+1 oy
352 göst.
Diğer kategorisinde (640 puan) tarafından
Instagramda falan görüyorum, özeniyorum. İnsanlar çarşı,pazar,tatil,piknik vs. hep bi yerlerdeler. Çok bi şey değil ya bir akşam da şuradaki cocuk parkına çıkıp otursak boş boş oturayım ona da razıyım. Ben canim çok sıkılıyor diyorum eşim koye gidelim o zaman bi kac gün kalırsın. Tamam gidiyorum kalıyorum ama orda da arkadaşları falan çağırıyor o oraya gidiyor ben cocuklarla yine yalnızım. Yani çok mu şey istiyorum. Geçen yıl arkadaşlarıyla bi kere pikniğe gittik o kadar. Yani 1 sene geçti üstünden. Siz ara ara da olsa cikar misiniz? 

36 Cevaplar

0 oy
(7,277 puan) tarafından
Ben ve çocuklar gidiyoruz eş ile sadece hastaneye arada deniz 
(640 puan) tarafından
Hastane ne için? Benim çocuklar küçük anca parka cikiyiruz biz de
(7,277 puan) tarafından
Çocukların konturolu vs için gidiyoruz

Biz parka bile gidemiyoruz sevmiyormuşşş bnmki
-Reklam-
0 oy
(2,314 puan) tarafından
Biz hergun disarlardayiz kuzum valla hem çocuk oyanliyo hem eşim seviyo küçük bir bahçemiz var hiç bişey yapamasak oraya ineriz 
(640 puan) tarafından
Çok şanslısınız bahçeli eviniz varsa. Biz apartta oturuyoruz ve duvarlar üstüme üstüme geliyor
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Her yere birlikte gideriz söylemelisin açık açık yani bazıları  degisik ya
(640 puan) tarafından
Söylüyorum işten geldim yorgunum hep aynı cevap. Bazen diyor hadi yemeğimizi yiyelim çıkalım biraz yemek yiyip cay içmesi zaten 2 saat cocuklar uyuyor
(5,240 puan) tarafından
Hayir o şekilde konusmuycaksin bende seninle cocuklarimla gezip zaman geçirmek istiyorum herkes yorgun oluyor çalışıyor bahanesini bak oyle bisey yok yani
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Eşiniz aile kavramını tam idrak edememiş. İsteğinizi net ifade ediyor musunuz sadece beklemeyin. Biz bazen evde ne varsa yanımıza alırız gideriz parkta yeriz. Biraz zaman geçince ben darlıyorum Bayadır Bi yere gitmedik diye. Bazen il merkezine kadar gideriz çarşı da bir iki tur atar döneriz 
0 oy
(99 puan) tarafından
Vakit buldukça bizde gideriz bazen çekirdek kola alırız gideriz bir parka otururuz evimiz müstakil bahçede de oturuyoruz ama yine de parka gidip oturmak daha çok hoşumuza gidiyor 
0 oy
(2,399 puan) tarafından
Senden beteri var bizde 7,24 evdeyiz ben kendim çıkarım her yere çocukla oda evde tek oturur öyle boş adam çooook
(7,277 puan) tarafından
Aynı benimki bahanede yorgunum diyor demi
(640 puan) tarafından
Çalışmıyor mu kuzu esin? Çalışmadığı gün bile gider sanayiye oturur ne anliyorsa. Geçen pazar zorla vocuklarla parka gönderdim ben de ev temizleyim dedim 20 dk sonra geldi çocuklar durmuyor diye. Nasıl duymuyorsa biz bi gideriz en az 3 saat parktan gelmek istemezler
(2,399 puan) tarafından
Bizimkide bahane bile yok tek dediği otur ne işimiz var :) izinli günlerde de evdedir çıkmayı sevmiyor sanırsam bende tam tersiyim
(7,277 puan) tarafından
Bende seviyorum ya çocuklarla evin icine tıkılı kalıyoruz
0 oy
tarafından
Biz devamlı hep çıkarız çünkü eşim sıkıldığımın farkinda. Çocukla aksama kadar evdesin ikiniz de sıkılıyorsunuzdur der hep o yuzden devamli gezeriz. Esin düşünmüyor canim. Güzelce anlat bunaliyorum de. Biz geziyoruz, sohbet ederiz, yemek yeriz iyi olur
(640 puan) tarafından
Ya cocuklar yokken öyleydi evde tek başına sıkılıyorsun der çıkardık. Çocuklar olunca evde hapisim sanki arada koye de gitmsem herhlade kafayı yerim
tarafından
Canim cocuklar da sıkılıyordur. Bi avm ye yemege de mi goturemiyor
(640 puan) tarafından
İşte çocukları ben parka çıkarırım üç bazen dört saat kaliriz. Parka gelen çocukların anneleriyle sohbet ederiz. Çocuklar da oynar. Yemek, avm falan yok yani
tarafından
Ben de 1.5 saat oynatirim parkta canim 3-4 saat çok değil mi :)
0 oy
(12,945 puan) tarafından
Biz market market dolaşıyoruz o konuda haksızlık edemem :)
(640 puan) tarafından
O da iyiymiş:) :) Hangisininde ne hesaplı iyi bilirsin sen o zaman :)
(12,945 puan) tarafından
Evden sıkıldık gezelim diye çıkıyoruz ama en büyük sosyal aktivitemiz market gezmek oluyor:)
0 oy
tarafından
Sık sık çıkarız 
0 oy
(552 puan) tarafından
Ailelerden baya uzağız sadece eşim oğlum ve ben varız mecburen birlikte vakit geçiyor eşim de gider tanı ara ara bir yerlere ama genelde akşam yürüyüşe çıkarız birlikte hafta sonu oğlanı parka götürürüz

