0 oy
650 göst.
Aile kategorisinde (27 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Eşimin daha önce msjlaşmalarını yakalamıştım bende dün ona dedim hiç utanmadın'mı beni aldatrken bana dediği şey. Msj aldatıl'ma sayılmaz başka biriyle yatınca aldatılma sayılıyormuş, beynimden vurulmuş döndüm bişey diyemedim. Yapan yine yapar buna kanaat getirdim . Diyeceksiniz" neden hala onunlasın iki çocuğum var. oğlum 8 aylık ailem arkamda değil şimdi boşansam çocukalrımı kime bırakıp çalışayım sadece büyümelrini bekliyorum. Keşke ailem bana dese gel senide çocukalrını'da kabul ederiz, koşa koşa giderim, annem bana diyor (çocuklarını) bırak gel. ben nasıl dayanırım, 8 aylık bebeği nasıl sütten kesip gideyim ne yapıcağımı bilemiyorum 

19 Cevaplar

+5 oy
(2,291 puan) tarafından
Allah allah sen mesajlassan ayni şey gecerli mıymış sorsaydin bi
tarafından
Bende aynısını diycektim
(1,862 puan) tarafından
Tam bunu yazacaktım
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Esin s.erefsizmis zaten ona diyecek bir sozum yokta, annen nasil birakmana musaade ediyor onu anlayamadim ya. Oysaki annen bakar cocuklarina sen calisirsin gul gibi de gecinirsin. Yazik uzuldum gercekten
(644 puan) tarafından
Zaten aileler covuklsrinin arkasimda olmadiklari icin bu kadin cinayetleri ve binbir turlu olay Allahim.yardim etsin boyle kadinlara ve bans
+1 oy
(14,079 puan) tarafından
Seni aldatması kötü olmuş keşke hiç bir kadın bunu yaşamasa ama malesef bazı erkekler yapıyor sen eşin için değil öncelik çocukların için duruyorsun bunu anladım sonrada arkanda kimse olmadığı için eli kolu mahkum durmak zorundasın işte annelik budur kuzum evlat için kendinden vazgecmek ALLAH yardımcın olsun kocana akıl fikir versin inşaallah hic bir kadın aldatilmaz çok zor bir durum
0 oy
tarafından
Allahım nasıl aileler var yarabbim Allah hepini islah etsin,
0 oy
tarafından

Hıh hemen kılıfınıda hazrlamis aynisi sen yapsan hemen koyar kapiya ama dimi ahh şu erkekler :angry:

0 oy
tarafından
Asla çocuklarını bırakma Asla ömür boyu vicdan azabı ile yaşarsın ben bosandigimda mecbur olarak bir süreliğine bıraktım ne yaşadığımı bir ben bilirim bir Allah 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
O zaman bende mesajlasabilirim sorun değil deseydin 
0 oy
tarafından
Tabiikide cocuklarini birakmiyacaksin. 
0 oy
(83 puan) tarafından
E sende deseydin bende mesajlaşayim o zaman nasılsa aldatma saymıyor 
0 oy
tarafından
Eşin srfsizin önde gideni ama annene de yazıklar olsun yazık bir anne olarak dediği şey çok kötü
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ozman bende konuşayım de madem aldatma oluyor ya de bakm ne dicek biz yapsak katliam çıkar savunmaya bak işte erkek beyni allhim sabır 
0 oy
tarafından

Bı söz okumuştum: seni fikrimde bile aldatmadim diyordu. İşte sözde  onu soyleyen de erkek  bunu söyleyen kocan da erkek. 

Onu Allah'a havale et de annen de bir anne sonuçta seni bırakır mıymış ki senin evladını birakmani istiyor. Gerçekten çok şaşırıyorum burda okuduklarima
0 oy
(1,950 puan) tarafından
İletişim varsa aldatma vardir. Psikologlar diyor.
0 oy
(1,766 puan) tarafından
ALLAH YARDIMCIN OLSUN
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Madem sayılmıyor sende yaz önüne gelene o Zaman 

Pi...ce bak sen
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Doğru söylemiş Yargıtay mesajlasmayi bildiğim kadar aldatma saymıyor hiç gorusmemisse yuzyuze
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Allah aileme vicdan versin
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Evlendigimiz ilk yıl ben de aynı şeyi yaşadım. Büyük kavga çıkardım duyan da sanki birlikte olduk zanneder  dedi iyice deliye döndüm. Aradım annesini al oğlun böyle böyle yapiyo bi de beni haksız çıkarma çabasında bi daha olursa olacakların sonucunu siz cekersiniz dedim gidecek yerim yoktu bir yere gitmedim ama  uzun bi süre de konuşmadım eşimle burnundan geldi. Ondan sonra da olmadı çok şükür.  Bi sen mesajlaş bakalım o  aldatma sayılıyor mu  sayılmıyor mu  h.ayvan herif 
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Aldatma zihindedir bedende değil bedensel tatmin içindir genelde ama aklında biri varsa ve sen evliyken başkasini düşünüyorsan kahpeliktir bu aldatmak budur asıl illa yatmana gerek yok bu aldatma degilmis yani öylemi saçmaliga bak 

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 754 göst.
4 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Masallarulkesi_ (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 559 göst.
24 Haziran 2020 Aile kategorisinde -M.E s MoM- (847 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Citipiti (2,485 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.