0 oy
350 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından
Kizlar merhaba,

butun hafta ctesi pazar gelsin diye beklerim ki ailecek birseyler yapalim diye. hep benim dememle olmazki biraz da esimin demesi gerekmezmi. bugun sözde cikacaktik yine evde kaldik. disari cikmaktan kastim da ben evde termosa cay demleyecektim birseyler hazirlayacaktim yesillikte temiz havada durup bebegi dolastirip gelecektik. butun hafta zaten hic birsey yapamiyoruz hafta sonu da bos bos ziyan oluyor. birtek ben miyim bu sekilde yasayan merak ettim dogrusu sizler neler yaparsiniz? ben esime demekten biktim desem de degismiyor yine evdeyiz. bir kere de kendi dese hadi cikalim sen de hava al diye ama yok. beraber ailecek birseyler yapmayi istemem yanlis mi sizce?

29 Cevaplar

0 oy
(4,700 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kız herkesin eşi istiyomus kendini yalnız hissetme bizimki de 3-4 ayda bir çarşıya götürünce kimse karısını bu kadar çok çıkarmıyo diye kendini övüyor sürekli ders çalışıyor sınavları var ve ben de bu durumdan artık çok sıkıldım hele bir yere çay demleyelim götürüp içelim bir yerde mangal yapalım 4 senelik evliyim hiç yapmadık bu yaz anneme dedim evimin önü piknik alanı bide bize her geldiğinde oraya inelim ondan beklemiycem artık 
(506 puan) tarafından
ayy canim valla bu yazidan sonra konustum derdimi anlatmaya calistim suclu ben oldum. neymis ben her hafta her hafta gidelim diyormusum duyan da her hafta gidiyoruz sanir. her hafta soylememdeki sebep hic gitmiyor olmamiz. gecen hafta anneler gunuyduya benim anneme ctesi gittik kendi annesine de pazar gittik. o gittiklerimizi de saymis. ben gidip annesigile is yapiyorum bulasik yikiyorum cay getiriyorum ben ha evde is yapmisim ha orda. tutmus onu bana gittik degisiklik oldu diyor. yarin icin plan yapti zorla. zorla olunca da insan da istek olmuyor. ben trafik kazasi yaptim travma oldu arac kullanirken ahh oyle olmasam ben kendim bebisimi de alip giderim buna muhtac olmadan ama iste mecburum. ben de karar aldim demiycem birdaha mahallede kizimi da alip turlayacam kendisi otursun evde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çıkardık eşim çok severdi gezmeyi 

Erkek isteyince oluyor isteksiz olunca olmuyor
tarafından
Kiz niye di'li geçmiş zamanla konuştun
tarafından
Çünkü eşim şuan yanımda yok canım
tarafından
Aaa canm Allah kavuştursun
tarafından
Aminn cnim inşallah ♥️
(506 puan) tarafından
aynen canim. eslerden biri istemeyince olmuyor. seni de Allah kavustursun esine.
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Çıkarız canm. Hatta daha yeni termal otelden geldik. Cuma gittik gece kaldık. Eve diye çıktık yemek yapmaya üşendim dışarda yedik şimdi de evdeyiz. Çocuklar uyudu biz de uzandık TV bakıyoruz
(506 puan) tarafından
ohh mas canim senin adina sevindim darisi bizlere olur insallah.:)
(1,461 puan) tarafından
Ama söylemedeb yapmasını bekleme. Çok zor . Ben söylüyorum yemeği dışarda mi yesek. Y a da ne bilim hadi piknik yapal il m. Kızımı soyletiyorum. Her sene tatile gideriz bu tatil gitmek iştemiyor. İki aydır maaşımı vermiyorm. Dedim para biriktirip arkadaşlarımla gidicem. Gitmezse bn giderim çocuklarla napayım . Bnde insanim
(506 puan) tarafından
cok haklisin cmm
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Hava güzelse genelde çıkıyoruz canım ama eşim sadece çıkalım der nereye gideceğimizi düşünüp planlamaz bende o işi yaparım
(506 puan) tarafından
ne guzel cnm ya
0 oy
tarafından
Valla bi pazarımız var. Onda da eşim pazara markete gidiyor. Bazen bebeği çikariyoruz. Aksam oluyor zaten. 
(506 puan) tarafından
bizim ctesi de var ama inan yok gibi ne ctesi ne pazar hergun ayni bize
0 oy
tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Eşim bizi çıkarır sorun yok 
0 oy
tarafından
Yoo gayet dogal insani ve makul istekler bunlar 