Arabayı bile ailecek yıkamaya gidiyoruz ☺️
(640 puan) tarafından
Masallah size Allah muhabbetinizi artirsin
(552 puan) tarafından
Ama bizde de aşk yok kuzum asker arkadaşı gibiyiz malesef
(640 puan) tarafından
Neden öyle kuzum evlilik dedigin mecburi yürümez ki...  Her ikiniz de mi bu sekildesinjz tek taraflı mi?
(552 puan) tarafından
Tek taraflı canım eşimin işi asiri stresli o yüzden çok üzerine gitmiyorum izinlerde balayı yapıyoruz ☺️
0 oy
(9,000 puan) tarafından
Bir buçuk yıldır eşim 2 işte çalışıyordu cikamiyoduk bir yere 1l ay önce ek işi bıraktı şimdi bizi tutabilene aşk olsun :D dediğin gibi evin assaginda park var çayımı kahvemi termosa doldurup gidiyoruz bir cips çekirdek çocukları şal parka ohh miss
(640 puan) tarafından
Gerçekten ohhh miss
0 oy
tarafından

Canim seni üzmek için deniyorum ama şuan eşim işten geliyir ve millet bahçesinde piknik yapacağız

Diyeceğim oki keşke erkeklerin hepsi ince düşünceli olsalar kadınları biraz anlasalar 
(640 puan) tarafından
Afiyet olsun bol muhabbetiniz olsun. Ne üzülmesi mutlu oldum sizin adiniza
tarafından
Teşekkür ederim canım inşallah sende çok mutlu olutsun
0 oy
(3,577 puan) tarafından
Sen program yapacaksın diyeceksin ki bu hafta sonu pikniğe gidiyoruz kendini ayarla ona göre kimseye söz verme yada bir akşam üstü hadi ben parka iniyorum sen de gel yürüyüş yapalım biraz beraber yada ne bilim sinemada güzel film vardi bilet aldım diyeceksin
(640 puan) tarafından
Bir de böyle deneyeceğim bakalim çok teşekkür ederim
0 oy
(5,883 puan) tarafından
Biz çıkarız. Çıkmak da lazım bence. Sadece evde olmaz. Park, piknik, tatil. Eşlerin birbirine vakit ayırması lazım. Farklı ortamlar iyi gelir genelde
0 oy
(472 puan) tarafından
Her hafta sonuç çıkarız  Hava sıcak İnsan evde zaten sıkılıyor genelde çok tutucu olan insanlar dışarıya çıkmayı sevmez para harcamasın diye Acaba sizinki de öyle mi
0 oy
(4,157 puan) tarafından
İyide insan zaten esiyle vcklariyle gezmicekse kimle gezecek ara ara degil herzaman cikilmasi gerek degilmi?  Biz her haftadonu illaki biyere gderiz. Avm cck oyun salonlari yada sahil mahil.  Hafta ici de aksamlari yazin park suan tatildeyiz . Nebilim zaten olmasi gereken bu degilmi. . Maddi durum imkan vermiosa bi cekirdek alip sahile yaprka cikilir yuruyus muruyus yapilir en kotu yani .
0 oy
(2,703 puan) tarafından
Sen benmisin acaba??

