorum biliyorsunuz konuyu az çok, eşim aldattı galerisinde fotoğraf yakaladım kadını öğrendim kuaförlük yapıyormuş evliymis ve iki çocuğu varmış, kadın beni aradı bana yalvardı hata yaptım dedi o benim peşimi birakmadi sürekli tehdit ve şantaj yaptı dedi.neden görüştün dedim bana kendini bekar olarak tanıttı sonradan evli olduğunu ogrendim görüşmek istemedim ama malum görüntüler atmistim dedi bikinili ve havlulu atmış, bunları kullanip beni zorladi, evimin kapisina geliyordu dükkanımı basiyordu dedi. Evde birtane kurusıkı vardı onu alıp kaç kere korkutmuş kadını. Nasıl biriyle evliymisim ben gerçekten iğreniyorum kendimdende. Sen dedim neden yaptın 14 yıllık evliligimde eşim tarafından sürekli aldatıldım ve bir piskolojiyle yanlışa düştüm ama böyle birine denk geleceğim aklıma gelmezdi dedi. Ağlıyor yalvarıyor iki çocuğum var mahfolurum biterim. Kocama kalmaz amcalarim öldürür beni. Nolur yapma diyor. Allah'ım neyin içine düştüm bilmiyorum

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sakın kadina acıma. Kendisi evli niye bu boku yiyor madem. Tüm suç esinde değil. Kadin da bi o kadar suçlu 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben olsam acımam ama seni bilemem 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 651 göst.
7 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Ruyaaaa (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 490 göst.
0 oy
11 cevap 536 göst.