kımın nasıl oldugunu bosver ama kendını net ifade etmelısın kı anlasın bazı ınsanlar anca dürtmeyle yol alıyo
(506 puan) tarafından
canim valla 1 saat once konustum kendisiyle derdimi anlatmaya calistim bu aslinda kac ayin verdigi doluluktu ama yine suclu ben oldum. her hafta cikalim diyormusum ki kac zamandir cikmayiz. valla canim durtuklesem de sanirim olmuyor maalesef insanin icinde olacak. ailecek birseyler yapmayi istemem suc oldu anlayacagin.
0 oy
tarafından
Çalışmıyosa pazarları çıkıyorz canm 
0 oy
tarafından
Benim eşimin tatili Çarşamba günü evde durmayiz o gün 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Hafta içi hafta sonu farketmez hava güzelse soluğu disarda alırız. Eşimde çok sever gezmeyi. Bugünde annemi çağırdık kızı götürdük bi hava alsın diye çayımızı demledik oturduk ahlatlibelde
0 oy
(368 puan) tarafından
Biz en fazla yemege gideriz , zaten şuan sadece iki kişiyiz paşam dogduktan sonra büyük ihtimak park mangal serüvenlerimiz başlar 
0 oy
(680 puan) tarafından
Eşim benimle değilde arkadaşlarını arar hadi dışarı çıkalım diye bana gelince yorgun olur bütün hafta çalışıyor olur bi pazarı var oluyor onu da benimle vakit geçirecekmiş anlıyacan ben evde durup o geziyor 
(506 puan) tarafından
nerde ailecek vakit gecirme hani nerde ?? ya gercekten deli oluyorum yaaa boyle yapanlara benimki de buna dahil biz de arkadas da yok evde surekli dursa.
(680 puan) tarafından
Fazla takılmamaya çalışıyorum hamileyim stres iyi gelmiyor
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Her haftasonu çıkarız cnm hele hava güzelse Haftaici de çıkarız akşamları eşim işten gelince. Bazen cafeye bazen yürüyüşe bazen yemeğe. Bazen de evden çay abur cubur alıp deniz kenarına ya da park alanlarina gideriz. Erkek istemesi lazım yoksa olmaz
(506 puan) tarafından
ne guzel canim kesinlikle oyle erkek isterse oluyor yoksa benim gibi oluyor. inan oyle bunaldim ki bebegim birwz daha buyusun onunla gezecegim bincem otobuse gidicem her yere
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Cikiyoz genelde aksamlari dondurma yemege kahve icmeye zaten ev carsida 5 dk yuruyunce gidiliyo heryere oyuzden erinmeden gidiyoz:D
0 oy
(494 puan) tarafından
Önce hiç bi yere gitmezdik bizde sürekli evde otururduk şimdi çocuklar büyüdü durdur muyorlar bizi ağlıyorlar o zman eşim mecbur çıkarıp gezdiriyor havaların iyice ısınmasını dört gözle bekliyoruz çıkıp gezmek için küçük bebeğim var şuara çıkarınca hemen hasta oluyo
0 oy
tarafından
İstemek en doğal hakkin.Konusursan belki farkina varabilir ama bazi erkekler cidden gezmeyi sevmeyebiliyor oyleyse zor.  Havalar guzel oldugunda acik hava en iyi secenek. Kisin ise avm'lerin oyun alanlari daha iyi oluyor. 
0 oy
(7,979 puan) tarafından
Bende hep evdeyim malesef okadar bunaldım ki.
0 oy
tarafından
Eğer gideceğiniz yer yakınsa sen hazırlan çık paşa paşa gelir peşinden erkeklere muhtaç olduğunuzu hissettirdiğiniz taktirde sizi çantada keklik görüyor o yüzden kendi keyfine göre davranıyor onlar olmadan da eğlendiğinizi gösterin şaşmaz kural kaçan kovalanır 
(506 puan) tarafından
canim ben bir trafik kazasi yaptim o gunden beri travma olustu arac kullanamiyorum ahh kullansam araci alir kizimi da oturtur kendim giderim. ama ben diyorum gidelim beraber diye hep isteksiz. istek olmayinca da zorla goturmus oluyor insan hic tadi olmuyor
0 oy
tarafından
Aslında erkek istemiyimce çıkartmiyorlar benim eşimde hiç cikatmaz ben söylerim yok der vazgermim 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Çıkarız mutlaka ama arada eşim haftasonu da çalışır o zaman hafta içi akşam çıkarız en doğal hakkın bence bunu istemek 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 37 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde El-Fa-Mi (777 puan) tarafından soruldu
+1 oy
36 cevap 376 göst.
4 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 279 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde Masal2603 (795 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 196 göst.