Bayramda bile bunun  kavgasini ettim hafta içi  isten gelir bize yorgun olur arkadaslari cagirsa  koşa koşa  gider biz deyince  yorulmuş 

Izni olur bigun iznim var der bi cikar aksama evin yolunu anca bulur ben artik kendim gezmeye basladim onada sana  ihtiyacim yok havasi verdim biri cagirsa  bende gidiyorum önceden  gitmezdim hep ondan atak beklerdim
(640 puan) tarafından
Sanırım sen ben ben de senim... Arkadaş deyince akan sular duruyor tabi yorgunluk falan da dinlemiyor. Ben de diyorum şu çocuklar biraz daha büyüsün kimseyi dinlemiycem çocuklarımla gezecem. Ama şimdi olmuyor biri 1 buçuk biri 3 yaşında kendim rezil oluyorum resmen disarda
(2,703 puan) tarafından
Iste tek farkimiz benim 3 yasinda bitane var

Ben gecen uyardim ya arkadaşların ya biz seçimini yap diye halada küsüz barışmış  degiliz ben ona trip atıyorum  o bana çünkü  oda cok kinci ama ben en  son kendi hatani bana yükleyemezsin  kendine gel diye bağırdım hic orali olmuyorum laf atiyo bakmiyorum
0 oy
(3,391 puan) tarafından
Parka kendim goturuyorum avmye hastaneye annemlere kayinvalidemlere dugunlere beraber giderim esim carsiyi sevmiyor onuda annemle giderim genelde ozel gunlerimizde guzel gezdirir ama 
0 oy
(5,016 puan) tarafından
Gideriz tabi. Hafta içi yorgun değilsek akşam çayımızı alıp yakınımızdaki parka gidiyoruz kızım oynuyor biz çay içiyoruz sohbet ediyoruz. Hafta sonu da görmek istediğimiz yer varsa oraya gidiyoruz yoksa deniz kenarına ya da yeşillik bir alana gidiyoruz. Öyle adam akıllı piknik gibi değil de atıyorum soğuk kahvemizi, sandalyelerimizi alıp gidiyoruz. Eşim mangal falan çok sever de ben pek sevmiyorum. Benim çıkasım yoksa eşim kızımı alıp götürüyor parka ben evde kafa dinliyorum 
0 oy
tarafından
Küçük bir ilçede olmamıza rağmen sürekli çıkarız . Zaten gezilecek bir yer yok ama mesela bigun yuruyuse çıkarız birgün market türü yaparız. Birgün parka gideriz. Birgün gölete gideriz. Öyle işte

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 413 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Havva4545 (714 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 504 göst.
4 Mart 2021 Aile kategorisinde Busenur (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 1,897 göst.
17 Nisan 2019 Kültür-Sanat kategorisinde Merveisra (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 350 göst.
14 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu

379,186 soru

11,350,753 cevap

34,818 kullanıcı

...